PC igre

Vase najbolje strategije (RTS)

damian123 čet 27.8.2009 23:56

1. SpellForce svi nastavci najbolja igra koju sam ikad igro i sumljam da ce bit bolje!!

2. Warcraft 3 i nastavak.

3. BattleForge online igra jos je uvjek igram...

ima ih jos al se sad ne mogu sjetit

evo sjetio se jos dve:

4. LOTR Battle for the Middle earth 1,2 i expansia

Paolo2612 pet 28.8.2009 00:04

1. Comand & Conquer: Red Alert 2 - Yuri Revenge

2. Comand & Conquer: Red Alert 2

3. Warhamer 40000: Dark Crusade (Necron FTW!)

4. Star Trek Armada II

5. Comand & Conquer: Tiberium Wars

6. Comand & Conquer: Red Alert 3

7. Comand & Conquer: Tiberian Sun

8. Warcraft 3: The Frozen Throne

9. Warcraft 3: Regin of Chaos

10. Company of Heroes

xnight_hunterx pet 28.8.2009 00:10
Paolo2612 kaže...

1. Comand & Conquer: Red Alert 2 - Yuri Revenge

2. Comand & Conquer: Red Alert 2

3. Warhamer 40000: Dark Crusade (Necron FTW!)

4. Star Trek Armada II

5. Comand & Conquer: Tiberium Wars

6. Comand & Conquer: Red Alert 3

7. Comand & Conquer: Tiberian Sun

8. Warcraft 3: The Frozen Throne

9. Warcraft 3: Regin of Chaos

10. Company of Heroes

sve sam igrao od tog osim star treka i sve je super osim tiberium suna to mi slabo

Armor pet 28.8.2009 00:13

1. AoE 2

2. War 3

3. BFME 2:ROTWK

 

Ima tu još njih koje su mi jako dobre i puno sam ih igral: BFME, Soulstorm, AoE 3, War 2, Red Alert 2, Paraworld, D&D: Dragonshard itd...

Možda će vas zanimati činjenica da nikad nisam zaigral Starcraft ali baš nikad - a Warcraft od početka...

Totalno slučajno, slijed nekih čudnih okolnosti...barem ne razbijam glavu oko dvojke :)

Sum_of_all_fears pet 28.8.2009 00:17

1. Command & conquer - Generals (i Zero Hour)

2. Command & conquer 3

3. Blitzkrieg

4. Tropico 2: Pirate Cove

5. Company of Heroes

 

inače ne igram baš previše strategija, al ovih par sam zapamtio i odigrao do kraja. i jedva čekam Tropico 3 Cool

 

EDIT: zaboravio CoH

xnight_hunterx pet 28.8.2009 00:20
Armor kaže...

1. AoE 2

2. War 3

3. BFME 2:ROTWK

 

Ima tu još njih koje su mi jako dobre i puno sam ih igral: BFME, Soulstorm, AoE 3, War 2, Red Alert 2, Paraworld, D&D: Dragonshard itd...

Možda će vas zanimati činjenica da nikad nisam zaigral Starcraft ali baš nikad - a Warcraft od početka...

Totalno slučajno, slijed nekih čudnih okolnosti...barem ne razbijam glavu oko dvojke :)

pa kad ce ta dvojka izač dugo im treba

kaiserus pet 28.8.2009 00:23
kaiserus kaže...

1.Rome:Total war

2.Tom Clancy EndWar

3.Warcraft 3

Zaboravio pod 4.LOTR:BFME 2, samo kada se sijetim onih više satnih skrimisha sa 2 frenda preko hamachia. Najbolje kada smo igrali 1vs2 1 u gradu, 2 zajedno pokušavaju osvojit grad.

Armor pet 28.8.2009 00:24

I meni je recimo super Blitzkrieg i prošel sam ga dva-tri put prije, već ima dosta godina.

Ali nisam ga stavljal iz jednog razloga:

 

RTS-om ja smatram prvenstveno igre gdje gradiš bazu, bez toga, nema za mene prave zabave- znači gradnja baze, vojska, zgrade, valovi napada/obrana --akcija

 

Sum_of_all_fears pet 28.8.2009 00:28

Ok, ne radi se baza ali ipak imaš planiranje strategije (Real time strategy). Po tome ni CoH ne spada u RTSove jer se jedinice dijelom dobivaju na bodove ali ima i izgradnje... Blitzkrieg 2 niš ne valja, nema ono nešto iz jedinice.. Igrao sam ga sat-dva i obrisao. Šteta.

boxer pet 28.8.2009 00:33

Ma CoH preko Hamachija i 4-6 extreme protivnika i da vidiš akcije i strategije.

