Megatr0n98 sri 6.6.2012 09:06
dado16 kaže...
pa ovo definitivno bolje izgleda nego gta, saints row....jos da ima mod support....vuce na just cause

Na just cause definitivno nevuce, u just cause u gradu nema zivota, kao ni na vecini mape, i neizgleda nimalo realno, ni fizika ni nista.

NightShadow sri 6.6.2012 11:08

Ovako je trebao izgledati novi Splinter Cell, ali nije mi žao što je potpunosti nov IP..

 

Ovako nekako sam zamišljao Deus Ex ako izbacimo augmentacije iz priče..

 

Obožavam što je onog čuvara samo prebio..

 

Nadam se da će postojati i više načina za riješiti misiju od prikazanog izazivanja nesreće..

Trebalo bi..

 

Space čet 7.6.2012 13:20

Zanimljivo je kako iste teme padaju ruka pod ruku. Gledaš 2. sezonu person of interest-a i igraš watch dogs. Da živim u nekom gradu u USA postao bi paranoidan xD. 2013-a će biti super godina za sandboxove GTA V i WD ( obje nemaju datum izlaska, ali valjda će do kraja 2013-e ).

Space sub 23.6.2012 21:01
luka94 kaže...

ja sam negdje bio pročito da je ovo neslužbeni nastavak True Crime serije,inače igra izgleda uber,jedva čekam zaigrat {#}

 

Mislim da je Sleeping dogs nastavak True Crime-a/ ili nešto na to foru... Watch dogs je novi IP.

CoLdPlay pet 6.7.2012 13:41
Tommy_123 kaže...

Kažu oni koji su imali priliku igrat da je ograničena na pokretima tijela,totalno skriptirana i da užasno vuće na assassins creed.Kad se ponadaš dobiš k *. :P

Ja sam je nekako tako i zamislio, Assassins Creed u modernom vremenu, ali vidjećemo. Meni se čini veoma zanimljivo i ne bih sudio prema nekim izjavama jer pitanje je koliko su uopće igrali ti koji si davali te izjave :)

dex3108 pet 6.7.2012 14:01

Zanam i odakle si to i procitao. Licno mislim da je gomila gluposti i da je rjec o ne poznavnaju E3 prakse. Na E3 se donosi demo koji ima za zadatak da privuce publiku. Mozda i jeste demo bio skriptovan ali za to postoji razlog. Svaki demo na E3 sajmu je bio manje vise skrpitovan. Sobzirom da igra izlazi najvjerovatnije za godinu i po bice sasvim dovoljno vremena da tvorci igre prezentuju igru isve njene aspekte. 

NightShadow pet 6.7.2012 14:30
Tommy_123 kaže...

Kažu oni koji su imali priliku igrat da je ograničena na pokretima tijela,totalno skriptirana i da užasno vuće na assassins creed.Kad se ponadaš dobiš k *. :P

A kaj su igrali?!

 

Dio misije, pre-alpha verzije..

lovac82 pet 31.8.2012 11:32

Nemoj vjerovati Eurogameru na rijec, cesto pisu gluposti i lazu.... posebno njihovi "tajni izvori" i "anonymous" developeri lol. Osramotili su se vise puta tak da, citam ih tu i tamo jer naletim ali s velikom dozom opreza.....

 

ONTOPIC

 

Igra je igrana na "sarenom" kontroleru odnosno u prijevodu Xbox 360 kontroleru, to se takoder lako moze zakljuciti kada malo bolje pogledamo kako micu kameru tijekom igranja. Snimka je takoder 720p (gameplay trailer) itd tako da je pitanje radi li se uopce o PC jer zasto onda nije full HD?

 

Svejedno.. ili je Xbox 360 ili PC sa Xbox 360 kontrolerom, ne mozemo znati ali bolje bi bilo da je Xbox 360 jer igra izgleda opako + inovativan gameplay (na PC-u bi moglo biti samo bolje), inace preferiram mis/tipk i klasicne kontrolere za TPS igre (malo vise mis) ali posto ova igra ima takozvani "gadget" hmm onda si zamisljam kako bi ta stvar savrseno funkcionirala na Wii U touch kontroleru, nebi bilo cudno ocekivati to kada Ubisoft u 90% slucajeva podrzava sve platforme.

dex3108 pet 31.8.2012 12:48

Ubisoft je potvrdio da se igra vrtila na PC-ju tako da tu nema rasprave vise :D A sem toga onaj nivo detalja konzole mogu sanjati jer je previse volumetrijskih elemenata ukljuceno kao i same fizike koju i novije PC konfiguracije mogu jedva da svare.

lovac82 pet 31.8.2012 13:23
dex3108 kaže...

Ubisoft je potvrdio da se igra vrtila na PC-ju tako da tu nema rasprave vise :D A sem toga onaj nivo detalja konzole mogu sanjati jer je previse volumetrijskih elemenata ukljuceno kao i same fizike koju i novije PC konfiguracije mogu jedva da svare.

Pa igra dolazi za current gen console, PC moze biti samo bolji sto se tice grafike...... gdje i kada je potvrdio? citiraj ih, nigdje to nisam nasao. Samo je potvrdeno da igra dolazi za current gen konzole i PC