Evil Access pet 18.5.2018 11:37
funny games kaže...
Paolo Maldini kaže...
Sve 5.

Ali probat ću Complete mod da vidim kakvo je stanje tu.Hvala na sugestiji 

Complete je odlican, on ti ne mjenja igru ni tezinu ni nista, samo redizajnira neke stvari nabolje. Nisam ljubitelj modova niti za jednu igru, ali je Complete odlican. Jos bi preporucio da se stavi samo file koji ti omogucava da mjenjas fov u igri, ali ne treba pretjerivati, ja igram na 75, jer je default pre uzak.

zeroname sub 19.5.2018 16:30

Stalker je odlična igra. Meni je najdraži Call of Pripyat. Clear sky je totalno sje*an. Nije neigriv ali onaj faction sistem ne funkcionira. Stalker je uvijek bio prvi na top listi dok gospoda iz bug-a nisu uveli diktaturu i izbacili stalker sa top lista protivno volji naroda.

funny games sri 23.5.2018 11:40

https://www.facebook.com/ChernobyliteGame/

https://www.youtube.com/watch?v=gs-1lylwiYs

Nije Stalker 2 nego Chernobylite i mogao bi  nas zabaviti solidno do izlaska Stalkera2...Koristit će se 3d skeniranje da bi se  dobili stvarni objekti iz Chernobyla.Zvuči  interesantno svakome ljubitelju Stalker serijala (naravno neće moći zamijeniti Stalkera nikada) ali se nadam solidnom iskustvo od naših rođaka Poljaka  Izgleda da će se pogoniti na UnrealEngine4 pa sada nam ostaje pričekati izdanje i detaljno ga odigrati...

Srce Isusovo pet 29.3.2019 12:05

Jedinica je najbolja igra ikad, pogotovo uz autumn aurora mod. Pred malo vremena sam završio Metro Exodus i, iako jako dobra igra, nikako se ne može mjeriti sa Stalkerom. Atmosfera, AI beštija tj naćin na koji se one ponašaju nikad više nisam vidio ni u jednoj igri. Jednostavno nenadmašivo!

gocc01 pet 29.3.2019 12:35
Srce Isusovo kaže...

Jedinica je najbolja igra ikad, pogotovo uz autumn aurora mod. Pred malo vremena sam završio Metro Exodus i, iako jako dobra igra, nikako se ne može mjeriti sa Stalkerom. Atmosfera, AI beštija tj naćin na koji se one ponašaju nikad više nisam vidio ni u jednoj igri. Jednostavno nenadmašivo!

2007. godina!! Rokam u bazi s jedne strane hangara  po supcima i skuzim da su dvojica otisli sa druge strane da mi dođu s leđa. 

Najavljen Borderlands 3, sad i ovo, ako izađe i Stalker iznajmit ću negdje neki komp na mjesec dana . 

Valjda se to može? 

Evil Access pet 29.3.2019 13:08

Call of Pripyat je igra od koje bi svi drugi devsi sto rade open world igre mogli da nauce toliko toga... Kada gledas taj Stalker rekao bih covjek da nije tako tesko napraviti igru sa super atmosferom, a opet to je tako rijetko da me ljuti kako ljudi ne uspijevaju.

Ne ocekujem bas nista od ove igre, ne zelim se razocarati, ali ako pogode bar 20% onoga sto je prve igre cinilo tako dobrim ja sretan.