PC igre

Napoleon: Total War

Danny_HR uto 12.1.2010 11:15

Eto, bliži nam se izlazak još jedne igre u odličnom Total War serijalu.

 

Napoleon: Total War izlazi za malo više od mjesec dana i sigurno je da fanovi serijala željno iščekuju ovu igru.

 

Igra će sadržavati 3 odvojene kampanje, Talijanska, Egipatska i tzv "The Mastery of Europe" kampanja koja je ekvivalent , which is "Grand Campaign" starijih Total War naslova. Postojati će i mogućnost drop in multiplayera, što bi značilo da igrač u bilo kojem trenutku igranja SP kampanje može otvoriti server i pustiti drugog igrača u lobby i igrati protiv njega u nekoj borbi.

 

Komentirajte...

Kill Frenzy uto 12.1.2010 14:12

Pun pogodak Danny!

Ja ju jedva čekam ali treba prvo vidjeti prve utiske pa onda u kupovinu. Da nebi bilo prevelikih  bugova itd...

 

EDIT: Multiplayer na grand kampanji su nam obećali još i za ETW pa ništa od toga :(

markomarko sri 13.1.2010 20:17
Danny_HR kaže...

Eto, bliži nam se izlazak još jedne igre u odličnom Total War serijalu.

 

Napoleon: Total War izlazi za malo više od mjesec dana i sigurno je da fanovi serijala željno iščekuju ovu igru.

 

Igra će sadržavati 3 odvojene kampanje, Talijanska, Egipatska i tzv "The Mastery of Europe" kampanja koja je ekvivalent , which is "Grand Campaign" starijih Total War naslova. Postojati će i mogućnost drop in multiplayera, što bi značilo da igrač u bilo kojem trenutku igranja SP kampanje može otvoriti server i pustiti drugog igrača u lobby i igrati protiv njega u nekoj borbi.

 

Komentirajte...

ala,taman ka puska.Nego,kad izlazi igra? jer novi poc tek oko 23.1

mirica-os sri 13.1.2010 23:26
paintb0x kaže...

Preskočio sam Empire: TW,   a sve sam sigurniji da ću zaobići i Napoleon  Sramim se

Odbija me vatreno oružje, moj fiks su mač, luk, strijela, halebarda, chainmail, princeze i vitezovi...

Ma dobro, ima i u tome nešto no svakako da se s ovim malo mijenja i okružnje ali i gameplay taktika. Barem se tako nadam.

Novo oružje donosi drugačije mogućnosti i drugačije treba planirati, i bitku i pripremu i sve ostalo.

 

Kontam da će igra biti super. Javit ću dojmove.

Šef čet 14.1.2010 00:29

Ja sam 'igrao' E:TW, pod navodnike igrao jer šteka na bitkama, a na velikoj mapi mi radi, no možda ipak probam ovaj jer je E:TW odlična igra, pa bi ovaj trebao biti još bolji, pogotovo jer smo baš Napoleona učíli iz povijesti nedavno, pa će biti lakše odgovarat :)

Tsar čet 14.1.2010 20:48
Kill Frenzy kaže...

Pun pogodak Danny!

Ja ju jedva čekam ali treba prvo vidjeti prve utiske pa onda u kupovinu. Da nebi bilo prevelikih  bugova itd...

 

EDIT: Multiplayer na grand kampanji su nam obećali još i za ETW pa ništa od toga :(

 

Imas grand campaign multiplayer za ETW !!!

 

 

Sto se tiče NTW-a, nemogu ga dočekat !!!

mirica-os čet 14.1.2010 20:57

Igra je po meni za sada vrlo dobra i ako ste prijašnji TW fan, mislim da vas Napoleon neće razočarati.
Većina globalne igre se dešava na većoj mapi (slika) slično kao R.U.S.E. pri čemu imate nebrojeno mogućnosti, od diplomacije, trgovine, pasivnog špijuniranja, planiranja misija i opskrbe pa do same mogućnosti opsade nekog mjesta.
Borba tj. bitka (slika) ima istu mehaniku kao i prošle igre, bez puno navikavanja na novotarije. Puške su zamijenile strijele, tu su i topovi, konjanica i razne jedinice sa linijskim formacijama.
Naravno, osjeti se razlika u samoj taktici (drugačiji tip ratovanja, naoružanja i pravila borbe) kao i manjak većeg broja vrlo mobilnih jedinca koje jure u borbu prsa o prsa no bitke su i dalje vrlo kvalitetne i dugotrajne, ako ste strpljivi.

Više o ovome uskoro na Gaming.hr

mirica-os čet 14.1.2010 22:13
Kill Frenzy kaže...

dajh sliku cijele mape!!plizzz

 

jel zahtjevnija nego etw?

 

Uteko mirica.

Čekamo onda vijesti na gaming.hr

 

Vidim da na gaming.hr piše da igra izlazi 12.2 a dalje 23 pa me zanima šta je točno

Igra službeno izlazi 23.02 no to je utorak (izlazak igara za SAD) pa bi kod nas mogla biti u petak istog tjedna.

Mape su jednostavno prevelike da stanu cijele u kadar, a problem je što zoom nije toliki koliki bi ste željeli da bude.

 

Sve slike su ovdje; slike 4, 5, 7 te od 22 do kraja su iz igre.

Kill Frenzy čet 14.1.2010 22:29

Evo jedan video

 

Frakcije koje bi trebale biti igrive u grand kampanji:Prussia
                                                                                 Great Britain
                                                                                 Russia
                                                                                 Austria
                                                                                France

Spominju se još neke ali ove su zasad sigurne

Praetorian1 čet 18.2.2010 16:00
mirica-os kaže...

Igramo (GAMING.hr) Napoleon: Total War Steam review kod (cijela igra)!

 

Dojmovi: odlični, puno sadržaja, bogata (20GB instalacija), SP, MP...

 

Ništa više ne smijem reći, recenzija nakon embarga - 18.02.

Kad ce reca 18 je??????????????????

Kill Frenzy čet 18.2.2010 16:32
mirica-os kaže...

Igramo (GAMING.hr) Napoleon: Total War Steam review kod (cijela igra)!

 

Dojmovi: odlični, puno sadržaja, bogata (20GB instalacija), SP, MP...

 

Ništa više ne smijem reći, recenzija nakon embarga - 18.02.

Ajde mirice čekamo.Ni ovdje nema niš ni na GAMING-u :D

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Samo reci jel melee bug još prisutan????