Periferija

Beats by Dr Dre Tour

Spike1983 ned 13.5.2012 13:08
eliozadar ned 13.5.2012 13:27
mar123 kaže...

zasto su te slusalice toliko skupe? tu se sigurno ime placa soma kuna.

Slusalice su preee jebe** imao sam ih prilike probat.

Zvuk je nevjerovatan i kvaliteten, sama izrada je savrsena.

Vani su te slusalice od 100-150$ a kod na je to odmah u € ...

 

 

 

 

 

Dwyane Wade ned 13.5.2012 13:44
eliozadar kaže...

Gdje u HR ima za kupiti

Beats by Dr Dre Tour slušalice??

 

Ili opcenito Beats by dr dre oprema???

 

 

 

 

HVALA

Tour sam imao bijele al sam ih prodao, odlične su slušalice. Nemoj to kupovat preko ebaya i sl jer će ti vrlo vjerojatno podvaliti... Tour koštaju otprilike hiljadu kuna +/- 100kn tako da ako imaš za slušalice imaš još 100 za bengu i odi do slovenije ili austrije i prošvercaj ih preko grane. Inače sad si planiram uzeti Studio (bijele naravno), Solo i Solo HD nemoraš ni gledati, nisu ništa posebno, radije kupi Tour umjesto njih osim ako imaš para - onda Studio {#}

ManOnTheMoon pon 18.6.2012 11:10

Čekajte, ja ne razumijem zasto bi itko isao kupiti takve slusalice. Ako vas ista briga za kvalitetu zvuka uzeli bi za trecinu manje cijene neke sennheiserice,akg,audio-technica slušalice i dobili biste duplo bolji zvuk od beatsa. Sve sto one imaju su prejak bas u kojem se kvaliteta pjesme samo gubi. Zbog toga jedino vrijede uz rap muziku i nista drugu a da ne spominjem da opet druge firme daju daleko bolje alternative i za to po puno manjoj cjeni.

Beats se prodaje kao modni dodatak a ne kao kvalitetne slušalice. Omjer cjene/preformansi je očajan jer je cjena barem 3 puta veća.

U svakom slučaju radije bi dao 500kn za postene sluske koje ce mi davat mozda i bolji zvuk od ovih koje kostaju milju i petsto, ili ako vec imam tolike novce nabavim si prave audiofilske sluske a ne ovakvo smeće.

mar123 pon 18.6.2012 11:27
ManOnTheMoon kaže...

Čekajte, ja ne razumijem zasto bi itko isao kupiti takve slusalice. Ako vas ista briga za kvalitetu zvuka uzeli bi za trecinu manje cijene neke sennheiserice,akg,audio-technica slušalice i dobili biste duplo bolji zvuk od beatsa. Sve sto one imaju su prejak bas u kojem se kvaliteta pjesme samo gubi. Zbog toga jedino vrijede uz rap muziku i nista drugu a da ne spominjem da opet druge firme daju daleko bolje alternative i za to po puno manjoj cjeni.

Beats se prodaje kao modni dodatak a ne kao kvalitetne slušalice. Omjer cjene/preformansi je očajan jer je cjena barem 3 puta veća.

U svakom slučaju radije bi dao 500kn za postene sluske koje ce mi davat mozda i bolji zvuk od ovih koje kostaju milju i petsto, ili ako vec imam tolike novce nabavim si prave audiofilske sluske a ne ovakvo smeće.

prvo da te pitam, jesi imo ti jedne od ovih slusalica? jer naklapanje bezvezno mi se neda citat, ako si imo onda mozes rec nesto o njima. svatko normalan zna da se tu placa ime, dizjn itd itd ali rec da su sranje je malo glupo, ne? po meni za elektronic glazbu su super, a forumas gore koji ih je imo ih je nahvalio. i da mislim da neki sennheiser za 500 kn nece davat bolji zvuk od ovih za 2 soma kuna.

Ray0 pon 18.6.2012 11:28
ManOnTheMoon kaže...

