PC igre

Rat u Vijetnamu-najbolje igre

Curle sri 5.8.2009 19:14

Evo, baš sam jučer igrao (pra)stari Vietcong i jako me se dojmio, kako zbog grafike u ono vrijeme, tako i zbog cijelog doživljaja Vijetnamskog rata. E sad, vidio sam na Wikipediji listu Vijetnamskih igara, ali neznam za koju da se odlučim, pa bih vas zamolio da date svoj glas za bilo koju igru(ali da ste je igrali i isprobali) za koju mislite da je najbolja šta se tiče Vijetnamskog rata. Ako imate prijedlog igre koja nije na popisu, slobodno napišite naziv igre. Evo popisa: http://en.wikipedia.org/wiki/Category:Vietnam_War_video_games

 

Glasajte!

Quark čet 6.8.2009 00:01

Vietkong je legendaran, odličan igra sa odličnom atmosferom, što se ne može reći za nastavak, stvarno su ga jadno napravili.

 

Line of Sight: Vietnam - ako si tip koji se voli šuljati sa snajperom, izvoli. Inače previše jednostavno, premalo saveznika, plitka priča.

 

Conflick: Vietnam - odlična igra

 

Mogao bih ti preporučiti Men of Valor - solidna i intenzivna igra, ako si gledao film "We ware soldiers" - igra ima nekih momenata iz filma (kao kad Mel Gibson popiša minobacač da ga ohladi), inače je dobra, ima dosta akcije i oružija.

 

Battlefield: Vietnam - odlična i velika igra ako si za otvorene prostore i masivne borbe.

jurluk čet 6.8.2009 00:10
nekitamo kaže...

Line of Sight: Vietnam e ovu sam igrao, malo je stara ali sječam se da sam uživao šuljajuči se šumom pazeći da ne napravis ni najmanji šum, inače si okružen kinezima ako imalo zašuškaš ;D, dosta je napeto xD.

legendarna igra. to moram sad ponovno prolaziti. kad se sjetim šuljanja....

Sum_of_all_fears čet 6.8.2009 00:13

ja sam nedavno igrao Vietcong i.... Nije me baš dojmio. CoD2 i CoD4 me razmazili.... Nije problem u grafici... Cijela igra nekako "ne leži". Možeš ga odigrati ali nije to to. Bolje uzmi Conflict: Vietnam. LoS je usporen i ko stvoren za rođene kempere. Za Battlefield Vietnam neznam, nisam ga igrao. Ako baš želiš igrati takvo neš, Vietcong (možda ti se svidi) i Conflict: Vietnam.

angel of fire čet 6.8.2009 00:24
Sum_of_all_fears kaže...

ja sam nedavno igrao Vietcong i.... Nije me baš dojmio. CoD2 i CoD4 me razmazili.... Nije problem u grafici... Cijela igra nekako "ne leži". Možeš ga odigrati ali nije to to. Bolje uzmi Conflict: Vietnam. LoS je usporen i ko stvoren za rođene kempere. Za Battlefield Vietnam neznam, nisam ga igrao. Ako baš želiš igrati takvo neš, Vietcong (možda ti se svidi) i Conflict: Vietnam.

sta fali kamperima....to kaj vas tuku dok vi trckarate okolo vas je problem...

 

nego, OT....Conflict:Vietnam je ok igra....

Sum_of_all_fears čet 6.8.2009 12:07
angel of fire kaže...

sta fali kamperima....to kaj vas tuku dok vi trckarate okolo vas je problem...

 

nego, OT....Conflict:Vietnam je ok igra....

Hehe, ja sam "kamper". Pogledaj temu CoD4 i noobovi (prvi post).

 

OT - Vietcong će ti se zgadit samo zobg jednog razloga - tuneli. Sad neznam jel to bilo u prvom Vietcongu ili u First Alphi ali znam kakva je to situacija... Mrkli mrak, tapkaš kroz tunel i osluškuješ di su žuti...

thuglife pon 2.1.2012 13:27

Nabrojili su sve najbolje, al' evo ih još par:
Tunnel Rats - treba naglasiti da je na njoj radio jedan jedini Uwe Boll, i da stvar začudo uopće nije loša

Shellshock: Nam '67

Shellshock 2

The Hell in Vietnam

hitmanr pon 2.1.2012 13:31
thuglife kaže...

Nabrojili su sve najbolje, al' evo ih još par:
Tunnel Rats - treba naglasiti da je na njoj radio jedan jedini Uwe Boll, i da stvar začudo uopće nije loša

Shellshock: Nam '67

Shellshock 2

The Hell in Vietnam

 koja je najkasnije izašla? Čuo sam da izlazi sad neka nova ako već nije zove se 7554..