PC igre

Neke igre s avionima

crni pauk uto 14.9.2010 15:20

evo narode sutra kupujem onaj joystick za igranje simulacija aviona, nisam baš upučen u te igre pa me zanima dal bi mi mogo ko kakvu preporučiti igru da nabavim ( nešt u stilu HAWX-a) znači da je grafika ok, da je pucačina, avioni mogu biti stariji ili noviji svejedno mi je, glavno je da se špila  Izlanuo se

alankish uto 14.9.2010 15:30

E di je Drago da vidi ovu temu...

ONTOPIC:H.A.W.X. NIJE simulacija,ukoliko želiš igrat simulacije preporučio bih ti Sturmovik IL-2 mislim da se zove,(sa već i ja hulim),postoji i odličan dodatak Lock-On,to je što se "ratnih" simulacija tiće,a za komercijalne letove preporuka XPLANE,potonji sam probao,i mogu reći da me je čak na 15.4" ekranu od laptopa oduševio.

crni pauk uto 14.9.2010 17:28
alankish kaže...

E di je Drago da vidi ovu temu...

ONTOPIC:H.A.W.X. NIJE simulacija,ukoliko želiš igrat simulacije preporučio bih ti Sturmovik IL-2 mislim da se zove,(sa već i ja hulim),postoji i odličan dodatak Lock-On,to je što se "ratnih" simulacija tiće,a za komercijalne letove preporuka XPLANE,potonji sam probao,i mogu reći da me je čak na 15.4" ekranu od laptopa oduševio.

heehhe ispričavam se neigram baš takve igre tak da neznam xD budem pogledo za ove 2 pa da vidim ;=)