Comi123 pet 6.12.2013 16:32

Još jedan naslov sa tematikom apokalipse, ovog puta stiže od Avalanche Studios-a, koji je poznat po ludom Just Cause serijalu. Igra je bazirana na istoimenom popularnom filmskom serijalu. Iako je igra predstavljena na Sonyjevoj konferenciji, potvrđeno je kako neće izaći samo za PlayStation 4, već i za Xbox One, Xbox 360, PS3 kao i za PC tokom 2014 godine. Žanrovski, ovo će biti sandbox igra velikog sveta i dinamičnog gameplaya što donekle i podseća na opis Just Causea, a tokom igranja ćemo morati tražiti opremu za naše vozilo kako bismo ga unapredili i izgradili "ultimativno borbeno vozilo".

 

Evo ga oficijalni trailer:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Cym9KaH_hO8

 

Avalanche Studios je još objasnio svoj pristup pri dizajniranju otvorenog sveta, otkrivši kako namerava zadržati osećaj misterija oko toga šta se tačno dogodilo svetu u kojem se igrač nalazi. Tim će imati priču iza svake lokacije u igri, a igračima se ta priča nikad neće otvoreno objašnjavati, već ćemo to sami otkrivati.

 

Gledajući s moje strane, očekuje nas luda akcija u velikom otvorenom svetu, mešavina vožnje i napucavanja, praćena dobrom pričom i elementima preživljavanja... Teško da ovo može biti loša igra. Apokaliptičnih igara nikad dosta. Sviđa mi se i to što naginje na Just Cause. Nadajmo se da neće razočarati.

 

Evo i par sličica:

 

Rhodin sri 5.8.2015 10:13

Kakav hype, nisam pojma imao da je igra u planu. toliko ispod radara da sam upravo sada slucajno vidio po nazivu da to uopce postoji. Uostalom vidi se koliko odgovora ima u vremenu odkako je tema otvorena.

Mozda je igra najbolja na svijetu, ali marketing im je katastrofalno los. Cijeli novi Mad Max je tako odradjen, ni film mi nije nesto hypan, jos ga nisam ni pogledo, a MM1 i MM2 sam svaki barem 20ak puta gledo i to su filmovi mladosti koji su me i uveli u postapokalipticni zanr.

 

Ne razumijem, jel ovo valja pa ima losi marketing ili je igra B kategorije pa nije ni bitno?

buljo781 sri 5.8.2015 13:31

Ne može bit igra B kategorije kad iza nje stoji studio koji je napravio Just Cause.

 

Samo je pala ispod velikog Metal Gear Solida koji izlazi na isti dan. Marketing je zakazao jer igra izgleda sasvim okej, ali ljudi su totalno zaboravili na nju.

Rocinante2112 sri 5.8.2015 14:34

Slazem se. Za igru znam da izlazi,redovno sam pratio novi materijal kako je izlazio,gledao intervju sa AJom,bili su na E3ju, mislim šta više oćeš?

Ko se zanima zna da dolazi,nemora bit marketing ko kod COD-a da potrose 40% buđeta na marketing...

Rhodin čet 6.8.2015 13:28

Ma sve 5 decki, kako god vi kazete... tema je podignuta 2013. jos uvijek smo na prvoj strani. Gledao sam od jucer trailere, Ok izgleda, prvi put sam cuo za nju kad sam ovdje ostavio poruku.

 

Meni to zvoni na los posao marketinga, jer sve ostalo sam znao da dolazi bez da sam aktivno trazio hoce li izac ili ne.

TheVeky čet 6.8.2015 18:17

pa i ark evolved surviver ili kako li se vec zove ,je takodjer igretina ,ali jedva da ima dvije stranice posta , a jos je za razliku od mad maxa ark odavno izasao na trziste ... , zasto je tomu tako nzm  ... valjda se trebaju naci dva-tri "spamera" koji ce oziviti ovu temu , i napraviti neku raspravu ,cime ce privuci i ostale igrace i da igraju i da komentiraju/raspravljaju ...

 

ps. ja sam tek jucer skuzio da izlazi metal gear solid ... sto neznaci da imaju slab marketing :P

Rocinante2112 čet 6.8.2015 18:32

A to ti sve ovisi koliko si truda daš...

 

TO ti je ko ono: joj nemam dobrih rpg-a za igrat ,a onak izaslo u proteklih godinu dana i Wasteland 2 i divinity i pillars of eternity i shadowun. Ko trazi taj i nadje.

 

Isto vrijedi i za RTS titlove i sve ostale zapravo.

Pa dovoljno je bacit oko na E3 i šta ima novo i up to date si sa svim.

 

GrimReaperKC pet 7.8.2015 09:30

Minimum:

  • OS: 64 bit: Vista, Win 7, Win 8
  • Processor: Intel Core i5-650, 3.2 GHz or AMD Phenom II X4 965, 3.4 Ghz
  • Memory: 6 GB RAM
  • Graphics: NVIDIA GeForce GTX 660ti (2 GB Memory or higher) or AMD Radeon HD 7870 (2 GB Memory or higher)
  • DirectX: Version 11
  • Hard Drive: 32 GB available space

Recommended:

  • OS: 64 bit: Win 7 SP1, Win 8.1
  • Processor: Intel Core i7-3770, 3.4 GHz or AMD FX-8350, 4.0 GHz
  • Memory: 8 GB RAM
  • Graphics: NVIDIA GeForce GTX 760 (3 GB Memory or higher) or AMD Radeon HD 7970 (3 GB Memory or higher)
  • DirectX: Version 11
  • Hard Drive: 32 GB available space

 

Malo su glupe specke...

 

Razlika izmedju gpu-a za min i recommended je minimalna... KO da kazes polumaraton traje 40km,a maraton 42