Dinjo uto 13.1.2009 17:08

Cuo sam da Re5 izlazi u proljece ili tako negdi.

Na vise internetskih stranica sam procitao da ce izaci i za PC.

Kakva vam se igra cini?

PITANJE:jeli neko zna konfiguraciju ako je uopce obijavljena.

Spaz čet 15.1.2009 01:59

Ja sam veliki fan serijala i da se razumijemo četvorka je bila daleko od lošeg.

Ali promijenila je stil i izgubila ono nešto kad igraš i usereš se ko malo dijete.

No to me nije spriječilo da ju odigram nekoliko puta.Petica će biti u istom stilu

to jest ako je bude (ako ne izbace male gladne crnce :-))Oko ovog nastavka

to jest trailera za njega je ispala prava glupost jer se našla neka glupača

koja nema pojma o pojmu i napravila cijelu zbrku na osnovi rasizma.

Gamer-gts uto 17.2.2009 20:49
Spaz kaže...

Ja sam veliki fan serijala i da se razumijemo četvorka je bila daleko od lošeg.

Ali promijenila je stil i izgubila ono nešto kad igraš i usereš se ko malo dijete.

No to me nije spriječilo da ju odigram nekoliko puta.Petica će biti u istom stilu

to jest ako je bude (ako ne izbace male gladne crnce :-))Oko ovog nastavka

to jest trailera za njega je ispala prava glupost jer se našla neka glupača

koja nema pojma o pojmu i napravila cijelu zbrku na osnovi rasizma.

 Potpis

Resident Evil 4 sam prošao oko 5-6 puta

smrad ned 8.3.2009 12:36

Evo naso sam na Gamespot-u   http://www.gamespot.com/pc/action/residentevil5/index.html .

Jeli se sada ovo moze smatrat potvrdom da igra dolazi na PC ili , gledo sam Release Dates na IGN-u, Tothegame i nisam nista naso o PC verziji.

 

Bes7 čet 12.3.2009 22:10
Dinjo kaže...

Cuo sam da Re5 izlazi u proljece ili tako negdi.

Na vise internetskih stranica sam procitao da ce izaci i za PC.

Kakva vam se igra cini?

PITANJE:jeli neko zna konfiguraciju ako je uopce obijavljena.

 jarane, igra je "horror" a izlazi u petak 13 tj 13.marta
luxman čet 12.3.2009 22:17

Sudeci po grafici igra ce biti DRAMA prava i mislim da ce premasiti ocekivanja jos jedino ostaje da RE-5 ne bude strahovito zahtjevan pa da ga iskreni ljubitelji tog seriala mogu igrati na solidnim masinama

hellraiser1110 pet 13.3.2009 01:11

Igrao sam demo za xbox 360 i igra mi se čini bolja od četvorke koja mi se nikad nije sviđala i sad su stavili co-op pa je zabavnije prelaziti, ali mehanika kretanja i pucanja je ista i dalje nezgrapna. Sve u svemu igra nije loša, ali je neću nabavljat.

Jack Sparrow pet 13.3.2009 10:08

Bolje ti probaj Dead Space, igra je zaista dobra, nije mi se od početka činila tako dobra  ali što ju dalje prolazim sve je bolja i bolja.

U igri ima puno tame i puno puta  ti doleti neprijatelj iznenada pa se trzneš, igra se inače odvija na svemirskim brodu i podsječa me malo na Resident Evil, preporuka je da ju igrš po noći.

Dinjo pet 13.3.2009 13:07
Jack Sparrow kaže...

Igra izlazi 24.4.2009. A igra se čini dobra ali možda nebi bila tako dobra da ne možeš igrati co-op.

A za konfiguraciju pretraži po netu malo!

 za PC izlazi 24.4.2009.
Jack Sparrow pet 13.3.2009 15:50
Dinjo kaže...
Jack Sparrow kaže...

Igra izlazi 24.4.2009. A igra se čini dobra ali možda nebi bila tako dobra da ne možeš igrati co-op.

A za konfiguraciju pretraži po netu malo!

  za PC izlazi 24.4.2009.
  Da za pc izlazi 24.4.2009.
evo ti pa gledaj http://shop.gameplay.co.uk/webstore/productpage.asp?productcode=RM03550&title=resident_evil_5
toma sub 14.3.2009 12:12

Gadno sam razočarani,nabrijal sam se da će za PC biti 13  vani,a sad moram čekati do 24.04. ...To je još više od mjesec danaMršti se.Nadam da će već kad nisu izdali igru 13. onda tih mjesec dana iskoristiti da ju prilagode mišu i tipkovnici.

 

Na koju god stranicu pogledaš(o igrama) svi trenutno raspravljaju o njoj...Viče

Sims čet 19.3.2009 12:11
Point-X kaže...

Jel tko igrao na konzolama pa da kaze sto mogu ocekivati tj. jel valja igra?

 ja sam odigrao demo na PS3 i po viđenom, igra rula. nije više kao RE1 ili RE2 ali nije uopće loša. vizualno izgleda NEVJEROJATNO dobro, mislim da je grafički jedna od najnabrijanijih igara ikad. a i pucanje je dobro, umjetna inteligencija je također ok.
naxeem pon 6.4.2009 10:05
luxman kaže...

Sudeci po grafici igra ce biti DRAMA prava i mislim da ce premasiti ocekivanja jos jedino ostaje da RE-5 ne bude strahovito zahtjevan pa da ga iskreni ljubitelji tog seriala mogu igrati na solidnim masinama

A samo oni sa smećem od računala su iskreni ljubitelji, a ovi koji imaju dobra računala nisu... :)