Toza pon 27.12.2010 20:46

Moja preporuka da zaigraš Elder Scrolls: Morrowind, Strognhold Crusader, Far Cry (relativno novija igra pa će ti možda trebat jači komp neznam kakav je tvoj)... trenutno se ne mogu sijetit, al cu zavirit u svoju staru kolekciju pa ti javim još nekih starih "legendi"... :))

iron_guitar pon 27.12.2010 20:52
Sexy Boy kaže...

Htio bih nešto pitati.

Dal zna neko neku JAKO JAKO dobru, extra zabavnu predobru akcijsku igru al da nije nova nego starija ko san andreas ili warcraft 3...

 

Hvala

hahaha...kak sam se nasmijal dok sam to pročital....xD....da ne bude off topic- zaigraj si neku laru croft, james bonda, hitmana, splinter cella....kaj god....:)

Sexy Boy pon 27.12.2010 22:08
Sesvetski Kraljevec kaže...

bas sam htio preporuciti san andreas. jel igras sa:mp?

pa imam samp ali neznam nikakav dobar server prije sam španao onaj ogroman awesome stuntages ili kako se več zvao al čuo sam da su ga zatvorili pa...a upravo skidam morrowinda...neznam dal je to dobra igra po vama??? čuo sam da ju je teško shvatit.

Don Strongtoni uto 28.12.2010 03:22
Sexy Boy kaže...
Sesvetski Kraljevec kaže...

bas sam htio preporuciti san andreas. jel igras sa:mp?

pa imam samp ali neznam nikakav dobar server prije sam španao onaj ogroman awesome stuntages ili kako se več zvao al čuo sam da su ga zatvorili pa...a upravo skidam morrowinda...neznam dal je to dobra igra po vama??? čuo sam da ju je teško shvatit.

Jesi ti ozbiljan?

Igra je odlicna, ak imas 6 mjeseci za izgubit da pronjuskas svaki dio jos bolja...

 

Inace igraj DotA-u ak imas W3

 

A za samp frend mi igra na CroHerza-i il tak nes pa probaj...