LordNIbbler sri 7.8.2019 17:05

Knjige /skripte za iskustvo posade ako sam dobro svatio , igram na engleski, u sustini kad dode posad a na 100% uzme se od dva miljuna ona druga najveca i dobije se posada s 1,5 skill, da se ne morate patit bez sestog cula i to , malo skupo al isplati se za neke nove linije ili ako vam se neki tenk svidio u liniji pa ne morate s retavom posadom igrat...

 

tadic ned 11.8.2019 19:07
izvone kaže...

Nisam dugo igrao ni pratio wot,,, Zanima me jel mi netko moze pojasniti kakvi su to otimači posade...

Misliš omotači?

I ja sam to danas promjenio na nekim clanovima posade i nisam vidio nikakve preomjene u poboljsanju skilova. 

Glupost i sarenilo za klince,kao sto je postala cijela igra.

Juksi ned 11.8.2019 22:14

Igrao sam WOT prije otprilike 5 godina, i nisam bio nesto.

Razmisljam da opet krenem igrati, imam par pitanja.

1. Isplati li se kretati ponovo?

2. Da li da igram na starom acc (tier 7 max) ili da napravim novi?

hummer0 ned 11.8.2019 22:30
Juksi kaže...

Igrao sam WOT prije otprilike 5 godina, i nisam bio nesto.

Razmisljam da opet krenem igrati, imam par pitanja.

1. Isplati li se kretati ponovo?

2. Da li da igram na starom acc (tier 7 max) ili da napravim novi?

 Ma naravno da se isplati deri peri, može i sa starim.

Frenzy uto 13.8.2019 17:26

Prva bitka i odmah mastery :)). Trebala mi je nova ruska posada, pa sam odlučio kupiti kv2-r zbog free BiA (volim igrat Kv2 + još više xp-a i kredita). Spiskao 2 milje na posadu + onih 20000k free xp što smo dobili za svaku naciju. Treći je skill već na 64%.

Ćoby sub 7.9.2019 17:33
Horatio_Hornblower kaže...

Hrpa smeca hrpa smeca cudno kako uvijek ja zavrsim u ekipama bez mozga... 

Ali ima zato rjesenje ugasio sam wot sad vec na 3 dana.... 

 Ja čuvam živce već mjesec dana :)

izvone čet 12.9.2019 16:43

Jel neko zna kako otvoriti ticket na WG supportu i da dobim covjeka kao osobu za pricanje a ne automatizirane poruke?

 

Naime sad sam naso onaj tool za vracanje tenkova koje nemozes vise vratit ingame (premium i rijetki) Htio bih vratiti onog zutog pattona sa onom fora kamuflazom,al mi njega ne nudi na listi. Ali mi nudi npr Pilota,kojeg imam u garazi i nisam prodavao. Pa da vidim jel mogu vratit ovog uopce,jer u tablici s cijenom je patton izlistan

toxic sub 14.9.2019 08:43

Ovo je gotovo nemoguce igrat ujutro...

 

t29,t32,kv3 nasi kempaju u bazi... prati mi na heavy liniju samo 53tp, napravi nesto izgine ostane solo...

zavucem se u rupu neprijateljskih tonu tenkova.... pingam, nitko ne reagira nista... iza leda mi dolaze dva mediuma, reko kad vec kempate u bazi dajte bar pokrivajte mid... niti to...

ne znam sto reci a na kraju win.. to govori koliko je neprijatelj isto bio debilan..

ne razumijem zasto ujutro igraju moroni ovu igru ali totalni...

 

 

Izzy ned 15.9.2019 00:20

Igram u zadnje vrjieme sa mediumima i moram priznati da mi je vrlo teško s njima ostvariti dobar rezultat. A e50m mi je opet posebna priča... Ogroman je i spor. Hajde, nije baš toliko spor, ali kupola mu je smeće. Svatko je buši. Obj 430u pak ima odličan oklop, ali koliko vidim strašno često mu stradava posada i moduli kada ga se probije. Autoloaderi su zakon. Inače, tko šiša oklop kada se masovno puca premium u igri...

