PC igre

No Pain No Gain | Croatia - TF2 Game server

Dodinho ned 10.10.2010 17:23

U dogovoru sa svojim dobrim prijateljem odlučili smo otvoriti Team Fortress 2 server.

 

Primjetio sam da je TF2 zajednica u Hrvatskoj dosta jaka, ali potreban je jedan domaći server koji će okupiti te sve igrače.

 

Server je otvoren u petak i stalno se na njemu igra. Za sada server ima 18 slotova, ali pošto interes raste povećati ćemo broj slotova. Pošto trenutno samo prijatelj i ja financiramo server dobro bi nam došle donacije i dobra volja dobrih ljudi :)

 

Informacije o serveru:


INFO

 

Igra: Team Fortress 2
Ime servera: No Pain No Gain | Croatia
IP adresa: 88.198.69.101:27045
Broj slotova: 18
Lokacija: Njemačka

 

Također učlanite se u BUG Steam grupu

 

Za bilo kakve informacije ili donacije kontaktirajte:

 

Steam: fwipside

 

ili

 

Steam: dorjan_cro

Xfire: unimarker

Humanoid Cro ned 10.10.2010 18:34

nemojte me dodavat na taj steam koji je naveo frend  neg na zero_q1 , dakle sta se tice donacija vise manje se meni javljate,donacije ce se vrsiti putem opce uplatnice na ziro racun prek poste(nemorate biti punoljetni ,niti imat 16godina)

AA-d00d ned 10.10.2010 18:50

Samo savjet.

Evo bas maloprije igram na serveru i vodimo sve dok nismo imali 2 igrace manje. I ja velim sad na chatu da jedan prebaci knama i tamo neki frajer "stfu ur already winning".

Nakon sto se manjak igraca poceo vec dobro osjecati opet ponovim i opet mi frajer odgovori "stfu", a on kempa na mapi gdje se prakticki nema gdje kempat.

FlyBoy ned 10.10.2010 19:46
Luxy2501 kaže...

Eo ljudi jel mi mozete pomoc dakle imam problem u tf2 ja ljepo skinuo i pokrenuo igru i kad krenem da se joinam na neki server meni stalno izbaci "steam validator rejected" POMOC!!!!

a jel orginal?

Weky ned 10.10.2010 19:47
Luxy2501 kaže...

Eo ljudi jel mi mozete pomoc dakle imam problem u tf2 ja ljepo skinuo i pokrenuo igru i kad krenem da se joinam na neki server meni stalno izbaci "steam validator rejected" POMOC!!!!

  LOL pa kupi original. Piratski TF2 ima jednako smisla kao i lupanje glavom od pod.

 

A igra je 13E. Jeftino za kvalitetnu igru kao TF2 :D

Luxy2501 ned 10.10.2010 19:48
Weky kaže...
Luxy2501 kaže...

Eo ljudi jel mi mozete pomoc dakle imam problem u tf2 ja ljepo skinuo i pokrenuo igru i kad krenem da se joinam na neki server meni stalno izbaci "steam validator rejected" POMOC!!!!

  LOL pa kupi original. Piratski TF2 ima jednako smisla kao i lupanje glavom od pod.

 

A igra je 13E. Jeftino za kvalitetnu igru kao TF2 :D

Skinuo sam preko steama.....

AA-d00d ned 10.10.2010 20:04
Luxy2501 kaže...
Weky kaže...

Ne, naravno. Napraviš Backup Game Files i tako reinstaliraš.

e onda sam se ja zahebo!

Ako vec imas neku Source igru instaliranu onda ti nece skidati svih 8GB posto Source igre međusobno dijele neke fileove (za engine i sta sve ne), ugl krace ce ti skidati.

Dompa pon 11.10.2010 01:17
AA-d00d kaže...

Da, ali iovako nema nikoga :(

bez brige, to su tek počeci, ja sam imao server prije otprilike god. dana, ali je nažalost propao zbog igrača jer je bila mala igranost, a inače ima igrača kod nas koji igraju na stranim serverima ( 100% ih ima da napune 18 slotova, ako ne i preko 30 ), samo ih treba pozvat da ostanu redovito igrat kod nas...

Dompa pon 11.10.2010 01:28
AA-d00d kaže...

Neki dan je bilo puno samo što su u jednom timu bili vecinom neki iz klana pa se izivljavali na nama neorganiziranimaIzlanuo se

Ali bilo je svejedno zabavno što rijetko bude u ovakvim slucajevima.

 I ja sam tada sudjelovao , inače guru klan je bio ....

Dodinho ned 31.10.2010 19:44

Još malo pa će ići produljenje najma, a svi oni kojima je dobro na našem serveru i koji bi htjeli da se i dalje ekipa skuplja mogu donacijama pomoći Marinu i meni :)

 

Ukoliko želite donirati javite se Marinu na steam: zero_q1

 

Hvala svima :)

 

BTW, ukoliko netko ima volje mogao bi napraviti sliku za server (500x500), slično kao što se radilo i za BC2 BUG server. Da na slici budu informacije o serveru (IP, ime).