TheThing pon 23.3.2015 23:53

Negdje oko 4.5Gb i nakon toga ti još prođe neko vrijeme i to je to. U negdje 10-12 borbi sve pobjedio (co op naravno) i samo 2 puta izgubio brod :p

Krenuo sam s tier2 japanski cruiser i nakon toga prebacujem se na tier3 battleship i ravno prema yamato :)

DrNasty uto 7.4.2015 17:13

Ljudi, zna li neko kad je slijedeći val prijava za betu? Baš sam nabrijan, djeluje mi igra koju ću dugo igrati.

 

Ako neko kojim slučajem ima acc a da se ne igra, nek slobodno posudi da ja probam :D

Hacker907 uto 7.4.2015 20:23
DrNasty kaže...

Ljudi, zna li neko kad je slijedeći val prijava za betu? Baš sam nabrijan, djeluje mi igra koju ću dugo igrati.

 

Ako neko kojim slučajem ima acc a da se ne igra, nek slobodno posudi da ja probam :D

 Vjerojatno više neće biti prijava za closed betu jer će vrlo brzo igra ući u open fazu.

TheThing sri 15.4.2015 02:01

Cijela igra:

 

Destroyeri se drže otoka, spamaju torpeda iako je reload velik.. večina ljudi neznaju iskoristiti dim, torpeda iako s upgrejdom imaju "velik" doseg, nisu baš nešto na veliku daljinu.

Battleship je odličan na daljinu. Na blizinu je jako teško jer micanje topova je sporo i ima najsporiji reload od svih brodova, ali zato ima najveći dmg.

Cruiser je dobar isto na daljinu jer imaju dmg koji je odmah iza battleshipa i brzinu koja je odmah iza destroyera, a isto tako ima odličan reload tako ako se razmišljate koji brod uzeti, uzmite cruisera jer je baš u sredini.

Carrier je kukavički brod, uvijek slijedi veču grupu naravno daleko iza njih da ga neprijatelji nevide, ali iako ga nevide vide njegove avione koji se vračaju na njegov brod, tako kada vidite da se vračaju avioni samo slijedite taj pravac i naći ćete carrier. Neki ljudi šalju samo fightere jer s figherima dobivaju više expa.

 

Kako je ovo igra gdje se najviše iz daljine "udarate" ne možete nešto posebno učiniti, zapravo što ste dalji imate mogučnosti promašaja čak i nekada kada vidite animaciju da je brod pogođen nečete viditi sa strane da ste ga pogodili niti mu uzeli hp. Nije igra kao warplanes i tanks gdje vi baš ciljate u dio koji mu želite uništiti, to je sve sreča ništa više. Žao mi je što nema podmornica.... iako se vidi na destroyeru da imaju mine to je sve uljepšavanje broda ništa više.

 

 

Kada vidite igru na jubitu, uhvati vas onaj hype da poželite igrat igru što prije, ali nakon 7 dana to je gotovo :)

malina22 sri 15.4.2015 07:08

Slažem se igra je na prvi pogled dobra, al nakon nekog vremena skontas da se sve uvijek svodi na isto...nema tolikog uticaja rng kao u wotu...e da kolega iznad je zaboravio napomenuti da su to isti igrači iz wota pa ne očekujte nesto previse... :D

Emirthestroj sri 15.4.2015 07:47
TheThing kaže...

Cijela igra:

 

Destroyeri se drže otoka, spamaju torpeda iako je reload velik.. večina ljudi neznaju iskoristiti dim, torpeda iako s upgrejdom imaju "velik" doseg, nisu baš nešto na veliku daljinu.

Battleship je odličan na daljinu. Na blizinu je jako teško jer micanje topova je sporo i ima najsporiji reload od svih brodova, ali zato ima najveći dmg.

Cruiser je dobar isto na daljinu jer imaju dmg koji je odmah iza battleshipa i brzinu koja je odmah iza destroyera, a isto tako ima odličan reload tako ako se razmišljate koji brod uzeti, uzmite cruisera jer je baš u sredini.

Carrier je kukavički brod, uvijek slijedi veču grupu naravno daleko iza njih da ga neprijatelji nevide, ali iako ga nevide vide njegove avione koji se vračaju na njegov brod, tako kada vidite da se vračaju avioni samo slijedite taj pravac i naći ćete carrier. Neki ljudi šalju samo fightere jer s figherima dobivaju više expa.

 

Kako je ovo igra gdje se najviše iz daljine "udarate" ne možete nešto posebno učiniti, zapravo što ste dalji imate mogučnosti promašaja čak i nekada kada vidite animaciju da je brod pogođen nečete viditi sa strane da ste ga pogodili niti mu uzeli hp. Nije igra kao warplanes i tanks gdje vi baš ciljate u dio koji mu želite uništiti, to je sve sreča ništa više. Žao mi je što nema podmornica.... iako se vidi na destroyeru da imaju mine to je sve uljepšavanje broda ništa više.

 

 

Kada vidite igru na jubitu, uhvati vas onaj hype da poželite igrat igru što prije, ali nakon 7 dana to je gotovo :)

 Kad bi uveli podmornice bilo bi ekstra, počeo bi igrati odmah, trnci me prođu kad se sjetim Silent Huntera 3 i 4 i uživanja u igri.