Čekajte, ja ne razumijem zasto bi itko isao kupiti takve slusalice. Ako vas ista briga za kvalitetu zvuka uzeli bi za trecinu manje cijene neke sennheiserice,akg,audio-technica slušalice i dobili biste duplo bolji zvuk od beatsa. Sve sto one imaju su prejak bas u kojem se kvaliteta pjesme samo gubi. Zbog toga jedino vrijede uz rap muziku i nista drugu a da ne spominjem da opet druge firme daju daleko bolje alternative i za to po puno manjoj cjeni.

Beats se prodaje kao modni dodatak a ne kao kvalitetne slušalice. Omjer cjene/preformansi je očajan jer je cjena barem 3 puta veća.

U svakom slučaju radije bi dao 500kn za postene sluske koje ce mi davat mozda i bolji zvuk od ovih koje kostaju milju i petsto, ili ako vec imam tolike novce nabavim si prave audiofilske sluske a ne ovakvo smeće.

 

Potpisujem.

 

Beats by Dre nemaju što raditi pored modela Sennheisera i AKG-a za istu lovu. 

mar123 pon 18.6.2012 11:33
Ray0 kaže...
ManOnTheMoon kaže...

Čekajte, ja ne razumijem zasto bi itko isao kupiti takve slusalice. Ako vas ista briga za kvalitetu zvuka uzeli bi za trecinu manje cijene neke sennheiserice,akg,audio-technica slušalice i dobili biste duplo bolji zvuk od beatsa. Sve sto one imaju su prejak bas u kojem se kvaliteta pjesme samo gubi. Zbog toga jedino vrijede uz rap muziku i nista drugu a da ne spominjem da opet druge firme daju daleko bolje alternative i za to po puno manjoj cjeni.

Beats se prodaje kao modni dodatak a ne kao kvalitetne slušalice. Omjer cjene/preformansi je očajan jer je cjena barem 3 puta veća.

U svakom slučaju radije bi dao 500kn za postene sluske koje ce mi davat mozda i bolji zvuk od ovih koje kostaju milju i petsto, ili ako vec imam tolike novce nabavim si prave audiofilske sluske a ne ovakvo smeće.

 

Potpisujem.

 

Beats by Dre nemaju što raditi pored modela Sennheisera i AKG-a za istu lovu. 

to on nije rekao :)

PLASMAorLCD pon 18.6.2012 11:46

Nemaju što raditi ni pored jeftinijih za iole ''ozbiljnije'' slušanje glazbe. Jednostavno je bass prenaglašen, mogu proći ako slušaš non stop techno i electro. Ime je pola cijene, ako ne i više. 

 

A ovo govorim iz osobnog iskustva. Sennheiserice su mi nemjerljivo bolje.

Mitch pon 18.6.2012 11:49

Beats-ice su slusalice za ducane tipa accessorize di su ostale đinđe i bizuterija

Sennheiser i AKG je vec solidan zvuk, ali ne i vrhunski, naravno za lovu do 250 kn se to i ne ocekuje, ali zvuk je najbolji za te pare.

ManOnTheMoon pon 18.6.2012 12:21

sennheiserice ili akg od 500 kuna ce davati podjednak zvuk kao i beatsi od 2000kn ako ne i superioran u vecini glazbenih zanrova.

 

Beatsi nikad nece biti, niti ciljaju na to da imaju neznam kako kvalitetan zvuk. Njihova kvaliteta je osrednja u najboljem slucaju i ono sto kod njih placas je dizajn i crveni logo!

 

Mogu ih usporedit da su nesto kao apple samo sto apple ipak ima malo vise inovativnosti i beats by dr dre su cak jos vise overpiced.

Mitch pon 18.6.2012 12:23
ManOnTheMoon kaže...

sennheiserice ili akg od 500 kuna ce davati podjednak zvuk kao i beatsi od 2000kn ako ne i superioran u vecini glazbenih zanrova.

 

Beatsi nikad nece biti, niti ciljaju na to da imaju neznam kako kvalitetan zvuk. Njihova kvaliteta je osrednja u najboljem slucaju i ono sto kod njih placas je dizajn i crveni logo!

