dreadmoore ned 28.4.2019 18:04

Kazzak ima jos par servera vrati stranicu dvije imas guild infinity trazi igrace rade progres, itd pa malo popricaj sa sveticom. Ma ja sam na privatnom serveru vanilu igram BFA je smece veliko usrali su igru maksimalno, sve ti se svodi na farmanje artifact poowera dosadno i iz furano pvp je sranje moja ocjena za BFA 1-10 je slabasna 3

BebacMan ned 28.4.2019 22:05
CptJack93 kaže...

Pozdrav svima,

 

odlučio sam ponovno krenuti u WoW nakon stanke jer mi se baš vratila želja uz to još i vanilla dolazi ma di ćeš bolje :)

Vremena za igranje imam većinom navečer nakon posla jer kao što su kolege napisali nije to više ono vrijeme kada smo bili bez brige i pameti :)

 

Ono što me zanima do sada sam igrao Alliancu , a sada kada kupim BFA imam jedan boost i volio bi uzet Hordu.

 

Na kojem serveru ima dosta ekipe sa balkana i da je guild community dobar i da se lijepo igra i da ima aktivan discord ili što se već danas koristi za voice chat :)

 

Lp

 Kolika ja znam ima barem 3 guilde koje su relativno aktivne na Kazzaku ak ti to kaj pomaže.

 

https://www.wowprogress.com/guild/eu/kazzak/I+N+F+I+N+I+T+Y

 

https://www.wowprogress.com/guild/eu/kazzak/Albino+Toilet+Boys

 

https://www.wowprogress.com/guild/eu/kazzak/teknomafiaa

 

Putn1k pon 29.4.2019 10:36
CptJack93 kaže... 

Na kojem serveru ima dosta ekipe sa balkana i da je guild community dobar i da se lijepo igra i da ima aktivan discord ili što se već danas koristi za voice chat :)

Od gildi na Kazzaku koje ja donekle znam su ti INFINITY i albinotoiletboys, ovu treću navedenu neznam. Mogel bi svašta o njima napisati, ali najbolje da isprobaš sam. Kazzak je server sa dosta velikom populacijom pa ti nikad neće biti problem naći grupu, gildu ili nekoga za prodat iteme i predstavlja dost dobar izbor servera za igranje na Horde strani.

Minneyar pon 20.5.2019 08:21

Umjesto da daju inviteove ljudima koji imaju acc od 2004./2005. godine ili tako nesto, oni ih daju ekipi koja je krenula igrat WoW kad vec nije imao veze s Vanillom, i popularnim streamerima koji nemaju veze s WoWom ikakvim a kamoli Classicom... bas ce bit kvalitetan test, vec se vidi s obzirom na kolicinu laznih bug reportova tj neznalice prijavljuju featurese kao bugove...

Djozaa pon 20.5.2019 08:39

Publicitet, ovo je closed beta za blizzardove zaposlenike i 'influencer-e' .

Na twitchu wow je trenutno jedna od najgledanijih igra.

Pa ne rade oni clasic jer vole nas male ljude , rade da zgrnu jos vise novca od igre koja je ocito dosla do kraja zivota.

Open beta ce do kraja ovog ili sljedeceg mjeseca za sve.

Nos pon 20.5.2019 19:15
Minneyar kaže...

Umjesto da daju inviteove ljudima koji imaju acc od 2004./2005. godine ili tako nesto, oni ih daju ekipi koja je krenula igrat WoW kad vec nije imao veze s Vanillom, i popularnim streamerima koji nemaju veze s WoWom ikakvim a kamoli Classicom... bas ce bit kvalitetan test, vec se vidi s obzirom na kolicinu laznih bug reportova tj neznalice prijavljuju featurese kao bugove...

Većina strimera će provesti vrijeme igrajući igru jer će im donijeti profit, a Blizzardu promociju. Ako dijele nasumično ne znaju koliko igrača će zapravo testirati igru što im stvara dodatne probleme. Jedva čekam zaigrati igru, ali sumnjam da bi potrošio više od par sati tjedno igrajući betu.

