PC igre

TES V: Skyrim - Modding

doktor1 ned 20.11.2011 14:12

Slike su prebačene iz 1080p u 720p zbog veličine. Kao .png screnshoot uzet iz igre ima oko 5 MB, a kada napravim resize dođe na 1.5 MB. A stvarno mi se neda uplaodat sa ovom brzinom iz prahistorije tolike datoteke.

 

A ne želim stavit jpg jer je slika užasna.

lollik91 pon 21.11.2011 11:39

da li mi netko moze pomoci u rijesavanju jednog questa? SPOILER ALERT!

 

naisao sam na jedan quest "Evil in waiting" gdje moram skupit 3 boce u jednim rusevinama.. nasao sam 2 te bocice,ali trecu ne mogu nac. u linku pise gdje se nalaze, ali, ili ja ne razumijem ili toga jednostavno tamo nema..presao sam cijele katakombe 3 puta i jednostavno ne mogu nac...ako je netko slucajno rijesio taj quest, molim ga da mi pomogne i kaze, jer sam poludio vec unutra..neznam jel glitch ili sam samo mutav

doktor1 pon 21.11.2011 12:45

Ako igraš na medium low onda ti baš i nema smisla stavljat bolje teksture.... Ili probaj pa makni. Jednostavno je jer se ni jedni igrini fileovi ne mjenjaju. Ili samo instaliraj FXAA PPI i prebaci injFX_Settings u Skyrim Folder. Meni skoro pa radi identično sa i bez modova.

 

Stavio sam namjerno ove modove jer minimalno utječu na performanse na prosječnoj konfiguraciji kao šta je moja. Veće teksture neće imati smisla jer mi s ne igra na 20 FPSa.

sudy_freak pon 21.11.2011 13:10
doktor1 kaže...

Ako igraš na medium low onda ti baš i nema smisla stavljat bolje teksture.... Ili probaj pa makni. Jednostavno je jer se ni jedni igrini fileovi ne mjenjaju. Ili samo instaliraj FXAA PPI i prebaci injFX_Settings u Skyrim Folder. Meni skoro pa radi identično sa i bez modova.

 

Stavio sam namjerno ove modove jer minimalno utječu na performanse na prosječnoj konfiguraciji kao šta je moja. Veće teksture neće imati smisla jer mi s ne igra na 20 FPSa.

To jasno, nego vidim da su tvoje s manje svjetla, pa sam zato pomislio.

Ništa, zaboravi. Ako ništa, igrat ću na Ultra na 17"CRT-u 1024x768 i cepaj. 

 

 

Btw. svaka čast na trudu.

Zeppe pon 21.11.2011 23:52

Ja igram sa potpisom na medium-high 1280-1024 i mogu reći da su neki modovi ustinu dobri.

Posebno su dobri modovi za lica likova nakon kojih se vidi svaka grimasa na licu te nema više izbijanja neugodnih tekstura..

 

doktor1 uto 22.11.2011 16:52
k1klop kaže...

A nisi mogo linkat jednostavno modove od kud si ih ti skinuo?

Jednostavno jer više nemam pojma koje sam modove skinuo. Problem?

 

A plus, FXAA je namještene za određene modove unutar samog moda, (boje drveća, i sličnih stvari).

Ramo uto 22.11.2011 16:58
k1klop kaže...

A nisi mogo linkat jednostavno modove od kud si ih ti skinuo?

  Zasto jednostavno kad moze komplicirano?

Samo ti doktore to spakuj, za nas prakticne, a ovi sto im smeta nek googlaju {#}