 

Mogu ih usporedit da su nesto kao apple samo sto apple ipak ima malo vise inovativnosti i beats by dr dre su cak jos vise overpiced.

LOL

ManOnTheMoon pon 18.6.2012 12:27
Mitch kaže...
ManOnTheMoon kaže...

sennheiserice ili akg od 500 kuna ce davati podjednak zvuk kao i beatsi od 2000kn ako ne i superioran u vecini glazbenih zanrova.

 

Beatsi nikad nece biti, niti ciljaju na to da imaju neznam kako kvalitetan zvuk. Njihova kvaliteta je osrednja u najboljem slucaju i ono sto kod njih placas je dizajn i crveni logo!

 

Mogu ih usporedit da su nesto kao apple samo sto apple ipak ima malo vise inovativnosti i beats by dr dre su cak jos vise overpiced.

LOL

Slobodni napisi nesto ako se ne slazes. Nikad nisam volio apple niti necu zbog nevjerovatno visokih cjena ali oni ipak donose nesto novo na stol, a to nemogu reci za beats.

ManOnTheMoon pon 18.6.2012 12:34
Mitch kaže...
Apple je mozda inovativan kod materijala (staklo otraga na iP i sl.), ali pa cak i ove slusalice su inovativnije cak i time sto pise da imaju HD zvuk :D

Ma dobro ali ipak su dosta napredniji bar sta se tice iphona od konkurencije. Nemoj mislit da branim apple jer po mom misljenju su dno dna pogotovo sa ovim mac-ovima koji kostaju 3 put vise nego isti takav PC. tako da evo pod najgore tvrtke od kojih nebi nikad zelio kupovat su Beats by dr dre, apple i sto se gaminga tice razer.

Mitch pon 18.6.2012 12:35

Ovo sto se tice Razera se ne slazem.
Razer trenutno ima najbolju periferiju (mamba i blackwidow), a cijenama su cak i jeftiniji od Logija (g19 kosta 1600 kn, blackwidow se nade i za 700), a kvalitetiniji (membrana kod logija vs mehanika kod razera)

 

EDIT- zakljucno, Monster odnosno Beats-ice su trenutno najgore slusalice na trzistu uz vise razloga, prvi je cijena, drugi po meni  dizajn (nista ljepse on sennh.-a i samsungovih brendiranih) i trece je zvuk koji je vec samom kupnjom nabijen basom na membrani zvucnika sto dovodi do lose kvalitete kod elektronske glazbe

Dominik3rue pon 30.7.2012 02:26

Ja imam SOLO HD iz HP-a u ARENI ,SOLO i STUDIO i sve sam zajedno platio skoro 3600kn jer sam bio lud za njima.Onda mi je frend posudio Sennheiser HD 477 i ja iskreno mogu potvrditi da su slušalice smeće i najviše se naplaćuje ime.Da na njima ne piše Dr.DRE nitko ne bih ni znao da su postojale.Slušalice SOLO HD su ''ojačane posebnim materijalima da ne puknu''a raspadnu se nakon 2 mjeseca.I bašsuprotno Sennheiser od 500 kuna daje bolji zvuk od ovih za 2000 kn zato da ove nemaju na sebi Dr.DRE i Monster vrijedile bih 400-500 kn.

explorer 4 sri 1.8.2012 13:51
eliozadar kaže...
mar123 kaže...

zasto su te slusalice toliko skupe? tu se sigurno ime placa soma kuna.

Slusalice su preee jebe** imao sam ih prilike probat.

Zvuk je nevjerovatan i kvaliteten, sama izrada je savrsena.

Vani su te slusalice od 100-150$ a kod na je to odmah u € ...

 

 

 

 

 

 

Ne širi krive informacije jer slušalice nisu kvalitetne, to što misliš da je nabijanje basa i s njime pokriveno pola ostale zvučne slike kvaliteta, varaš se, tj.neznaš.Beats su slušalice koje sviraju daleko od dobre zvučne slike.Probao sam ih sve u Media marketu u Beču, i AKG od 60 € je bolji od svih koje sam probao.Evo ovaj model AKG K350

ManOnTheMoon kaže...

