SOS pet 15.5.2009 10:54
Axlus kaže...

Igra je super, ali ima nekih nedostataka. Nikada nisam mislio da će se igrati pomoću interneta. Tko ju igra? Do koje ste misije došli?

 Da, slažem se. Igra je super. Grafika je odlična, a koliko sam čuo, mjeri se sa Crysis-om. Fizika je najbolja.
tomi1 pet 4.6.2010 09:37

Najbolji lov za sada na PC-u,nijedan mu nije ravan ni po čemu.Igrači su iz cijeloga svijeta,licence nisu skupe i obavezno ih kupiti ako mislite ozbiljnije igrati i natjecati se.Na XP-u radi bez problema.Životinje se ponašaju vrlo realno,i za kapitalca se mora imati dosta strpljenja,osim za kojote koji nisu toliko plašljivi i oprezni.Što se tiče grafike ,prekrasno,izmjena sunca ,kiše.itd. Forum im je odlčan.Sve u svemu vrhunski napravljen posao.Smijeh

decko1987 sub 10.7.2010 03:18
tomi1 kaže...

Najbolji lov za sada na PC-u,nijedan mu nije ravan ni po čemu.Igrači su iz cijeloga svijeta,licence nisu skupe i obavezno ih kupiti ako mislite ozbiljnije igrati i natjecati se.Na XP-u radi bez problema.Životinje se ponašaju vrlo realno,i za kapitalca se mora imati dosta strpljenja,osim za kojote koji nisu toliko plašljivi i oprezni.Što se tiče grafike ,prekrasno,izmjena sunca ,kiše.itd. Forum im je odlčan.Sve u svemu vrhunski napravljen posao.Smijeh

meni se isto sviđa ali stvarno treba strpljenja za ulovit nesto...ja sam igro oko prije godinu i pol...i stvarno negdje 3 dana sam bio strpljiv i nista i onda sam poceo sprintat po sumama...sad se dvoumim dal da je opet skidam ili ne...neznam jel se ista promjenillo jeli malo lakse doci do pljena...???

decko1987 sub 10.7.2010 03:45
xnight_hunterx kaže...

jel ima cega zanilmjivoga osim setanja po sumi da se spazi neki jelena i upuca sa sniperom Neodlučan

pa to je cilj jelen il vepar...al imas i potragu za tragovima...vrebanje...ko pravi lovac neznam kakva je igra sad...

xnight_hunterx sub 10.7.2010 04:25
decko1987 kaže...
xnight_hunterx kaže...

jel ima cega zanilmjivoga osim setanja po sumi da se spazi neki jelena i upuca sa sniperom Neodlučan

pa to je cilj jelen il vepar...al imas i potragu za tragovima...vrebanje...ko pravi lovac neznam kakva je igra sad...

samo 2 zivotinje Neodlučan

decko1987 sub 10.7.2010 15:16
xnight_hunterx kaže...
decko1987 kaže...
xnight_hunterx kaže...

jel ima cega zanilmjivoga osim setanja po sumi da se spazi neki jelena i upuca sa sniperom Neodlučan

pa to je cilj jelen il vepar...al imas i potragu za tragovima...vrebanje...ko pravi lovac neznam kakva je igra sad...

samo 2 zivotinje Neodlučan

ja mislim da ih ima jos neznam sve kojih...

Krešo91 ned 21.11.2010 20:53
Diablo86 kaže...

Skinuo sam ja, ali mi je glupo što se smije pucati samo u jednu životinju, za ostale se treba platit licenca, a nisam pronašao nikakve hackove

zato i je dobra igra....nema hackova, nema crackova, nema yebade sa ovim-onim...samo igraš....i naravno igra je po uzoru na RL lov....isto tako trebaš i u RL platit licencu a.k.a. dozvolu da možeš lovit npr. jelene ili divlje svinje

Krešo91 ned 21.11.2010 20:58
KingNothing kaže...

uvijek mi se ovo pojavi kad stisnem Sign up

 

"Sign Up Failed"

možda neko ima isti nick ili koristi mail koji ti imaš.....može bit ovo sa mailom ali 99,99% sam siguran da nije

 

 

očisti cache browsera, pokušaj preko drugog browsera......

BannedOnThisForum ned 21.11.2010 21:04
Diablo86 kaže...

Skinuo sam ja, ali mi je glupo što se smije pucati samo u jednu životinju, za ostale se treba platit licenca, a nisam pronašao nikakve hackove

Pa to je i cilj igre, igra je simulacija lova, tako da moraš platiti licencu, slično kao minecraft (nije simulacija..), moraš rudarit' da bi dobio struju aka red stone. I to za hackove, bolje da ih nema.

KingNothing ned 21.11.2010 21:13
Krešo91 kaže...
KingNothing kaže...

uvijek mi se ovo pojavi kad stisnem Sign up

 

"Sign Up Failed"

možda neko ima isti nick ili koristi mail koji ti imaš.....može bit ovo sa mailom ali 99,99% sam siguran da nije

 

 

očisti cache browsera, pokušaj preko drugog browsera......

Probao sa Opere i FireFoxa, nece nikako. :S

 

edit: Evo mi se odjednom pojavio auth. mail O.o

Diablo86 ned 21.11.2010 21:27
BannedOnThisForum kaže...
Diablo86 kaže...

Skinuo sam ja, ali mi je glupo što se smije pucati samo u jednu životinju, za ostale se treba platit licenca, a nisam pronašao nikakve hackove

Pa to je i cilj igre, igra je simulacija lova, tako da moraš platiti licencu, slično kao minecraft (nije simulacija..), moraš rudarit' da bi dobio struju aka red stone. I to za hackove, bolje da ih nema.

Si vidio cijene? $60 za godišnju članarinu, znači "kupim igru" koja vrijedi samo godinu dana, da imam para onda bi postao pravi lovac,

 

a igra i nema baš previše mogućnosti, za te novce moraju još poraditi na igri

 

a za minecraft, u multyplayeru nemoraš rudariti

BannedOnThisForum pon 22.11.2010 09:39
Diablo86 kaže...

Si vidio cijene? $60 za godišnju članarinu, znači "kupim igru" koja vrijedi samo godinu dana, da imam para onda bi postao pravi lovac,

 

a igra i nema baš previše mogućnosti, za te novce moraju još poraditi na igri

 

a za minecraft, u multyplayeru nemoraš rudariti

 The Hunter nije multiplayer igra, samo se pokreće preko browsera da ne bi bilo crackera...

Matk044 čet 12.1.2012 16:18
big_guy kaže...

Mislio sam instalirat igru ali sam vidio da smijem ubijat samo jelene....nekako mi premonotono..

 Blago se tebi ja sam to primjetio nakon što sam ju instalirao -.- hahaha

Inače igra mi je oke, al im je preglupo što moraš platiti da bi dobio licence za ostale živine.