Duke čet 14.2.2008 00:03

Lvl 70 orc lock, koknuo sve sta se ima koknut u PVE do 7mjeseca 2007 i obrisao WOW sa diska.

Iskreno,  ne  fali  previse  posebno  dok  sam  vidio  2.4  patch  notes  i  minorne  updejte  opreme.

Da  ikad  vise  placam  6  mjeseci  farmanja  istog  contenta  i  cekam  patch  za  10  spell  dmg  vise?

Nikad.

Goran Racic čet 14.2.2008 00:06
tome30 kaže...

Holy, samo ime govori. Od prvog livela san holy. Igram na PvP serveru Vek' nilash. Do 60, livela nisam imao ni jedan honor point.

 Ma vraga govori - od kad je TBC izasao svima je najveca fora davat imena priestovima popt holy healer, a od kad zna za sebe je shadow... Pusti imena, daj build :)

Recenzent, urednik, Bugovac, ljubavnik - ne nuzno tim redoslijedom
Xanatos čet 14.2.2008 00:49

wowam vec nesto vise od dvije godine.

70 human lock i 70 nelf druid na sylvanasu

nedavno sam poceo orc huntera na spinebreakeru jer se dosta ekipe sa sylvanasa nakon izlaska ekspanzije tamo preselilo.

od progressa.. prije tbc sve osim naxxa i aq40, a u tbc samo malo karazhan i uglavnom pvp..

xdadox sub 16.2.2008 14:15

U slučaju da niste čuli sa novim patchom razne fakcije će prodavati plave PvP iteme koji ću biti zamjena prije  Gladiator's geara. I zato neće biti S4 sa ovim patchom.

Tako da se sada isplati rao dizat reputaciju sa raznim fakcijama. Ako vas zanimaju koje iteme daje koja fakcija pogledajte na wowheadu.

/discuss

Zabushant sub 16.2.2008 19:43

Čini se da sam ja jedini casual gamer ovdje. Smijeh

 

Nabavio sam igru otprilike kad je izašao TBC, levelao undead locka do 50 i onda mi je nešto odvuklo pozornost tako da mi je account bio na ledu par mjeseci.

Počeo sam ponovo prije mjesec dana dok sam frendu uvalio battle chest. Lik mi je Blood elf rogue lvl 32. Sad pičimo po kalimdoru na Scarshieldu i apsolutno nikamo nam se ne žuri.

Strontium ned 17.2.2008 18:21

Samo vi halajte decki,prvo ode zdrav nacin zivota,socioloski pa fizicki,pricajte sto hocete ali nitko ne moze pobiti dokaze da se u wowu moze biti uspjesan jedino ako se brutalno posvetis,inace nista od tier 4,5,6 ili neke druge pvp opreme,moras gadariti zesce nego u drugim igrama...ali sta je je igra je sigurno top 10 svih vremena,i ja sam je zario godinama,sad vec ne rokam par mjeseci i bolje se osjecam,da,ali ekspanziju kupujem!

momak ned 17.2.2008 20:38

Počeo sam prije tri mjeseca, 44lvl. dwarf warrior (kor'gall, Uskoci). Te samo molim boga da neću biti toliko lud da kupim još 60 dana te ovisnoisti...

Nadam se da ću stati prije nego što si sjebe* ocjene.

 

Tko god razmišlja o tome da počne igrati, neka satne SADA!

Goran Racic ned 17.2.2008 21:07

 

Pa ne znam sad da je WoW bas tako izaziva ovisnost - sve skupa sam imao cetiri high level lika, nekoliko altova za probu, igrao ga vise od dvije godine i u tom razdoblju sam radio (dobivao jos dodatnih projekata), i dalje nastavio vezu s curom i nasao vremena za frendove. Potrebna je samo mrvica samokontrole i dobar raspored vremena.

Nisam vidio sve u igri, ali sam vidio dosta (pre-TBC - MC, ZG, BWL; TBC - Kara).


Recenzent, urednik, Bugovac, ljubavnik - ne nuzno tim redoslijedom
Dario pon 18.2.2008 08:08

tj hoćeš reć da nisi spavao zadnje tri godine ;)

 

ja sam bio dosta aktivan do tbc-a, pa prvih mjesec dana poslije tbc-a. na žalost, ekspanzija mi je odnijela dobar dio prijašnje igrivosti i zanimljivosti u raid kontentu, tako da sam sad teški kažualac. Inače

 

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Ragnaros&n=Vandall

 

(p) & (c) Dario - 2008
Dario pon 18.2.2008 10:42
wedo kaže...

from: dontknowdickshit koji je trenutno banan

 

2 Dario: Spec ti je katastrofa


 znam, kežual, ostalo para od prije pa ih trošim i eksperimentiram sa talentima.

(p) & (c) Dario - 2008
naxeem pon 18.2.2008 10:57
Strontium kaže...

Samo vi halajte decki,prvo ode zdrav nacin zivota,socioloski pa fizicki,pricajte sto hocete ali nitko ne moze pobiti dokaze da se u wowu moze biti uspjesan jedino ako se brutalno posvetis,inace nista od tier 4,5,6 ili neke druge pvp opreme,moras gadariti zesce nego u drugim igrama...ali sta je je igra je sigurno top 10 svih vremena,i ja sam je zario godinama,sad vec ne rokam par mjeseci i bolje se osjecam,da,ali ekspanziju kupujem!

