Dino89 pon 22.9.2008 14:12

Probo sam i ja fifu09  grafika je ok ali gameplay je velika pusiona, s mukom odigram jednu tekmu. Meni je svaki PES odlican i uvijek puno bolji od fife. U fifi mi je smijesna lopta, covjece igracu do koljena hahahhahahaha. PES je prava simlulacija, dok fifu igras uvijek na istu foru.

Ige sri 24.9.2008 19:51
Dino89 kaže...

Probo sam i ja fifu09  grafika je ok ali gameplay je velika pusiona, s mukom odigram jednu tekmu. Meni je svaki PES odlican i uvijek puno bolji od fife. U fifi mi je smijesna lopta, covjece igracu do koljena hahahhahahaha. PES je prava simlulacija, dok fifu igras uvijek na istu foru.

 Istina, nekako je igra monotona, trudim se da ne zgasim komp cijelo vrijeme, dok se uz PES trudim igrat sto bolje jer mi je zabavno
Bruno sri 1.10.2008 23:44
NoOne1 kaže...

E dečki može neko bacit link od tog demo da skinem večeras ...???

 

hvala vam



Evo malo sam odigrao. Sta reci, po meni Fifa nije ni blizu PES-a. Neke sad velike promjene nisam uocio (dugo nisam ni igrao 2008 pa mozda zato).
Grafika super. Igrivost perfektna kao i uvijek.
Prvo sto sam primjetio je bilo lobanje koje je dosta lakse nego prije.

Samo mi nikako nije jasno zasto ne naprave da mogu skroz maknuti radar tijekom igre (ne zanima me transculent).


Kruno_21 sri 1.10.2008 23:57

Definitivno najbolji nogomet ikada.. Ne samo na konzolama, vec i na pc.. Fifu zadnju koju sam igrao bila je 2001 i to ce biti zadnja.. Hehehe.. Realno EA vise(nikada) nije ni znao praviti nogomet.. Sjecam se da sam sa golmanom zabio golova i golova i to sa centra Belji se Tak da samo PES!!!!!!!

scorpion667 čet 2.10.2008 03:30

Ja baš i nisam oduševljen. Osjećam se kao da igram istu igru već nekih 2-3 godine, al doduše neznam šta bi više i mogli dodati. Samo da još uspiju (u nekoj od budućih verzija) do kraja riješiti te licence oko imena igrača i igra bi bila savršena.

Armor čet 2.10.2008 07:57

Jedva čekam novi PES.

Nadam se da ne bude bijedan ko 2008!

 

Koji mjesec za igre: Fifa 09, PES 2009, Far Cry 2, Brothers in Arms: Hell s Highway itd...

Bit će igranja!

 

Naravno, PES je daleko najočekivaniji kod mene!