M4R10.1 ned 18.1.2009 20:39

BOK!

 

Tu igricu  sam igrao možda čak i prije nego što sam pošao u osnovnu. Igra je odlična, iako sam igrao samo demo verziju koju sam instalirao sa jednog od starijih bug cd-ova (bar se tako sijecam). Nisam je pratio već duže vrijeme jer nije bilo nikakvih nastavaka. Planiram je uskoro skinuti sa torrenta, ako je moguće igrati multiplayer.

crystal6 sri 1.7.2009 14:13

Da malo oživim temu s par pitanja.

Je li moguće ikako na neki način popraviti ili patchati multiplayer LAN? (klijenta uvijek disconnecta, neovisno o kompu)

Je li postoje modovi koji se sigurno rade ili su već napravljeni?

Je li tko ikad researchao onu alien ruku?

Vopa sub 20.2.2010 04:19

Ljudi pomagajte igro sam ovu igru kao klinac i sad sam je skinio igra mi se opet a nikako da ju nastimam da radi imam windows7 i nece da radi probavo sam kompabiliti s xp/vista/me i s ostalima igra se pokrene ali nakon 2-3m se smrzne il me izbaci iz igre pa jel ko rijesio to il mozda zna rijesenje hvala unaprijed

singi pon 31.5.2010 18:58

ja sam samo ruku istražio još na početku igre sa rimetechom. negdje oko 6 ili 7 misije na sredini mape je alienski combot pa sam ga uništio i otpala mu je ruka te sam ju odnesao u assembley bay i istražio u research cetru. kasnije sam ih napravio jako puno al koštaju 1700 metajulesa po komadu.