PC igre

PlayerUnknown's Battlegrounds

gnomisa uto 12.5.2020 19:11
bik kaže...
gnomisa kaže...
bik kaže...
gnomisa kaže...

Jel ima još puno cheatera?......pitam da ne instaliram opet igru bez veze....

 kao da imaš šta drugo za igrat..

 Ja imam...

 Sta? :)

 Racing simovi, Dayz standalone, Arma3 sandboxove...SCUM, Post Scriptum...sve je bolje od ove cheaterske prevare...da stvar bude bolja i onaj skupi tarkov je pun cheatera...

hrka11 sri 13.5.2020 11:31
red_bull kaže...

Sve je to uzalud ako se ne uhvate u koštac sa ljigavcima sa no recoil skriptama... Likovi sa m4 ubijaju s drugog brda u rafalu na 200 metara.. nema živog lika koji to može ako nema "pomoć"

 

 Nauci igrat pa ti drugi nece bit kriv uvik.

CyberDemonVZ kaže...

 Istina.

 Ti ne trosi slova bezveze.

ReverseFlash sri 13.5.2020 19:24
hrka11 kaže...
red_bull kaže...

Sve je to uzalud ako se ne uhvate u koštac sa ljigavcima sa no recoil skriptama... Likovi sa m4 ubijaju s drugog brda u rafalu na 200 metara.. nema živog lika koji to može ako nema "pomoć"

 

 Nauci igrat pa ti drugi nece bit kriv uvik.

CyberDemonVZ kaže...

 Istina.

 Ti ne trosi slova bezveze.

 Hrka koja si ti glupa teletina haha

hrka11 čet 14.5.2020 07:46
red_bull kaže...

Molim moderatora da odstrani ovog, stalno ima nešto protiv mene i Cybera... 

Jeste se isplakali?

Kad naucis igrat opet ces moc samnom duo igrat.Sad kad ti svitli pc mozda ces bolje ciljat.

ReverseFlash kaže...

 Hrka koja si ti glupa teletina haha

 Moderatori ako ne reagiraju na ovo,otic cu u kut i plakat.

191x7 čet 14.5.2020 08:06

Activision je uspio s Warzone iskemijati nekakav funkcionalan anticheat i prevenciju ponovljenog igranja onih koji popiju ban.

Jedan dio mjera je i obavezan unos broja mobitela (potvrda SMS-om) na besplatnim acc-ovima.

PUBG uvodi nešto slično za Competitive (provjeru SMS-om), ali pitanje je hoće li dobro šljakati kao u Warzone.

I na žalost ne spominju ping limiter, a to je ono što nam užasno treba. EU serveri su puni azijata s VPN-ovima, a takvi sigurno imaju ping preko 150.

sudy_freak čet 14.5.2020 12:45
191x7 kaže...

Activision je uspio s Warzone iskemijati nekakav funkcionalan anticheat i prevenciju ponovljenog igranja onih koji popiju ban.

Jedan dio mjera je i obavezan unos broja mobitela (potvrda SMS-om) na besplatnim acc-ovima.

PUBG uvodi nešto slično za Competitive (provjeru SMS-om), ali pitanje je hoće li dobro šljakati kao u Warzone.

I na žalost ne spominju ping limiter, a to je ono što nam užasno treba. EU serveri su puni azijata s VPN-ovima, a takvi sigurno imaju ping preko 150.

Možemo mi željeti brda i doline kad uskogrudni decision-makeri iz Kraftona su toliko opčinjeni svojom mizerijom i samodopadnosti da to boli gledati.

reddit gori.

Ovo što će s 7.2 patchom napraviti ubit će PUBG.
Squad only FPP/TPP ranked.

Ostalo botovi

Ekipa koja je probala test jučer bez obzira na SMS verifikaciju (neš ti problema zaobić) govori da je neigrivo bilo jer je puno smetljivih smrdljivih pasimmater čitera.

 

Jučer sam naletio na ovo govno

https://pubg.op.gg/user/EscEscEscEscobar

Naravno da mu je ovo prva sezona

blackdevil čet 14.5.2020 19:36
sudy_freak kaže...
191x7 kaže...

Activision je uspio s Warzone iskemijati nekakav funkcionalan anticheat i prevenciju ponovljenog igranja onih koji popiju ban.

Jedan dio mjera je i obavezan unos broja mobitela (potvrda SMS-om) na besplatnim acc-ovima.