Igra će, po mom mišljenju, nakon početnog hajpa vjerovatno ići nizbrdo po broju igrača, ostaće samo zaljubljenici u brodove i more.

DrNasty sri 15.4.2015 09:22

Da i ja napišem dojmove nakon 8 dana igranja.

Koncept je dosta sličan wot-u, pa se destroyeri mogu posmatrati kao lightovi (brzi, nemaju puno hp-a), cruiseri kao mediumi (velik dpm, solidno mobilni, nemaju oklopa i osrednji hp pool), battleshipi kao heavyji (puno hpa, spor reload, velik alpha, spori) i carrieri kao arty.

Zbog većih udaljenosti RNG se ne osjeti toliko jer ne vidite gdje ste tačno ciljali već uvijek uzimate lead pa gdje padnu. Zabavno je kad se uđe u štos. Dosta sporiji tempo i nema toliko nerviranja (što je jako bitno) osim kad vidite da su svi potonuli osim vas, ali sama mehanika igre mene ne nervira toliko (kao wot kad gađaš baš na jedno mjesto a granata ode u pm ili bude bounce). Partije su dosta duže u prosjeku pa se grind čini dužim mada po xpu se ne čini tako.

Ja sam u ovih 8 dana izgrindao tri broda tier 5 (po jedan destroyer, cruiser i battleship).

Dosta hype-a je oko igre, ali nisam siguran da će držati igrače dugo kao wot (osim možda ljubitelje tematike). Dosta je kvalitetan sadržaj koji već ima samo je pitanje koliko mogu ponuditi raznolikosti u mapama, ipak je to more (za razliku od wota gdje ima svašta).

Puno vremena uzme, uvijek kažem još jednu dvije pa to ispadne sat vremena duže nego planiram. Mislim da će po popularnosti biti iza wot-a ali naravno ispred wowp-a :)

Bitno bolja stvar od wot-a mi je što su low tier dosta zabavniji, sad već na tier 5 ide osjećaj grindanja.

ED63 pon 20.4.2015 03:09

uhvatio sam se da gledam preorder brodove i kontam kojeg uzet

pa si mislim to je taj pokemon uzecu sva 3

 

da bi doso do zakljucka da se ne iplati ulupati 200-300 kuna samo da bi testiro igru niti neznajuci kakav je gejmplej sa kojom vrstom brodova, kakav je gejmplej uopce, a kamoli po cemu su ti premium brodovi posebni i koji mi vise lezi

 

posebno uzimajuci u obzir da kad igra krene nece bit ujedinjenog premiuma, golda i free expa (160k iz wot-a) dok ce trajati ono sranje ko za wowp - ko ce prvi  do tira X a ljudi ce lupat pare na golde za free expe i premium koji ce biti odvojeni

sigurno ce to bit jedno mjesec - dva da se izmuzu pare

 

nakon toga ko i u wotu slijedi bjesomucno stancanje novih premiuma za skupljace brodova i sirenje premium shopa

vec vidjeno, kad se sve ujedini lako si ubodem neki tir 4-5 premium za skupljanje para kad u biti dodjem do tira 5 i osjetim razlike u gejmpleju tipova brodova da mi bude zabavan grind

kolko grajnd moze bit zabavan

robimarko pon 20.4.2015 12:51

Da otprilike je tako,inače je prebrutalan Cleveland sa svojim fire rateom.

Pensacola poslije njega je katastrofa naspram njega.
Sporiji,upravljanje lošije,manje armora.
Jedino su bolji 203 mm topovi no i to nije bajno zbog fire ratea

DrNasty pon 20.4.2015 13:09

Ja sam krenuo i japanske cruisere grindati, sad sam na t4. Kuma mi je ugodno iznenađenje, nadam se da će i t6 biti takav (nema t5 sada). Još torpeda su dodatni plus. Poredio sam sinoć japance i amere, do t10 su podjednaki (hp, rof) s tim da japanci imaju topreda. Tek Des Moines ima autoloader i brži rof. Mislim da će tu još dosta balansiranja biti.

DrNasty sri 22.4.2015 13:00

Prije nego su ljudi dobijali beta ključ uz pre-order, u queu je znalo biti 30-50 ljudi (oko 23h kad ja igram). Prvih dana nakon pre-ordera je que bio na solidnih 200, dok je opet sad pao na 70-80. Baš se pitam kakav će uspjeh kod siemka populacije imati kad se hype slegne... Sve mi se čini da će biti jeftiniji premium brodovi od tenkova istog tiera

DrNasty pon 18.5.2015 15:06

x4 vikend je bio odličan.

Kupio Myoko, Pensacolu i Hatshuari ili kako već t7 dd.

Kupio sam i Fuso, upgrejdao, probao i prodao :D

Dogurao i do t5 dd-a američkog, Nicolas.

Kad krene live mislim da ću ići na japanske cruisere i američke destroyere.

DrNasty sub 23.5.2015 01:08

Uf, što su mi dobri ovi američki razarači, Nicolasa sam ostavio kao moneymakera.

Sad grindam Farragut i osjetno mi je lošiji. Manje hp-a, lošiji stealth, isti topovi. Torpeda imaju veći dmg ali sa suicidalnim dometom od 4,5 km.