iKAR ned 15.6.2008 18:34

ova igra je sve popularnij igrali ko??

 

ako zeli evo

 

link

 

www.silkroadonline.net

 

a ako neko ima iskustva neka mi pomogne

 


skinuo sam zadnji client koji je bio na njihovoj stranici i kada ga pokrenem pise "this is client file that can be used after legend 3 update"  i nista vise

 

hvala!

Ziky sri 25.6.2008 01:06

Naravno da igra :)

 

Aj`  ako  nisi  veliki lvl  zaleti  se  na  server Sparta,   ima nas ti 10-ak. Najjaci smo guild na serveru i imamo fortress.

 

Nadam se da si riješio problem  sa clientom, imas staru verziju igre prije update-a. Sada moras skinuti ponovo cijelu igru jer je update bio veliki i nema patcha....

Lord_Sabra sub 28.6.2008 21:53
Ziky kaže...

Naravno da igra :)

 

Aj`  ako  nisi  veliki lvl  zaleti  se  na  server Sparta,   ima nas ti 10-ak. Najjaci smo guild na serveru i imamo fortress.

 

Nadam se da si riješio problem  sa clientom, imas staru verziju igre prije update-a. Sada moras skinuti ponovo cijelu igru jer je update bio veliki i nema patcha....

 

  Ma ima nas na Sparta serveru ako trebate kaku pomoc vezano uz Sro slobodno pitajte ima nas dosta na serveru najjaci guild pa navratite i pm ign Lord_Sabra
Barbarosa sub 28.6.2008 22:44

ja sam igra ali ubilo me ono ubij sto buba, dvjesto tigrova, sto krava ili sta vec nikakvi smisleni questovi bar u taj vakat nisu bili, inace imao sam full int spearmena, u BiH je ovo mislim prilicno popularan MMO

Ziky pon 30.6.2008 14:12

Sada su druga vremena / novi update koji je donio neke novosti ... vise nemoras lupati mobove do besvjesti nego napravis expo share pty ... pozoves pajdase da ti pomognu i lvlUp-aju te. Naravno sve je automatizirano ... ak me "razmes" eheh

 

Ooooo Sabra m8 i ti si tu eheh ......

 

ign     Ziiky

server Sparta

Sica ned 6.7.2008 21:54
brainiac kaže...

Probaj s gamershell.com, ja upravo skidam i ide preko 300 kb/s.

 

Malo sam se umorio od wow-a pa cu ovo probati, valjda je vise za casual igranje jer sad i nemam puno vremena...

  pozz 

frend ako budes dolazio na SRO dodi na Sparta server :)
malo nas je ali smo dobri jedni od najboljih :)
PM kad dodes

ign Doria 
brainiac ned 6.7.2008 22:01

Samo jedno pitanje...

 

Kako se pokrece ova igraaaaaaaaaaaaaa..........????????????????.............

 

OMG nemogu da vjerujem.

 

Sta nestima na slici???

 

E ovo mi se jos nije dogodilo. A ja mislio da znam nesto o racunalima...kreten...

 

EDIT: Proradilo... Neznam kako, nije mi jasna ova igra nimalo. Cini mi se da je client imao nekih problema sa samim sobom. U svakom slucaju ako netko zna sta je bilo neka napise za buducnost...  Mozda ipak nisam nooob.... :)

Eld uto 5.8.2008 13:04

Recite mi tko tu koga z....... !? Htio sam isprobati Silk road i sa njihovih sluzbenih stranica skinem klijent ..GlobalOfficial v1_150 (jedini koji se i moze skinuti) i kada hocu instalirati igru javi mi "this is a client file that can bi used after Legend3 update". Onda ovdje nadjem link na gamershell i otamo skinem SRO_GlobalOfficial v 1_110. Koji mi kod pokusaja instalacije javi "this is a client that can be used after Europe update". Wtf !?!? Ako je i igra takva kao instalacija onda odmah odustajem.

dark_wizz sub 9.8.2008 19:23

@Eld lega što se tiče tvog problema: ovaj client što si skinuo s official stranice ti treba a ovaj drugi SHILF+DEL. Prije svega trebaš bit online da bi instalirao igru (bar s tim official clientom), i ak ti to samo piše, pokušaj instalciju prekinuti i pokrnuti ponovno. Meni je trebalo 3-4 puta da mi se instalacija pokrene. Toliko o tome. E da jo se trebaš BESPLATNO reagt na njihovoj stranici...

I ak hoćeš igrat na nekom serveru gdje ima puno Hrvata, Bosanaca, Srba i ostalih "kroejšn spiking piplova" onda odi na Alexander ili Persia server...

Red Nix sub 9.8.2008 23:24
Eld kaže...

Recite mi tko tu koga z....... !? Htio sam isprobati Silk road i sa njihovih sluzbenih stranica skinem klijent ..GlobalOfficial v1_150 (jedini koji se i moze skinuti) i kada hocu instalirati igru javi mi "this is a client file that can bi used after Legend3 update". Onda ovdje nadjem link na gamershell i otamo skinem SRO_GlobalOfficial v 1_110. Koji mi kod pokusaja instalacije javi "this is a client that can be used after Europe update". Wtf !?!? Ako je i igra takva kao instalacija onda odmah odustajem.

To je i meni bilo moraš biti ulogiran na njihovu stranicu kad pokrećeš instalaciju na znam zašto ali probaj meni je radilo tako.

Xorantu ned 10.8.2008 01:33

Silkroad je jedan od boljih free mmo-a , za onu ekipu zeljene mmo-a ali ne zele placati .

Igrao sam ga prije WoW-a i ne svida mi se jedino to sto je 99.9 % kvestova na shemu otidi i ubij 20 veprova i tako u krug sa drugim mobovima