Fico80 pet 27.12.2013 12:53

Rust je igra preživljavanja napravljena od strane Facepunch Studios.

Inspirirana je igrama DayZ, Minecraft i Stalker.

 

Cilj igre je preživjeti.

Da bi to postigli morate sakupljati resurse udaranjem stabla koje vam daje drvo, ubijanjem životinja hrana koju morate ispeći da bi mogli jesti itd.

Kako sakupljate resurse otvara vam se mogućnost izrade bolje opreme (pištolji, odjeća itd.)

 

Rust je MMO igra tako da će biti drugih igraća koji isto pokušavaju preživjeti.

Okružemje nije ugodno jer na svakom koraku vreba opasnost.

 

Igra je trenutno u Alpha-Active development (early acces).

http://playrust.com/

Lukanator22 čet 23.1.2014 15:19
cika batmen kaže...
thuglife kaže...

Čujem da igra postaje prelagana nakon nekog vremena, kad malo ojačaš, i više nije izazovno. Istina?

Po meni ovo definitivno nije istina, jednostavno sam ispobaj igru i vidjet ćeš .

Hahha, onaj osjecaj kad imas pun k svega, bojis se da ce ti iko doc sa ledja, sakrivas se, bizis.... to ti je Rust i nije lako, posebno u pocetcima, al ovo sto sam ti sad opisao je late game...

Roko567 pon 27.1.2014 18:57

Ok nakon par sati igranja jogurt verzije odlucio sam kupiti igru. Uso sam u server, umro desetak puta i sad sam zarobljen u nekoj kuci a oko nje su dva medvjeda i tri vuka. Sta da radim?

UPDATE: Neki lik me naso kako zapomazem, ubio zivine i dao mi meso i sjekiricu. FAITH IN HUMANITY RESTORED 

Roko567 uto 28.1.2014 21:37
Chris_28 kaže...

aj pitaj pls, imam i mikrofon, sad sam igro na nekom serveru, ima par likova koji hoće pomoć, svi ostali me ubijaju

i još zombiji i vukovi i medvjedi, svaki put crknem

Heheh pa ustelaj se malo, napravi si kucicu i postavi vrecu za spavanje i onda ces se stalno tamo spawnat. I tako skupljaj okolo zeljezo, kamenje, drvo i prosiruj si kucu pa neces stalno crkavat. Ne znam koji drugi savjet da ti dam, jucer sam poceo igrat. A sto se tice TeamSpeaka pitat cu ih sutra sad nema nikog online.

Roko567 čet 30.1.2014 14:57
Chris_28 kaže...

Ček, jel vi igrate original ili jogurt verziju?

Ne mogu te nać na steamu roko.

Original. Ups, to mi je od Origina. Na steamu sam samo FakJea. 
Probaj i roko567 ako ne ide FakJea.

Bili smo vrijedni
  

Sale_ds uto 4.2.2014 18:26

Ima koji dobar pvp server al da su sleepers OFF?

Piknuo danas igru i nemrem nac posteni server...previse ih je lol

I kakva je procedura oko privatnih servera. Dal ima donacija ko na krekanim pa da mi se frajer koji ima love teleportira po mapi..?