Nvidia GTX 680 sub 31.3.2018 23:35
Cansee kaže...
Nvidia GTX 680 kaže...

Ja sam uzo bas skidam kod cure ak je neko uzo dodajte me na DomiZagreb

 

svaka čast curi, ima dobru brzinu neta, jel to optika ili bežični?

 Bnet bakar haha! ja imam doma t-scum optiku od 200/100

BeLLicus sub 23.5.2020 09:09

Igra dolazi na Steam https://store.steampowered.com/app/1172620/Sea_of_Thieves/

 

Vi koji ste igru igrali o čemu se radi? Koliko ljudi na serveru? Što kad ti unište brod? Jel toksična atmosfera kao u Arku,Rustu gdje ne možeš disati a kamol igrati koliko te napadaju, jel ima neki PVE gdje čisto chillas u igri? Nemam blage veze ništa o igri samo da je piratske tematike, multiplayer sa ekipom igranje i ideš okolo u lov na blago i sl... Djeluje jako zanimljivo... 

BeLLicus ned 10.1.2021 10:00

Šta stvarno nitko živ ne igra SOT sa Bug foruma? Malo mi je to teško za povjerovati ali očito je tako kad nema nikoga u temi mjesecima. Ja sam je kupio na winter saleu igra je vrhunska, vizualno izgleda predobro (najjači prikaz vode u nekoj igri ikada), zabava na sve strane pvp,pve tonu questova igra čak ima i story line za odigrati. Inače najprodavanija multiplayer igra tokom winter salea i dnevno ju igra samo preko steama oko 50 tisuća igrača u svakom trenutku... A gdje su još ovi što igru imaju preko Microsoft storea. 

Rhox ned 10.1.2021 19:49

Ja sam je bio kupio kada je izašla, i napravio refund nakon par sati. Tutorial mi je bio odličan, ali čim sam izišao iz tutoriala u pravi svijet mi je ubijena želja za igranjem. Pokušao par puta isploviti i svaki put me potopili likovi koji izgleda nemaju ništa pametnije za raditi nego griefati ljude.