 

Što se tiče prijavljivanja bugova, ni sam blizzard ne zna točno detalje razno raznih mehanika već kopiraju stvari s privatnih servera gdje su timovi odradili hrpu posla kako bi se dokopali informacija  koje su izgubljene.

TKo više zna npr : hoće li enrage od warriora procnuti ako sjedneš , gdje mob ili player ima 100% crit na playera koji sjedi. Jesu li posebna pravila bila za pve ili pvp ili hoće li intercept slow pobrisati slow koji je već prije bio?

 

Gemmy pon 20.5.2019 19:30

mislim da cu dati sansu classicu

fali mi onaj stari mmo osjecaj zajednice, sada dali je to nostalgija za mladosti ili nes drugo cu vijet za 3 mjeseca 

 

prije ga nisam htio igrat jer sam igrao neke druge mmo-e, a kasnije mi se nije dalo ulazit s zaostatkom a ostali imaju max armore i onda stalno kaskat za ostalima.

 

planiram igrat dwarf priesta za pve najvise, i nesto pvpa.

 

i kasnije rouge-a za pvp ako je to kao scoundrel u swtoru

 

Nos pon 20.5.2019 19:46
Gemmy kaže...

mislim da cu dati sansu classicu

fali mi onaj stari mmo osjecaj zajednice, sada dali je to nostalgija za mladosti ili nes drugo cu vijet za 3 mjeseca 

 

prije ga nisam htio igrat jer sam igrao neke druge mmo-e, a kasnije mi se nije dalo ulazit s zaostatkom a ostali imaju max armore i onda stalno kaskat za ostalima.

 

planiram igrat dwarf priesta za pve najvise, i nesto pvpa.

 

i kasnije rouge-a za pvp ako je to kao scoundrel u swtoru

 

 Prvi dojmovi ljudi koji igraju su odlični. Nije nostalgija nego je wow zbilja zalutao pokašavajući svima ugoditi i ostao bez okusa, mirisa i identiteta.

Nema niti jedne igre koja se može približiti danima vanile i BC-a, bar ljudima koji su tada zagriženo igrali (9-10 mil aktivnih pretplatnika).  Nisu bez razloga dobro opremljeni liikovi koštali po nekoliko tisuća eura.

mostsexy sri 22.5.2019 13:13

Poz isplati li se sad počinjat igrat wow ili kasnim jedno 15 god? Pogotvo jer ubrzo dolazi classic. Šta se tiče mmoa igra sam dugo Gw2 al mi nikad nije pružilo neko zadovoljstvo. Mislim se sad da li počet wow ili ne. Isprobajem f2p prvih 20 lvla trenutno sam na 6. i sviđa mi se unatoč zaostaloj grafici mada to nije toliko bitno :p. Jeli community živ? Šta mogu očekivat od igre? Koliko će još živit? Jeli vrijedna 100 kn mj.?

Minneyar sri 22.5.2019 13:18
mostsexy kaže...

Poz isplati li se sad počinjat igrat wow ili kasnim jedno 15 god? Pogotvo jer ubrzo dolazi classic. Šta se tiče mmoa igra sam dugo Gw2 al mi nikad nije pružilo neko zadovoljstvo. Mislim se sad da li počet wow ili ne. Isprobajem f2p prvih 20 lvla trenutno sam na 6. i sviđa mi se unatoč zaostaloj grafici mada to nije toliko bitno :p. Jeli community živ? Šta mogu očekivat od igre? Koliko će još živit? Jeli vrijedna 100 kn mj.?

 Ne, moj vrlo dobronamjeran savjet ti je da pricekas Classic jos par mjeseci i onda odigras to.

 

Ovo trenutno nema veze s WoWom koji je nekad postojao, 90% igre je odrezano i simplificirano u svrhu jednostavnosti i instant gratifikacije. 