 

EDIT: Ali stvarno, evo opet sam odigrao sa e50m i oklop mu je očajan... Buše ga kao od šale.

Dr. Vicko ned 15.9.2019 11:37
Izzy kaže...

Igram u zadnje vrjieme sa mediumima i moram priznati da mi je vrlo teško s njima ostvariti dobar rezultat. A e50m mi je opet posebna priča... Ogroman je i spor. Hajde, nije baš toliko spor, ali kupola mu je smeće. Svatko je buši. Obj 430u pak ima odličan oklop, ali koliko vidim strašno često mu stradava posada i moduli kada ga se probije. Autoloaderi su zakon. Inače, tko šiša oklop kada se masovno puca premium u igri...

 

EDIT: Ali stvarno, evo opet sam odigrao sa e50m i oklop mu je očajan... Buše ga kao od šale.

 Mozda pogresno igras sa njim. 
E50M ima oklopa ali klasicno za njemackog tenka, jaka gornja prednja ploca dok je sve ostalo onako u nekoj zlatnoj sredini. Za svoju tezinu je poprilicno okretan i brz tenk ali to je najbolje iskoristiti ako mozes ramati nekoga u borbi. 
Po meni E50M ima nenadjebivo odlican top i ponajbolje bi bilo drzati se malo iza prve linije mediuma ili cak i heavija i snajpati sa neke udaljenosti gdje ce protivnici teze pogadjati tvoje slabe tacke na oklopu, kao prednja ploca na kupoli, a igrati kao pravi medium brawler tek kada tim ima neko vodstvo ili kada treba rushat neku poziciju ili stranu.

 

Znam da je ovaj stil igranja sa njim podosadan i da je zabavnije brawlat pa sta bude 

protest431 pon 16.9.2019 17:09

5 borbi rental, jedan samo po accountu;

 

IAMLT432 LT-432 
IAMT26E4 T26E4 
IAMELC ELC EVEN 90 
IAMLOWE LÖWE 
IAMT54FP T-54 FIRST PROTOTYPE 
IAMSOMUA SOMUA SM 
IAMWZ120 WZ-120-1G FT 
IAMFV4202 FV4202 
IAMT34 T34
IAMCAERNARVON CAERNARVON AX
IAMSKORPION SKORPION
IAMSTRVS1 STRV S1
IAMPROGETTO PROGETTO M35 MOD. 46
IAMT44100 T-44-100
IAMM4190 LEKPZ M 41 90 MM
IAMLORRAINE LORRAINE 40T

 

 

Žiga82 pon 16.9.2019 17:56

kolko treba debilima  u fl  da skuze da nije cilj sto prije unistit ciljeve ?sad zauzmemo sve baze i imamo skoro 10min da ih deremo i nabijemo rank i oni odu i poruse topove i  endni jedan nije bio general

ED63 uto 17.9.2019 22:27

decki pozz i trebam pomoc tj. savjet

koji je tenk najbolji iz ovog novog referal programa?

nudi se 8.8. panter 2 i JgTiger, amx m4 49, t92, 112 i fv4202(njega imam)

neznam kaj uzet, od svaba imam panter warcrime m10 i pzr T-25 i stugi 4

mislil sam uzet prvo amx m4 49, jel to pametno?

112 nisam siguran jer imam wz-111

a o t92 neznam kaj da mislim i jel bi ga uopce znal igrat

 

jel neki od svaba 8.8 vrijedi uzet?

mozda cu moc uzet 2 kroz neko vrijeme..

kaj uzet i koji prvi da bude tj. koji je najbolji od ponudjenih?

