Čux čet 22.12.2011 15:48

da malo i oživimo temu i igru, u planu je zavrtit Božićni kup na ESL.hr-u, ali i dalje držat redovite eventove odmah nakon toga pa me zanima jel ima ljudi kojima bi tako nešto bilo interesantno ?

CasualViking pet 4.10.2013 16:34

Vidim da je tema dobrano zamrla vec 2 godine skoro... Igra li tko..? Ja evo vec 2 dana igram, slucajno nabasao na igru (ne znam kako nisam vec znao za nju, a obozavam quake ._.),pa haracim po serverima, nisam naletio na jednog jedinog balkanca...

 

Imamo li svoje servere/klanove..?

Toni2000 uto 17.3.2015 10:09

Ma otkad su uveli da treba ima premium za vote-at mapu i dal ce bit tdm, dom, freeze...nakon svake mape se svi potraze drugi server jer se ljudima neda igrat po random odabiru servera.

 

S tim premiumom ovlastima su definitivno zabili zadnji cavao.....ubili su quake !

 

UT-ovci su dobili remake i novu igru, nadam se da ce i oni koji preferijaju quake engine i njegov movement doc uskoro na svoje, bez ikakvih premiuma i slicnih gluposti.

 

Jel se igra neka alternativa Q live-u a da ne ovisi o novcu i da ima igraca?

Ikarus01 uto 17.3.2015 12:15
Toni2000 kaže...

Ma otkad su uveli da treba ima premium za vote-at mapu i dal ce bit tdm, dom, freeze...nakon svake mape se svi potraze drugi server jer se ljudima neda igrat po random odabiru servera.

 

S tim premiumom ovlastima su definitivno zabili zadnji cavao.....ubili su quake !

 

UT-ovci su dobili remake i novu igru, nadam se da ce i oni koji preferijaju quake engine i njegov movement doc uskoro na svoje, bez ikakvih premiuma i slicnih gluposti.

 

Jel se igra neka alternativa Q live-u a da ne ovisi o novcu i da ima igraca?

 xonotic,warsow

Slažem se premium je žešće đubre.