PC igre

Raspust-PC Igre

hari85 pet 17.6.2011 01:31
Captain.Price kaže...
sudy_freak kaže...

Mislim stvarno.
Koji žanr? Što ti netko mora preporučiti? Valjda znaš najbolje što voliš{#}

Što sve neće pasti na pamet.

 

Žanr nije bitan, samo da nije RPG, i neka strategija! :)

Jedine igre koje imaju vise od 10 h single playera ovih dana su Rpgovi  i neki Rtsovi ;( 

sudy_freak pet 17.6.2011 01:39
Delusion kaže...

Igraj Silent Huntera imas 3,4,5.. Da vidis kad te to zarazi :))) Naravno ako volis simulacije podmornica.

Bolestan serijal.

Danas baš nemaš SP FPS-ova duge radnje i zanimljive priče. Sve je svedeno samo na on-line perjanje i killanje. Barem ja tako smatram.

Eventualno možda neki Operation Flashpoint ili neki Rainbow Six. Ili igraj Spore, da vidiš zaraze. {#}

Captain.Price pet 17.6.2011 01:49
EnlightenedPhoenix kaže...
fallout 2, morrowind (not vanilla), bg2, planescape tornament, icewind dale, UNREAL :)

itd itd... sve sto nisi igrao... normalno ako ne patis na grafiku...

Nisam budala da me brine grafika :D 

 

Old School, is old school ;D

Zlikovski pet 17.6.2011 06:39

Rekao si da nisi bas za RPG ali Tourchlight je nesto stvarno zanimljivo pa pokusaj mozda ti se svidi. Jedan od rijetkih zabavnih "klonova" Diabla.
Ako ti je komp malo losiji onda probaj Fable the Lost Chapters, linearna radnja, vise manje, ali zabavna. Ako imas jaci komp idi na Fable 3 iako preporucam Fable TLC.

Need for Speed - HotPursuit nelosa trkaca arkada, puno bolja u MP ali mi nesto govori da neces orginal kupovati. {#}

 

Sunburn pet 17.6.2011 12:28
Captain.Price kaže...
sudy_freak kaže...

Mislim stvarno.
Koji žanr? Što ti netko mora preporučiti? Valjda znaš najbolje što voliš{#}

Što sve neće pasti na pamet.

 

Žanr nije bitan, samo da nije RPG, i neka strategija! :)

 

EnlightenedPhoenix kaže...
fallout 2, morrowind (not vanilla), bg2, planescape tornament, icewind dale, UNREAL :)

itd itd... sve sto nisi igrao... normalno ako ne patis na grafiku...

Zakon {#}

 

Carmageddon?

Jel mogu Simovi tipa Civ 4? Imas sate i sate SPa u tome.

Sportski djir - FIFA, NFL, NHL, NBA, PES,...

NFSovi

Prince of Persia i Assassin's Creed?

Sunburn pet 17.6.2011 12:54
EnlightenedPhoenix kaže...
pa trazio je SP...

a ovi RPG-eve sto napisah nisu ono sto su danas RPG-evi.....

covjeku ce se svidjeti...


A civ4 ili simcity.... ajmeeeee to tjedne oduzme...

 

Ma slazem se, pa Fallout 1&2 i BG su mi jos uvijek medju najdrazim i najcesce igranim igrama {#} Samo sta je to bas pravi RPG, tako da ne znam koliko je za nekoga kome se to ne igra.

 

A Civ, mmm, napokon nabavio komp za zavrtit Civ V {#}

Captain.Price pet 17.6.2011 13:47
dzelo kaže...

Igraj GTA 4, Assassin's Creed sve djelove, Mafia 2 et to je to da igras odredjeno vrijeme, kad to izigras javi se ponovo xD

već izigro! Problem je u tome što sam ja večinu igrica koje ste mi vi preporučili izigro, ali neke nisam, zato Hvala vam :D

Fićo_CoD 5 sub 18.6.2011 00:46
Captain.Price kaže...

Molio bih vas da mi preporučite igricu, koju bih mogao igrati u singleplayeru, i da mi nikad ne dosadi, i da je dug sp :D

 koju bi mogao igrati u SP √

da ti nikad ne dosadi ×

da je dug SP :D ×

 

Tako da, MW2 bolje ne, jer SP i nije baš dug, radije Fallout.

Captain.Price sub 18.6.2011 00:52
Fićo_CoD 5 kaže...
Captain.Price kaže...

Molio bih vas da mi preporučite igricu, koju bih mogao igrati u singleplayeru, i da mi nikad ne dosadi, i da je dug sp :D

 koju bi mogao igrati u SP √

da ti nikad ne dosadi ×

da je dug SP :D ×

 

Tako da, MW2 bolje ne, jer SP i nije baš dug, radije Fallout.

Pa fallout zbog sp, a mw2 zbog mp, znam da nisam htjeo mp, ali nešto mi se odjednom otvorila želja, da igram dobar mp ( osim cod-a 4 i cs-a :D) i rekoh, odoh kupit mw2! :P  A fallout 3 je besplatan cd key :) Više informacije možete potražiti ovdje{#}

antimadridista sub 18.6.2011 00:54
Captain.Price kaže...
Fićo_CoD 5 kaže...
Captain.Price kaže...

Molio bih vas da mi preporučite igricu, koju bih mogao igrati u singleplayeru, i da mi nikad ne dosadi, i da je dug sp :D

 koju bi mogao igrati u SP √

da ti nikad ne dosadi ×

da je dug SP :D ×

 

Tako da, MW2 bolje ne, jer SP i nije baš dug, radije Fallout.

Pa fallout zbog sp, a mw2 zbog mp, znam da nisam htjeo mp, ali nešto mi se odjednom otvorila želja, da igram dobar mp ( osim cod-a 4 i cs-a :D) i rekoh, odoh kupit mw2! :P  A fallout 3 je besplatan cd key :) Više informacije možete potražiti ovdje{#}

a da probaš Bad Company 2 umjesto CoD-a? po meni puno bolja igra.