PUBG uvodi nešto slično za Competitive (provjeru SMS-om), ali pitanje je hoće li dobro šljakati kao u Warzone.

I na žalost ne spominju ping limiter, a to je ono što nam užasno treba. EU serveri su puni azijata s VPN-ovima, a takvi sigurno imaju ping preko 150.

Možemo mi željeti brda i doline kad uskogrudni decision-makeri iz Kraftona su toliko opčinjeni svojom mizerijom i samodopadnosti da to boli gledati.

reddit gori.

Ovo što će s 7.2 patchom napraviti ubit će PUBG.
Squad only FPP/TPP ranked.

Ostalo botovi

Ekipa koja je probala test jučer bez obzira na SMS verifikaciju (neš ti problema zaobić) govori da je neigrivo bilo jer je puno smetljivih smrdljivih pasimmater čitera.

 

Jučer sam naletio na ovo govno

https://pubg.op.gg/user/EscEscEscEscobar

Naravno da mu je ovo prva sezona

  

 Znači to je to što se pugba tiče? 

LeftY_CRO pet 15.5.2020 15:37

jucer dao igri priliku nakon 2018 godine. prakticki ju nikad nisam zaigrao "kak spada".

odigrao 4 runde, ono so me zanima; da li postoje hackovi za bombe i bazuke?

1. runda - lik me skine sa panzerfaustom sa kojih 300 metara - direkt head shot

2. runda - neki kamper locka prvo jednog, pa mene, pa treceg - nije pokusavao lock ni sakriti

3. runda - isto ko i prvi slucaj samo sto je bomba bila u pitanju, i manja udaljenost

4. runda - lik me pratio kroz zidove dok nisam dosao ispred njega i ubio me bez ciljanja

odustao

 

mozda si zabrijavam, no kasnije sam probao pronaci imena od tih likova na statsima online i za njih mi je pisalo #unknown...

 

ili sam jednostavno los pa mi se pricinjava.

TomoR pet 15.5.2020 16:16
LeftY_CRO kaže...

 

 

mozda si zabrijavam, no kasnije sam probao pronaci imena od tih likova na statsima online i za njih mi je pisalo #unknown...

 

ili sam jednostavno los pa mi se pricinjava.

 Ako su #unknown u statsima onda je manje od 10 odigranih mečeva. 

Tallahassee pet 15.5.2020 17:54

... da me netko pita koja mi je najbolja igra tamo od BF 3, rekao bi mu PUBG... sad citam botove su stavili u mp igru?.. kao filer? kao nadomjestak za ispunit server? za zive igrace?... kad ovo vidim rekao bih da citam vijest o najgorem mp ikad...

gnomisa pet 15.5.2020 20:39
Tallahassee kaže...

... da me netko pita koja mi je najbolja igra tamo od BF 3, rekao bi mu PUBG... sad citam botove su stavili u mp igru?.. kao filer? kao nadomjestak za ispunit server? za zive igrace?... kad ovo vidim rekao bih da citam vijest o najgorem mp ikad...

 Igra je bila nekaj novo i odlična sada je govno i puna je hakera. Botove su stavili jer ekipa masovno odlazi a i da podilaze klincima koji kurca nemreju pogodit. 

ivanoile sub 16.5.2020 11:04
Tallahassee kaže...

... da me netko pita koja mi je najbolja igra tamo od BF 3, rekao bi mu PUBG... sad citam botove su stavili u mp igru?.. kao filer? kao nadomjestak za ispunit server? za zive igrace?... kad ovo vidim rekao bih da citam vijest o najgorem mp ikad...

 Srecom tebe nitko ne pita.

hahhaajaads sub 16.5.2020 17:45
gnomisa kaže...
Tallahassee kaže...

... da me netko pita koja mi je najbolja igra tamo od BF 3, rekao bi mu PUBG... sad citam botove su stavili u mp igru?.. kao filer? kao nadomjestak za ispunit server? za zive igrace?... kad ovo vidim rekao bih da citam vijest o najgorem mp ikad...

 Igra je bila nekaj novo i odlična sada je govno i puna je hakera. Botove su stavili jer ekipa masovno odlazi a i da podilaze klincima koji kurca nemreju pogodit. 

