PC igre

South Park The Stick of Truth

Rhodin pet 28.2.2014 20:54

Igra koju cekam za isprobat/odigrat vec poprilicno dugo, pogotovo kad se uzme u obzir da je trebala za Bozic izac.

Nadam se da se isplatilo cekat! Djeluje ok onih 5 minuta filma sto sam gledao (necu si spoilat)

Rhodin ned 2.3.2014 10:04

Hvala Bogu za PC nema takvih sranja. Iskreno dosta mi je vise tih "europskih" normi... Njemci to dizu na novi nivo gdje uklanjaju i krv i gluposti... Sto cemo sad, skidat USA verzije igara preko proxya? Sto kad se bude radilo o MMO-u?

GrimReaperKC ned 2.3.2014 10:09

pratim projekt vec duze i jedva sam cekao da izadje za bozic kad onog odgoda...

 

al izgleda da bude igra odlicna. isprobat cu "demo" pa ako mi se svidi kupit cu i original.

 

inace sam veliki fan serije i svatko tko voli SP igra mu bude pre**bena

Luuka uto 4.3.2014 10:26

Jedva čekam da dođe, mislim da ću plakat od smijeha dok ću igrat. Trudili su se da igra bude čim bliže samoj seriji i po gameplayu kojeg sam dosad vidio izgleda da su uspjeli. Jedva čekam :)

doktor1 uto 4.3.2014 11:57
acca kaže...

IGN ocjena 9

Gamespot 7

Metacritic 85 - critics

-   -  -   -   95 - users

Hmm

Pc play - 90

Destructoid - 8/10

 

A Gamespot...

Rambu i Thiefu su dali identičnu ocjenu - 6

Ovome jednu iznad znači da je u rangu negdje Rambo igre... Tek toliko...

Rhodin uto 4.3.2014 12:19

Ono sto sam ja citao o igri je da je "tak" - ljudi su jako zadovoljni samom igrom, ali navodno ne ostavlja neku mogucnost ponovnog igranja jer nema pretjeranih odluka koji bitno utjecu, razlicitih pathova i slicno.

Neko generalno misljenje je da igru definitivno treba odigrat ako ste fan South Parka, ali da je to poput neke episode - zabavno jednom i ne ponovo tako skoro.

Praetorian1 uto 4.3.2014 14:45
doktor1 kaže...
acca kaže...

IGN ocjena 9

Gamespot 7

Metacritic 85 - critics

-   -  -   -   95 - users

Hmm

Pc play - 90

Destructoid - 8/10

 

A Gamespot...

Rambu i Thiefu su dali identičnu ocjenu - 6

Ovome jednu iznad znači da je u rangu negdje Rambo igre... Tek toliko...

Ako je Gamesrot dao istu ocjenu Rambu i Thiefu to sve govori o njima...

 

Jedva čekam ovo zaigrat vidim da je došlo u butigu

GrimReaperKC uto 4.3.2014 16:26

Igra izgleda odlicno (gledao ign review i launch trailer).

 

Naime bitno da su napraivli igru,da postoji engine i da to sve odlicno izgleda.

 

Nadam se da cemo svake godine dobiti ovakvo jedno poglavlje i da ce svaki put biti sve doradjenije,da ce ispravit neke propuste,dati vise izbora i generalno bolji dojam same igre.

 

 

Hexfire sri 5.3.2014 13:17

Ne može ovo pokraj Dark Souls 2 i Witchera 3 biti RPG godine, ali da je urnebesna igra, je. Combat mi je nekako najslabiji dio, ali kao fan south parka mi uopče ne smeta jer mi osmijeh ne silazi s lica od kad sam počeo igrati.