PC igre

Splinter Cell Conviction

Afro_Deco sri 3.6.2009 12:38

OO moj bože. Pa ovo će biti najbolja godina ikad što se tiče pc igara. Ovo je samo jedno od brojnih oduševljenja za ovu godinu. Igra će biti odlična. Promjenjen je stil(malo), i sada je Sam na osvetni;kom pohodu sto mi se jako svida. Ostaje samo cekati izlazak.

Cheezl ned 26.7.2009 17:14

Čini mi se super ali je predaleko odlutalo od klasičnog splinter cell-a kojeg su svi voljeli. Više nije stvar skrivanja u tami itd nego akcijska pucačina što bi moglo uzrokovat pobune kod prijašnjih splinter cell ljubitelja. Upravo prelatim sc:3 i igrica je fakat dobra. To mi je prvi sc kojeg sam ikad igrao, a mislim preći i 1 i 2 (jer mi je komp preslab za 4).

 

Samo da bar uskoro izađe hitman 5...  Cool

ZC_Someone ned 26.7.2009 19:00

Mene ovo baš i nije zadivilo, očito će totalno pojednostaviti igru radi konzoli. Ono s crvenim točkicama mi se jako ne sviđa, što je zabavno u tome da ja označim neprijatelje i onda ih komp usmjesto mene upuca.

Sylar ned 26.7.2009 19:24
ZC_Someone kaže...

Mene ovo baš i nije zadivilo, očito će totalno pojednostaviti igru radi konzoli. Ono s crvenim točkicama mi se jako ne sviđa, što je zabavno u tome da ja označim neprijatelje i onda ih komp usmjesto mene upuca.

 

A jbg to za djecu, valjda ce biti togglano ^^

thuglife sri 13.1.2010 21:11
decko1987 kaže...

ej ja nisam igrao ni jedan dio al conviction cu svakako probati...jel se zna datum izlaska...jel se isplati nabavljat 4. dio

Ja sam igrao svaki osim Pandora Tommorowa, Double Agenta se isplati nabavljati ukoliko voliš takvu vrstu igre, mada je meni daleko najdraži Chaos Theory.

tobra pet 5.2.2010 22:24

ko se sjeca splinter cell cjerovatno je 1 kada u drugom nivou treba uci u Police Precinct, a nakon pola sata igre ja nisam uspio vidjeti mogucnost ulaska jos uy to imam i kod ya vrata od Blausteins balkonskih vrata,..radnja se odvija oko Morevi skver,.grad T.bilisi

unaprijed hvala

luckyluke pet 19.2.2010 22:23

Ovo vise nije onaj izvorni Splinter Cell,gdje je umijece bilo doci nekome iza leda i ubiti ga.

Ovo se sada pretvara u cistu akciju a to po meni nije dobro.

No tko zna,mozda mi se igra kao takva svidi,vidjet cemo jos.

No nemam prevelika ocekivanja...

tarankula pet 19.2.2010 22:42
luckyluke kaže...

Ovo vise nije onaj izvorni Splinter Cell,gdje je umijece bilo doci nekome iza leda i ubiti ga.

Ovo se sada pretvara u cistu akciju a to po meni nije dobro.

No tko zna,mozda mi se igra kao takva svidi,vidjet cemo jos.

No nemam prevelika ocekivanja...

ko je reko da nemeres doc coeku iza leđe,pogledaj malo youtube video