 Eh, znaš Strontium... ja sam 3 godine (s pauzama) igrao kao elita... T2, T3, T5, T6... ali malo mi je dojadilo... jednostavno čovjek skuži da je sva ta zajebancija s raidovima i dolaskom u 7-8 sati pa gubljenje vremena do ponoći i kasnije, jednostavno glupost, pogotovo ako dodaš k tome činjenicu da moraš i farmat golde.
Ja sam prije nekoliko mjeseci prodao sve svoje likove, iako još igram WoW, ali upalim ga svaka 3-4 dana na sat-dva max i levelam novog lika. To me jednostavno opušta za razliku od konstantnog nerealnog i nepotrebnog presinga zbog kojeg sam znao odbit RL poslove i druženja. Nemam više T6 i felhuntera-na-štapiću? Koga briga? Ionako će par levela nakon ekspanzije to postati bezvrijedna roba. Ono bitno je da jednostavno nisam više rob igri već meni igra služi za zabavu, a ne ja njoj.

Frankly, my dear, I don't give a damn.
guzzman pon 18.2.2008 14:24

Navukao se, pa se skinuo, pa se opet navukao pa sam odlucio sve iteme, golde,  potove podjeliti, zbrisao likove i poklonio igru.

 

Ak  Vas  ima  5  do  10  frendova  kaj  se  znate  i  mozete  organizirati  igranje  te  izaberete  likove  tak  da  se  međusobno  nadopunjavate  onda  igra  moze  biti  zabavna.

Ako  pak  nemate  to  lako  se  stvori  ovisnost  jer  ste  primorani  davati  puno  vise  da  bi  napredovali.

 

Igra  nije  toliko  dobra  koliko  lako  stvara  ovisnost  jer  se  vezeta  za  lika.

 

Sve  u  svemu  jako  dobro  i  jako  loše....mene  tu  i  tam  puca  da  bi  se  zaletio  u  Algoritam  opet  kupiti  igru....koma..

 

Baja 001 pon 18.2.2008 15:06

To samo može igrat Borzić i Krvavica (tm)(r)


Intel E4400 @ 3204(359*9) & 1.36V w/ TT BigTyphoon || Gigabyte P35-DS3 rev 1.0 F12 || 2*1GB KingMAX 800@890 MHz CL4 & 2.1V || PowerColor X800XL 430-1000 MHz || Hitachi T7K250 @ 7200RPM || LG GSA-H10A || Codegen 480X || CustomCase + 120 mm TT || Logitech Mouse & X-210 sound || Philips 200WS @ DVI ||
Goran Racic čet 21.2.2008 18:13
cryghost kaže...

jer treba imat brzi internet za tu igru sto mislite???


 Ne bas - ja sam prvih sest mjeseci igrao WoW preko 56k modema. Sve 5-man instance se rade bez problema. No na levelu 60 i vise treba nesto ipak modernija veza zbog veceg broja sadrzaja i igraca koji se muvaju uokolo (do 60. levela je prakticki prazno).

Recenzent, urednik, Bugovac, ljubavnik - ne nuzno tim redoslijedom
poseidon6rule pet 22.2.2008 22:20

mislim da je WoW najbolja igra svih vremena i da će to još jaaaaakoooooooooooo dugo ostatOsmijeh

ne mogu se pohvaliti da sam neki iskusan u tomeSramim se

igrao sam ga jedno mjesec dana, ali samo preko praznika, jer mnogi od mojih prijatelja koje znam čim su počeli igrati wow, pale su im ocjene i sve što dolazi uz toBelji se

nadam se da ću i ovog ljeta moći igrati- namjeravam si možda kupit Battle Chest i onda ovu novu ekspanziju Wrath of the Lich king...

 

P.S. najdraža klasa u igri su mi Draenei, a od klasa paladini i rogueCool

Kepolas uto 26.2.2008 11:14

...recimo da sam i ja ovisnik...igram godinu i pol...i igra mi je super...

...vec neko vrijeme ne igram radi same igre....vec zato sto sam stekao puno frendova igrajuci, neke upoznao i irl..i tako...i volim se druziti s njima...ugodnije je kad pricas a usput i igras..svakako bolje od obicnog MSN-a... pogotovo sto jednog frenda (poznamo se od 6. godine) ne vidim bas kroz godinu posto studira u SAD..ali redovito igramo skupa i tako se cujemo...i odrzavamo kontakt... A i da napomenem da mi cura igra...i cesto razmirice rjesavamo u duelu....WoW nam je neki ispusni ventil moram reci...sve probleme koje u vezi imamo, imamo zbog WoW-a...(mislim na stvari u WoW-u..tipa kako sam umrla zasto nisi hil i tako.. :D)....


...So you want to kill me,You say it so true.You better take warning,I am stronger then you.I dwell on lost souls,That walk the nights.So take warning,On this lonely night,Come prepared to slaughter me,If you want to end your life...
Lursa sri 27.2.2008 07:36

Osobno igram cca pola godine na privatnom serveru. Sad cekam isporuku origigi igre pa me zanima dali imate neku preporuku za PvP server? Glavna zamjerka privatnim serverima je nedostatak ljudi tako da se ne može puno toga postići u raidanju i ekonomija je totalno mrtva...

 

naxeem sri 27.2.2008 08:10

Bilo koji official server je dobar server, a nakon privatnog, činit će ti se kao da si do sada igrao alpha test verziju igre.


Entrepreneurs are simply those who understand that there is little difference between obstacle and opportunity and are able to turn both to their advantage.