Čekajte, ja ne razumijem zasto bi itko isao kupiti takve slusalice. Ako vas ista briga za kvalitetu zvuka uzeli bi za trecinu manje cijene neke sennheiserice,akg,audio-technica slušalice i dobili biste duplo bolji zvuk od beatsa. Sve sto one imaju su prejak bas u kojem se kvaliteta pjesme samo gubi. Zbog toga jedino vrijede uz rap muziku i nista drugu a da ne spominjem da opet druge firme daju daleko bolje alternative i za to po puno manjoj cjeni.

Beats se prodaje kao modni dodatak a ne kao kvalitetne slušalice. Omjer cjene/preformansi je očajan jer je cjena barem 3 puta veća.

U svakom slučaju radije bi dao 500kn za postene sluske koje ce mi davat mozda i bolji zvuk od ovih koje kostaju milju i petsto, ili ako vec imam tolike novce nabavim si prave audiofilske sluske a ne ovakvo smeće.

 

Potpis

mar123 kaže...
ManOnTheMoon kaže...

Čekajte, ja ne razumijem zasto bi itko isao kupiti takve slusalice. Ako vas ista briga za kvalitetu zvuka uzeli bi za trecinu manje cijene neke sennheiserice,akg,audio-technica slušalice i dobili biste duplo bolji zvuk od beatsa. Sve sto one imaju su prejak bas u kojem se kvaliteta pjesme samo gubi. Zbog toga jedino vrijede uz rap muziku i nista drugu a da ne spominjem da opet druge firme daju daleko bolje alternative i za to po puno manjoj cjeni.

Beats se prodaje kao modni dodatak a ne kao kvalitetne slušalice. Omjer cjene/preformansi je očajan jer je cjena barem 3 puta veća.

U svakom slučaju radije bi dao 500kn za postene sluske koje ce mi davat mozda i bolji zvuk od ovih koje kostaju milju i petsto, ili ako vec imam tolike novce nabavim si prave audiofilske sluske a ne ovakvo smeće.

prvo da te pitam, jesi imo ti jedne od ovih slusalica? jer naklapanje bezvezno mi se neda citat, ako si imo onda mozes rec nesto o njima. svatko normalan zna da se tu placa ime, dizjn itd itd ali rec da su sranje je malo glupo, ne? po meni za elektronic glazbu su super, a forumas gore koji ih je imo ih je nahvalio. i da mislim da neki sennheiser za 500 kn nece davat bolji zvuk od ovih za 2 soma kuna.

 

Ajmo ti i ja u okladu da Sennheiser od 500 kn ispara po zvuku bilo koji beats in ear.Misliš možda da su kvalitetne zato jer ih nose ovi poznati na spotovima, naravno, to je reklama za njih, nikakve tu kvalitete nema.Guetta ili tko već ih poslije spota vjerojatno skidaju s gađenjem i stavljaju svoje savršene Beyerdynamic, Audio technica ili neke treće slušalice za koje ti vjerojatno nisi nikad čuo i uživaju u vrhunskom zvuku.Gle, nahvalit će ih onaj tko nezna što je kvalitetan zvuk a oni koji misle da je jak bas sinonim za kvalitetu zapravo neznaju ništa.

Mitch kaže...

Ovo sto se tice Razera se ne slazem.
Razer trenutno ima najbolju periferiju (mamba i blackwidow), a cijenama su cak i jeftiniji od Logija (g19 kosta 1600 kn, blackwidow se nade i za 700), a kvalitetiniji (membrana kod logija vs mehanika kod razera)

 

EDIT- zakljucno, Monster odnosno Beats-ice su trenutno najgore slusalice na trzistu uz vise razloga, prvi je cijena, drugi po meni  dizajn (nista ljepse on sennh.-a i samsungovih brendiranih) i trece je zvuk koji je vec samom kupnjom nabijen basom na membrani zvucnika sto dovodi do lose kvalitete kod elektronske glazbe

 

1600 kn :OO

http://www.nabava.net/trazilica.php?tp=0&q=logitech+g19

Mislim da je 900 kn....Najbolju periferiju imaju ?

Neznam baš, po meni ne.