Nas dvojica nekako jedva uspijemo, al valja taktizirat inače te švabe zgaze sa tigerima i pumama.

Napreduje se jedva čak i sa Pirshing tenkovima koji imaju potporu 5-6 antitenk haubica. 

Otegne se partija po 3-4 sata.

xnight_hunterx pet 28.8.2009 00:34

ja jedva cekam da izađe supreme commander 2 jedinica mi je zakon s tim efektima eksplozija pa oni experimental units i oni tech 3 gunshipi od UEF na supreme commander 2 ce bit vise od 25 experimental units postojat ce manji i vecii nece bit samo 3 vrsta ljudi nego 4 jedva cekam

Sharps pet 28.8.2009 00:53

RA2 (+ Yuri's Revenge) i Warcraft III od RTSova, a Heroes III mi je jedna od najboljih strategija iako je on više 4X.

 

Malo ljudi je čulo za nju, a još manje ju je igralo- Battlezone II. Futuristički RTS/FPS- zamislite, hibrid! Ti si individua u svom tenku sa svojim oružjima i pucaš po neprijateljima, dok u isto vrijeme gradiš bazu i tenkove pod svojim zapovjedništvom. Rađena je za 98 pa je po mnogim stvarima ispod današnjih standarda, recimo AI i grafika, ali koncept, priča, SP, zakon! Jedino MPu fali šta nikad nikog nema jer igra nije baš popularna. Ako nekog zanima- Planet Battlezone

Sharps pet 28.8.2009 00:56

Lol zaboravih Age of Empires II. Možebitno prva igra koju sam ikada igrao kao gamer, ako zanemarimo one shitove di učiš abecedu i taj vrag.

 

Čudi me da se ljudi još sjećaju Tiberium Suna :D

Paolo2612 pet 28.8.2009 01:51
Paolo2612 kaže...

1. Comand & Conquer: Red Alert 2 - Yuri Revenge

2. Comand & Conquer: Red Alert 2

3. Warhamer 40000: Dark Crusade (Necron FTW!)

4. Star Trek Armada II

5. Comand & Conquer: Tiberium Wars

6. Comand & Conquer: Red Alert 3

7. Comand & Conquer: Tiberian Sun

8. Warcraft 3: The Frozen Throne

9. Warcraft 3: Regin of Chaos

10. Company of Heroes

Zaboravio LOTR: BFME i BFME2. Oni su na 6 i 7. mjestu. Svi ostali 2 mjesta doljeNevinašce

Sharps pet 28.8.2009 02:51
Paolo2612 kaže...
Paolo2612 kaže...

1. Comand & Conquer: Red Alert 2 - Yuri Revenge

2. Comand & Conquer: Red Alert 2

3. Warhamer 40000: Dark Crusade (Necron FTW!)

4. Star Trek Armada II

5. Comand & Conquer: Tiberium Wars

6. Comand & Conquer: Red Alert 3

7. Comand & Conquer: Tiberian Sun

8. Warcraft 3: The Frozen Throne

9. Warcraft 3: Regin of Chaos

10. Company of Heroes

Zaboravio LOTR: BFME i BFME2. Oni su na 6 i 7. mjestu. Svi ostali 2 mjesta doljeNevinašce

Vise lici na popis svih RTSova koje si ikad igrao xD

Paolo2612 pet 28.8.2009 03:23
Sharps kaže...
Paolo2612 kaže...
Paolo2612 kaže...

1. Comand & Conquer: Red Alert 2 - Yuri Revenge

2. Comand & Conquer: Red Alert 2

3. Warhamer 40000: Dark Crusade (Necron FTW!)

4. Star Trek Armada II

5. Comand & Conquer: Tiberium Wars

6. Comand & Conquer: Red Alert 3

7. Comand & Conquer: Tiberian Sun

8. Warcraft 3: The Frozen Throne

9. Warcraft 3: Regin of Chaos

10. Company of Heroes

Zaboravio LOTR: BFME i BFME2. Oni su na 6 i 7. mjestu. Svi ostali 2 mjesta doljeNevinašce

Vise lici na popis svih RTSova koje si ikad igrao xD

Ma bilo je tu i Strongholda, Battle Realmsa, ostatak C&C-a, Ostatak W40k, Supreme Comander, AoE serijala, AoM serijala, Empire Earth, Starcrafta i mnogih drugihNevinašce

Joka pet 28.8.2009 09:38
Armor kaže...

Možda će vas zanimati činjenica da nikad nisam zaigral Starcraft ali baš nikad - a Warcraft od početka...

Totalno slučajno, slijed nekih čudnih okolnosti...barem ne razbijam glavu oko dvojke :)

 Nikad nije kasno da probaš!