PC igre

The settlers 7-problem

Envy čet 26.8.2010 16:55

Ista stvar.. nakon trailera jedva sam čekao ovu igru.. ali evo već sat vremena nervi su mi na rubu.. Malo malo sve se blokira..ili bolje rečeno igra se pauzira a da to korinik i ne zna.. Odmah na početku tutoriala sam zapeo.. ne možeš glupu kući napraviti..

A o hardverskim zahtjevima da ne govorim.. imam 4670 1GB, Athlon X2 5000+ te 2GB RAM-a, dakle World in Conflict leti, Dragon Age: Origins Leti, Race Drive GRID leti, sve na 1600x1200 svi oni AA uključeni.. ali ova igra radi kao krepana mačka.. sam menu je patna.. čekaš po sekundu da se miš promjeni. smanjio sam na 1024x768 svi detalji low.. kao radi sada dobro.. ali onda opet problemi navodno sa Ubisoftovim idiotskim DRM.

 

Ako ima netko sličnih iskustava nek piše.. gledajući slike screenshotove ove igre kao malo djete sam se veselio a sada mojem razočarenju nema kraja.

rambojunior pon 27.9.2010 12:00

pozzz.imam problem sa settlers 7. instaliro sam igru,zatim mij e trazilo da instaliram i update,napravio i to stavio crack,i onda kad udjem u igru samo mi vrti kao neki logo.nece dalje nista,pa ako neko moze da mi pomogne.hvala