PC igre

Star Wars: Battlefront

fila2208 čet 1.8.2013 14:18

EA has stated that DICE’s Star Wars: Battlefront will most likely release around summer 2015.

 

CFO Blake Jorgensen said in a shareholders meeting that the game ”will most likely come out around the same time as the Star Wars movies start to come out, probably in the summer of ’15″.

 

So far all we’ve seen of the game is the short teaser that was shown during E3.

Firefox72 čet 1.8.2013 14:28
fila2208 kaže...

EA has stated that DICE’s Star Wars: Battlefront will most likely release around summer 2015.

 

CFO Blake Jorgensen said in a shareholders meeting that the game ”will most likely come out around the same time as the Star Wars movies start to come out, probably in the summer of ’15″.

 

So far all we’ve seen of the game is the short teaser that was shown during E3.

 

Ovo je bilo za očekivat, nek si samo uzmu vrijeme.

fila2208 pet 28.3.2014 19:30
Praetorian1 kaže...
fila2208 kaže...

 

Nakon fijaska sa bf4 bojim se šta će odo ovog bit.

 

 

Jel nisi ti govorio da ti BF 4 radi savršeno ?

Ili te ja miješam s nekim drugim ?

Njet, nikad nisam rekao da radi savršeno, sa početka sam dao igri šansu i svidjela mi se, kao što mi se i još uvijek sviđa i setting i sve što nudi sa te strane, ali sam izuzetno razočaran netcodeom koji je svaki patch sve lošiji i imam velikih problema sa igrom jer mi ne radi kako spada tako da sam skorz razočaran i izgubio nadu u taj naslov.

Od jednog bf fanboya koji je dao preko 1000sati bf3, jedva imam 180 u bf4 što je žalosno.

S početka sam želio voljeti igru, ali ubio me netcode.

 

dad0r čet 8.5.2014 18:55

Vjerojatno isti slucaju (nazalost) ko i BF ce biti s ovim ; sve ce se svijetliti koda smo na LSD-u da klinci mogu kozicu natezati na grafiku a sve ostalo ce biti velika nula plus 10 useless DLC-a i hrpa bugova sa naravno najgorim hitregom u povijesti online pucacina.

CyberDemonVZ čet 8.5.2014 22:01
Firefox72 kaže...

Nadam se da če napraviti ono što je Pandemic planirao i napravio za rane Battlefront 3 demoje. A to je fluinda trainzicija između borbe na tlu i borbe u svemiru.

Vec je "postojao" Battlefront 3? Sto mu se dogodilo?

Firefox72 pet 9.5.2014 07:48
CyberDemonVZ kaže...
Firefox72 kaže...

Nadam se da če napraviti ono što je Pandemic planirao i napravio za rane Battlefront 3 demoje. A to je fluinda trainzicija između borbe na tlu i borbe u svemiru.

Vec je "postojao" Battlefront 3? Sto mu se dogodilo?

 

Da, negdje oko 2007-2008, Pandemic je radio na Battlefront 3. Govorilo se da su bili več prilično blizu kraju ali je onda Lucasarts otkazao igru. Kroz godine puno gameplaya iz Alpha buildova je leakalo na internet.

DeniZg pon 16.2.2015 12:49
MegaTheJohny kaže...

ova igra mi izgleda da ce biti super... dali će se multiplayer igrati kao FPS ili kao iz trećeg lica ?

Nema službene potvrde, ali dosdašnje informacije govore FPS za infantry, a TPS je opcija za vozila (isto kao Battlefield).

CyberDemonVZ pon 16.2.2015 16:22
MegaTheJohny kaže...

e moram i ja to.. koliko ima filmova u serijalu ? i od koje tocno godine ?

 6 komada. Ne znam godine, od '70 i neke. Sve je nedavno remasterizirano i modernizirano (i na zalost mnogih, neki detalji i izmjenjeni od originala.)

Ova igra izlazi negdje kad i 7. dio koji je sad u produkciji.

 

I ako nisi bas upucen, a upoznao sam dosta ljudi koji nisu, ovo je Star Wars, a ne Star Trek.