2dollaB ned 1.8.2010 22:24

10 godina je prošlo otkako je izašla poslednja 2D igra za računar.

 

Kreatori novog Worms®-a, pod naslovom Worms: Reloaded® su odlučili da nas ovog puta, osim novih sadržaja, iznenade i HD grafikom, do sada neviđenom u 2D igri.

 

Osim toga, Reloaded® nam donosi:

 

 

• 65 novih single-player misija, raspodijeljenih u 2 nivoa težine;

 

• Bodycount mode, u kojem je igrač u kontroli jednog crvića, sa ciljem da pobije što više protivnika, koji nadolaze sa svih strana, a rezultati će se moći upload-ovati na online rang-listu;

 

• Forts mode;

 

• Crate/Shopper;

 

• Bazooka and Grenade (BnG) mode;

 

• Rope racing mode.

 

 

 

Kao i do sada, moći ćemo da menjamo izgled svog tima, njihova imena, glasove i još mnogo toga.

 

 

 

Naravno, neizostavan dio igre je i Multiplayer mod, koji će omogućavati igranje u LAN-u, ili pak online (do 4 igrača).

 

 

 

Imaćemo priliku i da koristimo sva stara i dobro nam poznata oružja, na koja smo navikli u ovom serijalu, uz par novih dodataka, kao što su Super Punk Buster, Poison Strike, Worship, Sentry Gun, Electromagnet i Buffalo of Lies.

 

 Trailer : 

 

http://www.youtube.com/watch?v=28vS4pzcupY&feature=player_embedded

Stoja pon 9.8.2010 15:02

Znači nakon onog 3D faila sa wormsima opet se vračaju 2D-u kakvi su bili najbolji worms armagedon i world party, aaa kad se sjetim kad je nas 8 na jednom kompu kod nas rasturalo crve hehe, to su bili daniSmijeh A i sad sam pred nedavno sa bratom preko lana igrao, čak ih natjerao da 10 godina staru igru vrtim na sedmiciCool Samo mi se malo prešareno po ovom tralieru čini, i crvi sad furaju neke kapice i šešire što mi je malo blesavoNeodlučan

 

samo mi daj bazooku i shotgun i sve ću vas pobitiNevinašce 

 

 

Edit: evo na steamu imate detalje, izlazi 26.8.2010 te će koštati 15€, a ako preordate dići će vas 13,5€ i dobit ćete dodatne šešire i slične fore... Ovo je po meni sasvim uredna cijena i mislim da ću je kupiti jer znam da će mi zagarantirati sate i sate urnebesne zabaveSmijeh

Stoja ned 22.8.2010 22:30
peroko kaže...

Ja definitivno kupujem ali ne prije službenog izlaska jer je ušteda svega 10 kuna.

ali nećeš dobiti i posebne šešire, zurke i fortoveBelji se Imali što zabavnije nego crv sa afro frizuromCool

Šef pon 23.8.2010 00:18
Stoja kaže...
1domagoj1 kaže...

Najjači serijal ikad. Jedva čekam.

Ja isto čekam samo nikako da nađem nekoga sa karticom da mi kupi igru heh, a starci ni ne žele čuti kad im kažem da želim kupiti igruIzlanuo se

  Heh... Znam kako ti je... Ali možda ćemo moći preko eKupi ili eNabave...Osmijeh

Stoja pon 23.8.2010 00:22
Šef kaže...

  Heh... Znam kako ti je... Ali možda ćemo moći preko eKupi ili eNabave...Osmijeh

eh ali želim preordati da uštedim koju kunu i dobijem te dodatke, kriza je treba svugdje uštediti koju kunuBogataš Probat ću nagovoriti frenda da se mjenjamo, ja njemu BC2, on meni wormse i oboje sretniSmijeh

Stoja sri 25.8.2010 01:25

Ne možda, nego morašBelji se Mislim da je ovo jedna od rjetkih igara gdje čovjek umire od smjeha kada gubi protiv frenda. Nema veće zabave nego kad se ekipa skupi za istim kompom(to je danas valjda nepoznat pojam pored silnog interneta nažalost) i onda stajati na pol metra od frenda i gledati kako te pwna(ili ti njega) Tu je onda prava čar ove igre, nijedna pucačina, strategija ili bilo šta nemože to zamjeniti. Eventualno mario kart na super nintenduCool