goodye čet 18.3.2010 10:01

Nedavno je kruzila galsina o tome da bi mogli zaigrati i Prototype 2, desinger Malcom Wilson je u jednom interviju rekao kako radi na jos nenajavljenom projektu. Zanimljivo je to sto je projekt pocet mjesec dana nakon zavrsetka Prototype-a, koji je zavrsen u sjecnju 2009, a vec u veljaci 2009 Malcom Wilson zapocinje novi projekt.

Izvor: Psxextreme

 

S obzirom da je Prototype dobro prosao vjerujem da je veoma moguce ocekivati i 2 dio.

 

 

thuglife čet 18.3.2010 10:21

Brutala može ostati ista kao i u jedinici, jer je izvrsna, samo se nadam da će bolje okarakterizirati likove i da će priča biti bolja, ako ne, i dalje dobijamo oun grad ljudi koji samo čekaju da na vas naiđu. Smijeh

Hyperion čet 18.3.2010 11:03

Šta očekujem:

 

1. da riješe helikoptere, oni su mi upropastili igru. Ak ih nisam bar petstotinjak uništio onda stvarno neznam... Čim nešto napravim evo odmah 3 helića i ruši ih dok te još ovi sa ceste tenkovi i marinci te pokoji mutant napada/proganja.

 

2. malo bolja grafika

 

3. priča da je jasnija, konzumirat one "ključne" ljude po gradu da bio dobio filmiće mi se stvarno neda jer ih ima jako puno,a i oni filmići su malo nejasni.

 


Svejedno jedinica me jako zabavila i osjetio sam što znači moć!

goodye čet 18.3.2010 11:12

Sto helikopteri? Oni su mi bas bolji dio igre, da nije njig, mogao bi samo hodati okolo i biti sve, ovako te ima sta unistiti.

Grafika mi isto ne smeta, jer je igrivost dobra i zaboravis na grafiku.

A i meni smeta nejasnoca price, jednostavno fimici su dosadni i nakon nekog vremena neda se cekati, samo ga preskocis. Mogli su malo bolji uvod.

Horagio čet 18.3.2010 11:22
goodye kaže...

Sto helikopteri? Oni su mi bas bolji dio igre, da nije njig, mogao bi samo hodati okolo i biti sve, ovako te ima sta unistiti.

Grafika mi isto ne smeta, jer je igrivost dobra i zaboravis na grafiku.

A i meni smeta nejasnoca price, jednostavno fimici su dosadni i nakon nekog vremena neda se cekati, samo ga preskocis. Mogli su malo bolji uvod.

Istina. Kako misliš, malo bolji uvod? Uvod u gameplay ili?

goodye čet 18.3.2010 11:28

Ne, mislim na samu pricu, ono, sam pocetak su objasnili, ali kasnije je toliko zapetljano da se ne zna tko pije tko placa, a ti samo hodas okolo i bijes sve sto tebe proba ubiti. Na to se svede. Kad zavrsis igru skuzis da je bio neki virus, tko kako i zasto, nemas pojma. treba pokupiti sve one ljude i vidjeti sve filmice da bi skuzio pricu.

 

Na to sam mislio.

 

Sto se mene tice bilo bi dobro da jos kojeg bossa ubace.

Hyperion čet 18.3.2010 11:46
goodye kaže...

Ne, mislim na samu pricu, ono, sam pocetak su objasnili, ali kasnije je toliko zapetljano da se ne zna tko pije tko placa, a ti samo hodas okolo i bijes sve sto tebe proba ubiti. Na to se svede. Kad zavrsis igru skuzis da je bio neki virus, tko kako i zasto, nemas pojma. treba pokupiti sve one ljude i vidjeti sve filmice da bi skuzio pricu.

 

Na to sam mislio.

 

Sto se mene tice bilo bi dobro da jos kojeg bossa ubace.

Jedno me iznenadilo da je onaj lik s kojim pričaš dobar dio igre (na vrhu zgrade koji je i zadnji boss) zapravo monster i to bolesno jak. Joj koliko me puta ubio prije nego što sam našao na google-u da samo treba bacat projektile,rakete na njega što su na brodu.

 

Ja sam skužio da se ovo već prije dogodilo i da je samo onaj zadnji boss preživio i ona "mother" koju ubiješ i da je taj lik bacio atomsku na to mjesto,a mislio je i na manhattan bacit atomsku.

gigo99 pon 22.11.2010 10:15
gigo99 kaže...

ljudi imam komp 256 mb graficke 512 mb rama AMD Athlona (tm) 64 Processor 3000+ 2,00 GHz

 

hoce li mi primit s takvim kompjuterom prototype

plz mi recite plz tream podršku!!!!!!!!!!!   ;)

dery uto 17.4.2012 20:51
Et_Tu_Brute? kaže...

Nemogu nekomentirati kako neki dijelovi loše izgledaju, tipa* kada bude eksplozija ili puno krvi. I da oni blackwatch ne izgledaju onako "cool" kao u prvom prototypu :). Iako je to manje bitno sada...

 vizualno nije nešto extra ali izgleda zanimljivo i sviđa mi se