 

Community teoretski postoji, ali trenutna igra je takva da nemas potrebe s ikim komunicirati, pa zato nitko ni ne komunicira. Socijalni aspekt uopce ne postoji, udes u queue za dungeon, teleportiras se tamo, nitko ne kaze ni "hi" ni nista, bude ti ko da igras s botovima. Leveling iskustvo je nepostojece, cista nebalansirana prelosa katastrofa... itd itd

gargo sri 22.5.2019 14:24
Minneyar kaže...
mostsexy kaže...

Poz isplati li se sad počinjat igrat wow ili kasnim jedno 15 god? Pogotvo jer ubrzo dolazi classic. Šta se tiče mmoa igra sam dugo Gw2 al mi nikad nije pružilo neko zadovoljstvo. Mislim se sad da li počet wow ili ne. Isprobajem f2p prvih 20 lvla trenutno sam na 6. i sviđa mi se unatoč zaostaloj grafici mada to nije toliko bitno :p. Jeli community živ? Šta mogu očekivat od igre? Koliko će još živit? Jeli vrijedna 100 kn mj.?

 Ne, moj vrlo dobronamjeran savjet ti je da pricekas Classic jos par mjeseci i onda odigras to.

 

Ovo trenutno nema veze s WoWom koji je nekad postojao, 90% igre je odrezano i simplificirano u svrhu jednostavnosti i instant gratifikacije. 

 

Community teoretski postoji, ali trenutna igra je takva da nemas potrebe s ikim komunicirati, pa zato nitko ni ne komunicira. Socijalni aspekt uopce ne postoji, udes u queue za dungeon, teleportiras se tamo, nitko ne kaze ni "hi" ni nista, bude ti ko da igras s botovima. Leveling iskustvo je nepostojece, cista nebalansirana prelosa katastrofa... itd itd

 Jako dobro sumirano, slažem se sa svime. Kod MMO igara, meni jako bitan aspekt je taj socijalni. Ali ja sam "old school", ne znam šta današnja dica misle o tome :)

 

Samo mala napomena, Classic je druga krajnost. Tamo se sve odvija dosta sporije. Koliko sam skuzio bit ce jedinsvena pretplata za Classic i Retail pa mozes probat oba. Na retailu, ako se ne varam, kao novi igrac dobijes i instant lika na nekom višem lvl-u.

Virty čet 23.5.2019 13:29
mostsexy kaže...

Poz isplati li se sad počinjat igrat wow ili kasnim jedno 15 god? Pogotvo jer ubrzo dolazi classic. Šta se tiče mmoa igra sam dugo Gw2 al mi nikad nije pružilo neko zadovoljstvo. Mislim se sad da li počet wow ili ne. Isprobajem f2p prvih 20 lvla trenutno sam na 6. i sviđa mi se unatoč zaostaloj grafici mada to nije toliko bitno :p. Jeli community živ? Šta mogu očekivat od igre? Koliko će još živit? Jeli vrijedna 100 kn mj.?

Isplati se, zašto ne....

Igra je i dalje užitak te ima za ponudit puno toga.

 

Yvan pon 27.5.2019 10:51

Nakon visemjesecne pauze opet aktivirao wow. igram na roleplaying realmu argent dawn i skinuo addon TOTAL RP3. taj addon mi je otvorio jednu skroz novu dimenziju wowa. naime moze se napisati bio i info svakog lika s puno detalja, ikona, slika, ima opcija u kakvom si odnosu s nekim likom itd.. znaci doslovno satima mogu samo stalkati i citati info i bio, nevjerojatno koliko kompleksnosti donio jedan addon. na RP realmu je sjajna komunikacija, bas opet imam dojam da igram MMO, a ne singleplayer. toplo preporučam total rp3

Yvan pon 27.5.2019 10:57

Ako si novi igrač tada nećeš imati opciju startati s likom s većim levelom. Ako nikad nisi igrao wow biti ćeš oduševljen u početku, priča, svijet, atmosfera, itd.. Preporucam da pocnes, i potrudi se naci aktivni guild s kojim ces ostvariti mmo aspekt socijalizacije. Istina je sto je rekao inneyar, da većinom ispada single player, no ako nadjes ekipu nije tako.