PC igre

Najbolje mmorpg igrice

Nitrium sri 24.6.2009 15:09

koliko znam GW 2 ili ti Guild Wars 2 nece jos izaci nije ni usla u zatvorenu betu a trebala je vec odavno izaci, ali neka oni prvo srede igru kako treba pa neka je onda izbace!

 

Preporucujem GW jer je odlican za cijenu koju ga kupijes

Zaja sri 24.6.2009 15:12
Nitrium kaže...

koliko znam GW 2 ili ti Guild Wars 2 nece jos izaci nije ni usla u zatvorenu betu a trebala je vec odavno izaci, ali neka oni prvo srede igru kako treba pa neka je onda izbace!

 

Preporucujem GW jer je odlican za cijenu koju ga kupijes

znam da je dobar.igra sam je u frenda davno taman nakon sto je izasla pa me zanima da li su serveri puni?

rashomon sri 24.6.2009 17:32
Zaja kaže...
Nitrium kaže...

koliko znam GW 2 ili ti Guild Wars 2 nece jos izaci nije ni usla u zatvorenu betu a trebala je vec odavno izaci, ali neka oni prvo srede igru kako treba pa neka je onda izbace!

 

Preporucujem GW jer je odlican za cijenu koju ga kupijes

znam da je dobar.igra sam je u frenda davno taman nakon sto je izasla pa me zanima da li su serveri puni?

 

GW igram već godinu i 3-4 mjeseca, rekao bih da ima dovoljno ljudi. Nedavni update je malo živnuo situaciju. Mada, za nove igrače možda ne bude blistavo. Dosta ljudi je već dugo to, prešli su sav sadržaj i grindaju za titule čekajući GW2, ili visi u hard modeu i po elitnim lokacijama i dungeonima (generalno najbolji dijelovi igre). To za PVE...

 

Ako si ljubitelj PvP-a, tu nećeš osjetiti nedostatak bilo čega, samo ako nađeš dobar guild.

 

Meni je igra odlična. Nisam siguran koliko je to tačno, uglavnom negdje sam pročitao da je još uvijek #2 MMO, nakon WoW-a.

Zaja čet 25.6.2009 19:07
rashomon kaže...
Zaja kaže...
Nitrium kaže...

koliko znam GW 2 ili ti Guild Wars 2 nece jos izaci nije ni usla u zatvorenu betu a trebala je vec odavno izaci, ali neka oni prvo srede igru kako treba pa neka je onda izbace!

 

Preporucujem GW jer je odlican za cijenu koju ga kupijes

znam da je dobar.igra sam je u frenda davno taman nakon sto je izasla pa me zanima da li su serveri puni?

 

GW igram već godinu i 3-4 mjeseca, rekao bih da ima dovoljno ljudi. Nedavni update je malo živnuo situaciju. Mada, za nove igrače možda ne bude blistavo. Dosta ljudi je već dugo to, prešli su sav sadržaj i grindaju za titule čekajući GW2, ili visi u hard modeu i po elitnim lokacijama i dungeonima (generalno najbolji dijelovi igre). To za PVE...

 

Ako si ljubitelj PvP-a, tu nećeš osjetiti nedostatak bilo čega, samo ako nađeš dobar guild.

 

Meni je igra odlična. Nisam siguran koliko je to tačno, uglavnom negdje sam pročitao da je još uvijek #2 MMO, nakon WoW-a.

vise me zanima pvp nego pve.trenutno igram warhammer online ali mi dosta zapnije a gw je davno izasa pa bi mi treba radit dobro.

josip3000 pet 29.1.2010 11:51

e stari pa moš neš nać na GW private servers ako ze znaš koristiti njima

 

vidio sam izašla je GW dvojka ali ne u algoritmu ist moš igrat na privatnom serveru ali kaj će ti kad moš igrat besplatno samo što nemreš neke stvari i to je to

 

PureEntity pet 29.1.2010 11:57

Ne bih želio ulaziti u tvoju odluku da ne želiš placati i bazirati se na "free to play" izdanja, your time - your money.

Ali, "free to play" su u navodicima namjerno. 

Nema ništa besplatno pa tako ni ovo, vecin tih izdanja se bazira (i financira) putem premium itema - slobodno to protumaci da sve sto zaista vrijedi (dobri itemi, mounts itd)

neces dobiti preko dropa ili questa nego se treba kupiti - cha-ching, please insert your credit card number, thank you :) . 

Ono sto ti zelim reci je da ne bih zelio da potrosis uzalud 3-6 ili vise mjeseci grindajuci 5 sati dnevno i dalje imati srednju zalost od chara jer ti dosta stvari nece uopce biti dostupno te ce te premium players pwnat u svakom pogledu.

Gubitak vremena. :)