Periferija

Earpadsi za slušalice HyperX Cloud Alpha

sime123456 sub 17.8.2019 16:51

edit: izgleda da sam fulao poantu što tebi treba, al nek ostane, možda nekome pomogne

 

Bok, kontaktiraj customer support putem ovog linka: https://www.hyperxgaming.com/us/support/technical/emailcustomerservice

 

Ja sam prije par tjedana zatražio zamjenske earpadse i mikrofon za HyperX Cloud - zatražili su me da poslikam earpadse i mikrofon isprobam na različitim uređajima (problem je bio što se nekakva statika javlja i neugodno je bilo za slušat drugim ljudima). Poslali su mi nove dijelove odmah sutradan, za dva dana došlo u Hrvatsku i onda nakon tjedan dana na kućni prag. Što je najbolje sluške su kupljene 2015. godine što znači da je garancija istekla prije 2 godine!!

 

 

playjob sub 17.8.2019 18:11

Ne kužim ko je sad fulo poantu, ja tražim spužve za navedene slušalice, headphones, kako god se sad to u moderno doba zvalo - sponge, nemam pojma.

Uglavnom, imam hyperx cloud alpha(gejmerske) slušalice i počela se gulit ta imitacijska koža, poliester šta god da je.
Imam garanciju još sigurno godinu dana.
Napravit ću isto što i ti.


Hvala ti puno! 🍻

Luka123 ned 18.8.2019 11:38
playjob kaže...
Napravio sam tako pa šta bude bude, ako neće poslat, ima na internetu dobra kopija za male novce i svi ju hvale. The end of story. 🖕

 
Čemu pišonja na kraju post-a, bio sam ljubazan i pomogao ti i još rekao kako se zovu na engleskom da znaš pitati

playjob ned 18.8.2019 13:47

Trenutno nisam u mogućnosti otvorit link putem računala, al' ako sam dobro vidio, cijena im je $16(+ onaj kod za popust od 10%) i shipping nek' je $5 to je manje od $20. Ako sam dobro vidio cijenu od $16?

hahhaajaads ned 18.8.2019 18:54
playjob kaže...

 Izgubio sam živce i kad sam ove stock vraćao natrag, a bile su donekle jednostavne. 

 

 Ma joj ovo je znanstvena fantastika ove stavljat, skoro ih mislio vracat jer sam mislio da nepasu na ove moje 

playjob ned 18.8.2019 19:00
hahhaajaads kaže...
playjob kaže...

 Izgubio sam živce i kad sam ove stock vraćao natrag, a bile su donekle jednostavne. 

 

 Ma joj ovo je znanstvena fantastika ove stavljat, skoro ih mislio vracat jer sam mislio da nepasu na ove moje 

 Tako su usko napravljene, ha? Tj. to što se umetne u prostor od slušalica.

hahhaajaads ned 18.8.2019 19:06
playjob kaže...

 Tako su usko napravljene, ha? Tj. to što se umetne u prostor od slušalica.

 A uzak je onaj dio gdje se mora uvuc u slusalice, tj. nije sirok kao kod oriđiđi earpadova. Ja ti mogu potvrdit da sam muku mucio sa njim, mislim da sam ga negdje oko 2 sata stvaljao na to da bi na kraju otiso na zrak da se smirim 

 

 No moguce da ce kod tebe ic lakse posto su druge slusalice u pitanju (ove su cloud core tj. 1 bez fensi dodataka) dok su tvoje novije i mozda imaju bolje to rjeseno 

playjob ned 18.8.2019 19:11
hahhaajaads kaže...
playjob kaže...

 Tako su usko napravljene, ha? Tj. to što se umetne u prostor od slušalica.

 A uzak je onaj dio gdje se mora uvuc u slusalice, tj. nije sirok kao kod oriđiđi earpadova. Ja ti mogu potvrdit da sam muku mucio sa njim, mislim da sam ga negdje oko 2 sata stvaljao na to da bi na kraju otiso na zrak da se smirim 

 

 No moguce da ce kod tebe ic lakse posto su druge slusalice u pitanju (ove su cloud core tj. 1 bez fensi dodataka) dok su tvoje novije i mozda imaju bolje to rjeseno 

 Znači moguće da ću prolazit kalvariju dok to budem namješto, a nisu baš ni jeftine... A vidjet ćemo 

playjob uto 20.8.2019 12:30

Javio sam se HyperX-u s problemom da mi mikrofon od navedenih slušalica više ne radi, te sam, također, naveo i problem s earpads-ima. 
Zatražili su me broj slušalica, da im navedem gdje i kad sam kupio slušalice, te su mi rekli da testiram mikrofon samo s glavnim kabelom i ukopčanim mikrofonom.

Za sve sam im priložio slike, račun, te, potonje, snimku mikrofona.

Problem je riješen u manje od 24 sata, rekli su da su proslijedili nekom svom tijelu koji će pripremit mikrofon i earpads-e za slanje.

Sve pohvale HyperX-u.  

 

Sad ću imat i BrainWavz earpads-e i stock.  

hahhaajaads uto 20.8.2019 15:32

Vidis ja bi si mogao rijesit da uzmem mikrofon, znaci isto nekakvo sustanje i to taman na dan kad je istekla garancija. Problem sam rijesio tako da sam maknuo oko mikrofona onu kao nekakvu zastitu kabla i spuzvicu od mikrofona i od tad niti jedan problem sa njime ali sad mikrofon izgleda ko prosjak