PC igre

Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

gljiva77 uto 1.1.2019 10:54

jel imal ko ovakvu situaciju

komp mi je spojen na net prek kabla, uđem u igru i bude awaiting connection, prođe onih 20 attempts i izbaci

iščupam kabel i pređe na wireless i onda normalno sve dela

nakon par dana vratim na kabel i opšet dela norlamno sve

sve dela, samo informativno pitam :)

Azmo pon 25.2.2019 09:12

Uvijek sam htio igrat ovu igru. Počinjao nekoliko puta. Nikad se nisam zadržao više od mjesec dana. I baš mi je žao jel mi se stvarno svidjela. Valjda nisam našao pravu ekipu. A i MMO jbg. Vrijeme je problem.

Virty uto 5.3.2019 16:00

Ekipa,

Nisam igrao dugo vremena, a uhvatila me želja.

Imam samo original igru bez ijedne ekspanzije.

Vidim da ima kupiti povoljno quad DLC (4 ekspanzije).

Molim savjet gdje kupiti ekspanzije te ima li smila uzeti pretplatu?

Pretpostavljam da ako kupim samo ekspanzije bez pretplate, i dalje imam razna ograničenja u igri (f2p)?

sstrmi uto 5.3.2019 16:02

Uzmi prvo mjesec dana vipa da ti se sve otključa i probaj igrati.Sa VIP-om imaš sadržaja do Morie,a dotle ćeš viditi hoće ti se sviditi igrati.

Tj,imaš i više od lvl 50 s vipom,puno više ali to su već regije iznad 95+ ak me sjećanje dobro služi

Virty uto 5.3.2019 17:33

U ekspanzijama nema novih rasa za igrati/kreirati? Sa vip pretplatom se otkljucaju dodatni slotovi za nove likove? Imam dva stara lika koja bih sacuvao. Mozda imam stagod itema u bankama....

Virty uto 5.3.2019 21:41
sstrmi kaže...

Ima high elf koji je došao s mordorom,kupiš mordor dobiješ i njega

ili ga otklučaš za LP

S vipom imaš 7 ili 9 slotova,iskreno se ne sjećam više

Super, više nego dovoljno.

Još ću malo proguglat šta i kako.

Hvala.

marchozg čet 20.6.2019 16:07

Ima već tjedan ili  dva od izlaska updatea "Vales of Anduin" koji je uz novu regiju, questove, updejtani virtue sistem i uskoro novi 6 man instance donio i dugo očekivani 64bit klijent. Večina igraća je zasad zadovoljna. Ja ću se ipak zasad zadržati na starom 32 bitnom, jer ja sam u onoj manjini kojoj novi klijent ne funkcionira baš najbolje. Kakva su vaša iskustva?