doxy ned 12.12.2010 10:40

OOOOOOOOOOOOOOOmmmmmmGGGGGGGGGGGGGGGG!!!

 

EPIC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

Da znam, pretjerujem...ali ovo je prvi teaser za meni najiščekivaniju igru stoljeća.

doktor1 ned 12.12.2010 10:55
Wolf88 kaže...

hoće li biti mp komponenta?

Ova igra uopće ne treba multiplayer. To je Single Player remek dijelo epske priče i nikakav multi nije potreban. Dvojka mi je najbolja igra godine za nama. Jedva čekam da vidim kako će priča završit i opet uronim u lik Sheparda.

 

Btw. saveovi od prošlog nastavka se čuvaju na drugom disku i USB-u {#}

Lovac ned 12.12.2010 12:07

Mass Effect je ono što u ovom trenutku daje nadu za gaming budućnost (barem meni). Ovo jedva čekam, imam bar 5-6 save-ova od jedinice i dvojke sa svim mogućim kombinacijama, tak da ga prelazim bar 5 puta {#}. Htio bih da ostave combat, dijaloge i one paragon/renegade akcije tijekom istih iz ME2, ali neka vrate inventory i RPG elemente iz jedinice (uz određena poboljšanja).

doktor1 ned 12.12.2010 13:25
vgetik kaže...
Lovac kaže...

studeni ili prosinac 2011.

  Nadam se proljetnim praznicima. Iako je vjerojatnije ovo tvoje.

Holiday znači vrijeme blagdana (božić)... Pa ne radi se ta igra samo za školarce koji imaju proljetne praznike. Za sve ostale "proljetni praznici" ne postoje.....

vgetik ned 12.12.2010 13:30
doktor1 kaže...
vgetik kaže...
Lovac kaže...

studeni ili prosinac 2011.

  Nadam se proljetnim praznicima. Iako je vjerojatnije ovo tvoje.

Holiday znači vrijeme blagdana (božić)... Pa ne radi se ta igra samo za školarce koji imaju proljetne praznike. Za sve ostale "proljetni praznici" ne postoje.....

  xDuskrs možda?

WItcher ned 12.12.2010 13:49

Ma nek igra traje jedno 60-80 h .

U zadnjem rpg elementi su bili malo traljavi. Neka stave inventorij i neki bolji sustav upgrejdanja .

Vjerojatno budu napravili koju odgodu pa igra bude izašla početkom 2012 god kako su i  prva dva izašla .

Jedva čekam prve gameplaye.

tommy2103 ned 12.12.2010 15:41

Bas pogledao ovaj trailer, preodlicno, al ja shvatio da ce izaci ove praznike, znaci 2010  {#} 

Vec sam dvaput izgubio savegame od dvojke, vec se nabrijao da cu pocet opet, tak da imam save za trojku.

Ko se sad to cekati jos godinu dana fuuuuu.

Hyperion ned 12.12.2010 22:56
sako9800 kaže...

Ajme da bar izađe 2011 na praznike tamo u 12 mjesec. Čini mi se da će biti odličan. Obožavam ovo kad se vide ova velika "bića". Can't wait!?!?!

Nemoj reći da si zaboravio Reapere???

 

I cant wait to see how story ends...

 

doxy ned 12.12.2010 22:58

Pretpostavka....

Kraj ME2, tj. odluka hoćemo li uništit Collectors base ili ne će biti od velike važnosti, jer najvjerojatnije odande se može opozvat Reapere...ali to je easy/evil way u korist Cerberusa, koji će biti treća neprijateljska frakcija ...

Neznam, samo nagađam.

Hyperion pon 13.12.2010 00:42

Neznam za vas, ali jednostavno nešto u meni neželi da završim ovu igru na "tamnoj" strani.

 

Prvi dio sa paragoon svaki put prešao (3-4 puta neznam ni sam koliko puta sam je prešao, jednostavno legendaran je taj prvi dio), 2. dio sa paragoon 2 puta. Tako će mi i sa trećim biti.

I kao što znamo light side always wins.{#}

Lovac pon 13.12.2010 12:36

Već vidim ono uzbuđenje...kao kad je dvojka došla. Počne, Normandy napadnut, sve je ono epic, ja si govorim OMG OMG, Shepard pogiba, skočim sa stolice WTF!? Pa onda prolazim igru praktički u komadu da vidim što se dogodi i završim ju za cca 16 sati. Tek tada mogu ponovo, rješavati loyalty misije i sve side questove tako da je drugi prolaz praktički kao potpuno nova 30+ sati igra. Majčicu mu milu, ako još postoji igra zbog koje se uzbudim ko 13 godišnji klinac na golu sisu onda je to ovo. Molim te računalni bože, daj da EA ne forsira politiku igre za mase, neka ima više RPG elemenata.