 

i jos pitanje za regruta...

jel bolje da uzme ovaj novi su-122-44 ili kv-122?

ja osobno imam su-122-44 al nisam ga jos igral pa neznam..

racunam da je najbolje uzet t7 umjesto t6  jer ce vise zaradjivat

 

HELP PLIZZZ

1BIT uto 17.9.2019 23:04
ED63 kaže...

decki pozz i trebam pomoc tj. savjet

koji je tenk najbolji iz ovog novog referal programa?

nudi se 8.8. panter 2 i JgTiger, amx m4 49, t92, 112 i fv4202(njega imam)

neznam kaj uzet, od svaba imam panter warcrime m10 i pzr T-25 i stugi 4

mislil sam uzet prvo amx m4 49, jel to pametno?

112 nisam siguran jer imam wz-111

a o t92 neznam kaj da mislim i jel bi ga uopce znal igrat

 

jel neki od svaba 8.8 vrijedi uzet?

mozda cu moc uzet 2 kroz neko vrijeme..

kaj uzet i koji prvi da bude tj. koji je najbolji od ponudjenih?

 

i jos pitanje za regruta...

jel bolje da uzme ovaj novi su-122-44 ili kv-122?

ja osobno imam su-122-44 al nisam ga jos igral pa neznam..

racunam da je najbolje uzet t7 umjesto t6  jer ce vise zaradjivat

 

HELP PLIZZZ

 Trebao si pool/glasanje napravit

T92 je light niš posebno, ima boljih od njega
8.8 ce nisu nešto, JgTiger tier VIII je mekan a trom ko penzioner, a panter veliki mekani medium kojeg je teško fulat, mada da se sa njima zarađivat...
Tak da uzmi ili 112 ili m4 49, tu su negdje, 112 ima jači gun (više dmg radi), nešto sporiji reload, tanji oklop ali skošeni (sloped armour kao is-3), pa je mrvicu brži od m4 49
sad uzmi jednog od ta dva, drugi puta uzmi drugog od ta dva i vidjet ćeš dal si prvi puta pogriješio u odabiru

su-122-44 i kv-122 su oba t7
a uzet ono šta se više preferira, td za campanje ili heavy za prvu liniju, kako kome paše

AirLive sri 18.9.2019 00:02
ED63 kaže...

 Jedini amx po meni vrijedi, odličan armor sprijeda i top. 112 jedino drži to što ima pref. mm.

Su-122-44 kažu da je op kad je top tier, kv122 koliko znam je najgori rus sa 122mm topom, ali opet koliko loš može bit ruski HT? :)

Jesi to ti sebi i regruter i regrut sa onim pustim acc-ovima? 

Dr. Vicko sri 18.9.2019 00:03
ED63 kaže...

decki pozz i trebam pomoc tj. savjet

koji je tenk najbolji iz ovog novog referal programa?

nudi se 8.8. panter 2 i JgTiger, amx m4 49, t92, 112 i fv4202(njega imam)

neznam kaj uzet, od svaba imam panter warcrime m10 i pzr T-25 i stugi 4

mislil sam uzet prvo amx m4 49, jel to pametno?

112 nisam siguran jer imam wz-111

a o t92 neznam kaj da mislim i jel bi ga uopce znal igrat

 

jel neki od svaba 8.8 vrijedi uzet?

mozda cu moc uzet 2 kroz neko vrijeme..

kaj uzet i koji prvi da bude tj. koji je najbolji od ponudjenih?

 

i jos pitanje za regruta...

jel bolje da uzme ovaj novi su-122-44 ili kv-122?

ja osobno imam su-122-44 al nisam ga jos igral pa neznam..

racunam da je najbolje uzet t7 umjesto t6  jer ce vise zaradjivat

 

HELP PLIZZZ

 Ja u garazi imam 112, po meni je veoma zabavan, zna imati trol oklop i ima odlican MM, u velikoj vecini si u top 5 u ekipi. 
Ako zelis javni se da ti dam acc pa da isprobas, da znas da li si za njega ili da ga otpises. 

 

Imam i JagdTiger 8.8 pa mozes isprobati i njega, ovo ostalo sto si nabrojao nemam, nisam dugo ulozio kesha Wargamingu