PC igre

Sniper Ghost Warrior 3/Beta

Stjepanj pet 3.2.2017 16:56

Pozdrav svima, pocela je beta novog nastavka pa evo i temice!

Inace dobio sam beta key za sebe i jos 3 komada za sljedbenike

pa evo vam tko prvi njegova djevojka, testiranje je od 3-5.2

 

edit. javite samo koji je key zauzet...lp

 

Wolf88 sub 4.2.2017 15:10

evo još beta key:

5B8MY-WM760-05KME
T855J-ADGLR-8DQIZ
QREVH-NZPAP-RXA37

0W6VP-J4ZXL-JM0IW
2AJ3H-D9JF6-NXQR7

TGJ8W-QLALE-39KLI

EGZ8E-BTGKH-XHZIY

 

Igra mi je zasada izrazito zabavna, samo me zeza nestabilan fps.

Bez obzira kakve postavke stavim

Moloch pon 6.2.2017 11:11

Jesam.

 

Gameplay mi je zabavan, iako ako želiš možeš abuseat AI bez problema.

 

Dosta sličnosti s Far Cry.

 

Optimiziranost li-la, srušila se par puta i kao da ima lag na mišu ili nešto slično, lagano je "floaty".

 

Ništa posebno, ali nije ni loše - ako uspiju ovo sve ispeglat do izlaska, mogla bi biti ok igra.

ZeroC00l pon 6.2.2017 11:37
Moloch kaže...

 

Dosta sličnosti s Far Cry.

 

 

Ništa posebno, ali nije ni loše - ako uspiju ovo sve ispeglat do izlaska, mogla bi biti ok igra.

Meni je super ta slicnost sa Far Cry serijalom (tocnije 3 i 4) jer ono sta meni fali u tim igrama veci naglasak na stealth komponenti. Gameplay se bazira na stealth-u ali nije to to, jednostavno nesto fali.

 

Po pitanju optimizacije, nije mi jasno kako su to planirali pustiti u prodaju prosle godine?! (mislim da je bio 11. mjesec, ne da mi se guglat, a posebno su naglasili da ce odgoditi izlazak pola godine kako bi igracima ponudili sto bolje ingame iskustvo, bas me zanima kak bi to izgledalo da su stvarno izbacili igru kad je bio zakazan prvi datum izlaska). Osobno nisam imao nekih zamjerki po pitanju optimizacije(ipak je igra u beti), sve se vrtilo na max postavkama@1080p (i5 6500 i GTX1070). Framedropove sam imao kod ulaska u menu?! i kod scope-anja, ali zato me u mozak ubijao draw distance (to mi je glavna zamjerka i ono sto me je najvise smetalo). Samo nek to isprave do izlaska i mozda da malo porade za AI-u, iako mi se cini da su napravili nerf AI-a iz razloga da se ekipa ne zali da je igra preteska.

 

Bilo bi dobro da smo malo posnimili gameplay pa da usporedimo kak je kome radilo, ali nije potrebno