 Ova igra nikad nije bila odlicna, tu i tamo su serveri bili odlicni, ali to je kratkotrajno, tj. vecinom kad se napravi veliki update i prvi dan je sve 5, onda pocinje umiranje iza zidova, hitbox i sl... 

 

 https://clips.twitch.tv/CautiousSquareLlamaHeyGuys

 

 Evo primjer standardnog buga, koji je u igri vec ohoho i poznat je i nikad fixan.

 

Enemy pov

Player pov

 

Ovo je samo sto sam uspio nac u porukama, a neda mi se skrolat gore po discordu jer se po danu stavi hrpetina poruka, ali ima jos hrpa situacija sto se tice ove igre i kak je "odlicna" ili je bila odlicna.

red_bull sub 16.5.2020 18:47

odličan koncept, jako dobar balans, vrhunske mape, dobra oružja, jako loša izvedba, dijelom jer su developeri debili, dijelom jer engine igre nije dobar za ovakvu masivnu igru, botovi u battle roayle? ne hvala.. idemo dalje..

hanteed čet 21.5.2020 08:42
berzerker kaže...

Čestitke PUBG developerima na uspješnom ubijanju igre s botovima. Nakon skoro  3 sata igranja danas igra mi se s botovima zgadila.

 ček pa nije to za početnike samo? necu valjda ja nakon 1500 sati igrati sa botovima

berzerker čet 21.5.2020 08:59

1140 sati pubga imam po steamu i eto jučer svaki game botovi. Najgore od svega je što ne da iskoče iz aviona kao normalni igrač nego se stvaraju random oko igrača. Isto tako kad su blizu ispale 2 metka bezveze, samo da pokažu da su tu.... Definitivno veliki promašaj za igru i veeliki korak nazad

hanteed čet 21.5.2020 09:21
berzerker kaže...
1140 sati pubga imam po steamu i eto jučer svaki game botovi. Najgore od svega je što ne da iskoče iz aviona kao normalni igrač nego se stvaraju random oko igrača. Isto tako kad su blizu ispale 2 metka bezveze, samo da pokažu da su tu.... Definitivno veliki promašaj za igru i veeliki korak nazad

 Majke mi ovo oni hoce namjerno da ubiju igru da oceraju igrace pa mozda izbace pubg 2 i ponovo ih pokusaju vratit :)

sudy_freak čet 21.5.2020 09:58

Smeće posljednjih godina postalo Jakuševac.

Oni jebeno nisu normalni što rade, sve više sam i ja podložan teoriji zavjere da to namjerno rade.

 

Jučer sam dao šansu, 3 meča, 3 meča sam čekao 4-5 minuta. Iz Ruinsa otrčao na kraj Pochinkia.

Užas.

Debili botove dodali kako bi smanjili vrijeme matchmakinga i onda se produži matchmaking.


Užas.
Sad sam defitinivno uvjeren da je igra gotova. Ono sve što su usjepli progurati i sjebati s ovim Patchem 7.2 je jednostavno previše.

Dzoni95 čet 21.5.2020 11:21

Sinoc ja i moj tim dogovorili igrati ranked i videti sta su ovi kosooki idioti uradili kad ono. Cekanje na mec za ranked od 2 do preko 5 min posle 2 gamea se smorili ajmo normal mod. Botovi se spawnaju odjednom oko tebe IQ im je - 1000 resili njih, i likovi nas sacekali koji su culi to pucanje sa botovima zakempali nas i ubili. Jednom reci uzas igra koja je pre 3 godine bila nesto novo i zabavno pogotovo sa timom sad je smece. Sry na duzem tekstu ali ovo je kraj pubga za mene. 

Tallahassee čet 21.5.2020 11:37

... botovi da uljepsaju igru ... a vidim ima i friskih AIMbotova... nisam nikad napravio uninstall jer sam cekao neki patch i vase wow komentare... to se nije dogodilo, vidim da tesko vise i hoce... evo jedan stricek poput mene igra pubg, ali prelazi na warzone... njegova je snimka od jucer, ja radim uninstall (ne iz nekog revolta, iz potrebe za prostorom, a ne mislim ovo vise igrat) i mogu samo cekat pubg 2... do tada apex ili warz - trenutno jedino sta se od BR isplati igrat... skepticnima samo mogu porucit da grijese, treba odredjenu dozu napora i volje ulozit, a tako je bilo i na pocecima pubg-a...

http://www.youtube.com/watch?v=9SF6BaqG4l4