CrashOverrideOsijek pet 20.3.2009 09:49

alo ljudi ja imam problem sa 2k9.....na svu sreću nije da mi ne radi ali ima jedan bug....evo ovako

 

kad igram utakmicu prilikom zabijanja koša lopta ostaje u terenu i igra se dalje nastavlja , znači problem je u tome što ne kreće novi napad neg igranje se nastavi bez obzira na postignuti poen....rekli su mi da napravim uninstall , probo sam ali ne vrijedi , sve sam skoro probo i nije uspjelo , pa ako neko zna  nek da link od patcha ili ako ima neko logičko objašnjenje za to ............................fala

big_guy sri 27.5.2009 19:44

Sorry na duplom postu,ali htjeo bih vas nešto pitati jer imam novi komp(1280x1024 sve na high igramSmijeh)

Jel ima kakav patch ili mod za 2K9 da DODAJE nova zakucavanja,ne da ih ZAMIJENI,nego da se samo doda a da ostanu ovi isti dunkovi i da se dodaju još neki?!I isto da li ima kakav patch za još bolju grafiku i poteze?

Razer_Copperhead sri 27.5.2009 19:58
big_guy kaže...

Sorry na duplom postu,ali htjeo bih vas nešto pitati jer imam novi komp(1280x1024 sve na high igramSmijeh)

Jel ima kakav patch ili mod za 2K9 da DODAJE nova zakucavanja,ne da ih ZAMIJENI,nego da se samo doda a da ostanu ovi isti dunkovi i da se dodaju još neki?!I isto da li ima kakav patch za još bolju grafiku i poteze?

 Za grafiku poboljšat imaš u ovoj temi što napravit, scrollaj malo do Vulgarisova posta.
big_guy sri 27.5.2009 20:39
Razer_Copperhead kaže...
big_guy kaže...

Sorry na duplom postu,ali htjeo bih vas nešto pitati jer imam novi komp(1280x1024 sve na high igramSmijeh)

Jel ima kakav patch ili mod za 2K9 da DODAJE nova zakucavanja,ne da ih ZAMIJENI,nego da se samo doda a da ostanu ovi isti dunkovi i da se dodaju još neki?!I isto da li ima kakav patch za još bolju grafiku i poteze?

 Za grafiku poboljšat imaš u ovoj temi što napravit, scrollaj malo do Vulgarisova posta.
 Da,ali vidim,to drastično smanjuje performanse...
Razer_Copperhead sri 27.5.2009 21:01
big_guy kaže...
Razer_Copperhead kaže...
big_guy kaže...

Sorry na duplom postu,ali htjeo bih vas nešto pitati jer imam novi komp(1280x1024 sve na high igramSmijeh)

Jel ima kakav patch ili mod za 2K9 da DODAJE nova zakucavanja,ne da ih ZAMIJENI,nego da se samo doda a da ostanu ovi isti dunkovi i da se dodaju još neki?!I isto da li ima kakav patch za još bolju grafiku i poteze?

 Za grafiku poboljšat imaš u ovoj temi što napravit, scrollaj malo do Vulgarisova posta.
 Da,ali vidim,to drastično smanjuje performanse...
 Meni ne. Cool
big_guy uto 23.6.2009 14:18

Pozdrav,evo imam jedan jaki iritantan problem,sada kad igram tekmu sa bilo kojim klubom igrači nikako da se umore,tj,uvijek im je snaga puna,tako je i kod protivnićkog tima,nisam ništa dirao po postavkama,a prije su se igrači normalno umarali,kako da vratim to?Pliz pomozite!Smijeh

big_guy pet 10.7.2009 21:52
lebron kaže...

Kako se zove onaj novi NASA-in program gdje je navodno prikazano 95% Zemljine površine.Vidio sam to u novinama ali nije bio napisan naziv programa.Dali netko zna?

I kakve to sad ima veze sa igrom 2k9?Izlanuo se

GRDI-146 čet 16.7.2009 03:55

e kada sam cuo za NBA od 2k-a mislio sam da ce to biti dosadna i lose igriva igara no na moje iznenađeje igra je stvarno odlicana..............samo mi je zao sta je nisam zavrtio na high grafici......... nego na low-med Mršti seMršti se .......no samo se mogu pitat kakva bi tek igrivost bila na high graficiOsmijehOsmijehOsmijeh nadam se da cu probat he he (na svom kompu)....... 2K je ovom igrom po meni nadmasio EA Sports

hrvatskafarkasevec čet 16.7.2009 05:09
GRDI-146 kaže...

e kada sam cuo za NBA od 2k-a mislio sam da ce to biti dosadna i lose igriva igara no na moje iznenađeje igra je stvarno odlicana..............samo mi je zao sta je nisam zavrtio na high grafici......... nego na low-med Mršti seMršti se .......no samo se mogu pitat kakva bi tek igrivost bila na high graficiOsmijehOsmijehOsmijeh nadam se da cu probat he he (na svom kompu)....... 2K je ovom igrom po meni nadmasio EA Sports

moras isprobat na high jer to nije to kad se na low igra...sam pitanje zasto igras na low kad mozes bez problema na high sa to grafickom i tim procom

GRDI-146 čet 16.7.2009 09:08
hrvatskafarkasevec kaže...
GRDI-146 kaže...

e kada sam cuo za NBA od 2k-a mislio sam da ce to biti dosadna i lose igriva igara no na moje iznenađeje igra je stvarno odlicana..............samo mi je zao sta je nisam zavrtio na high grafici......... nego na low-med Mršti seMršti se .......no samo se mogu pitat kakva bi tek igrivost bila na high graficiOsmijehOsmijehOsmijeh nadam se da cu probat he he (na svom kompu)....... 2K je ovom igrom po meni nadmasio EA Sports

moras isprobat na high jer to nije to kad se na low igra...sam pitanje zasto igras na low kad mozes bez problema na high sa to grafickom i tim procom

ako nisi primjetio ja imam dva PC-a i to sam igro na starom (6600), a igricu sam nekom dal tak da neznam di je...... ne zelim ponovo davat 350 kn......

GRDI-146 čet 16.7.2009 12:25
i_rambo_plache kaže...

Khm... možda ti torrenti pomognu???

 

Mislim WTF? Ideš novu igricu instalirat na stari komp? I još daješ original, a onda ne znaš gdje je? Ja bi rastrgao nekog da mi izgubi original (ili bi ga tražio 350 kn).

he he pa nisam kupil igru dal mi ju je HRVATSKAFARKASEVEC to sam tak napiso red da radi ali hvala svejedno (looool TPB)

Stjepan 6 sub 16.10.2010 11:31

Upisi nba live 10 pc i skini te podatke nece ti najvjerojatnije raaditi samo patch i ja sam se namucio ali je uspilo napravi novi folder i skini nba live 08 stavi ga u novi folder i sve od patch-a otvori svaki podatak i one bjele foldere stavi samo u novi folder i pokreni program nba live 08 meni radi cool ali je bloji nba 2k9 :)