PC igre

Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Chaky uto 12.9.2017 09:24
Brajki kaže...

Nevjerojatno je da mi je na HDD bio totalno neigriv.

Stvarno nevjerojatno 

Da li ti je ispravan HDD?

Prije je bio neki tool za LOTRO (ne znam da li je jos u opticaju), da poslozi filove "blize" jedan drugome (defragmentira).

Brajki čet 14.9.2017 11:41
Chaky kaže...
Brajki kaže...

Nevjerojatno je da mi je na HDD bio totalno neigriv.

Stvarno nevjerojatno 

Da li ti je ispravan HDD?

Prije je bio neki tool za LOTRO (ne znam da li je jos u opticaju), da poslozi filove "blize" jedan drugome (defragmentira).

 Pa nešto nije štimalo sa HDD, jer mi je nekad radio super, a nekad katastrofa loše, na kraju mi je svakih par sati rušilo windowse i išlo u recovery dok nije skroz riknuo.

Chaky čet 14.9.2017 13:34
Brajki kaže...
Chaky kaže...
Brajki kaže...

Nevjerojatno je da mi je na HDD bio totalno neigriv.

Stvarno nevjerojatno 

Da li ti je ispravan HDD?

Prije je bio neki tool za LOTRO (ne znam da li je jos u opticaju), da poslozi filove "blize" jedan drugome (defragmentira).

 Pa nešto nije štimalo sa HDD, jer mi je nekad radio super, a nekad katastrofa loše, na kraju mi je svakih par sati rušilo windowse i išlo u recovery dok nije skroz riknuo.

Ah ok, to mi ima logike. Bilo mi je skroz cudno da bi zbog SSD-a bilo igrivo nesto sto na HDDu nije. Znam da utjece na brza ucitavanja i sl. ali da moze od neigrive igre, napraviti igrivu, mi je bilo overkill :D

Uzivaj u povratku.

Garamel ned 24.9.2017 16:16

Mordor je fkt odlična ekspanzija. Sa nekoliko update, pogotovo kada izbace instance i raid, bit će nešto kao Moria. Dosta se igrača vratilo.

 

Za one koji su zainteresirani na Evernight serveru imamo neki semi hard core raiding kin sa jako dobrim igračima i vrhunskom zabavom. Mozda me se neki i sječaju (Garamel/Azmah).

 

http://resiliencelotro.com/

 

Dođite da se igramo :D

sstrmi uto 26.6.2018 20:02

Nakon dugo vremena ušao u igru,u međuvremenu nabavio novi PC i monitor.Stavio 2k rezoluciju i to nikako nije dobar HUD.Teško čitati koliko sitno,el ima neki skin ili add-on ili nešto za 2k rezoluciju

cro)kiselo_mlijeko sri 22.8.2018 22:14

Ako koga zanima, na Evernightu postoji kin koji koristi xp disabler, Slowtro, i radi stari content onlvl(u kojem sam i sam i nsm igrao za vrijeme vanille i prvih nekoliko endlvla tako da mi je super sto mogu donekle iskusiti prijasnje endgameove), trenutno je lock na 60. lvlu i radi se Moria i Lorien
DN jednom tjedno organizirani run, tu i tamo se zna dogoditi koji run na random, te Watcher i Turtle na redovnoj dnevnoj/dvodnevnoj bazi.
Ima ljudi koji i nisu u kinu, ali imaju lockanog alta pa se pridruze povremeno runovima kroz /Slowtro channel u igri
Na 65. ce se ici negdje polovicom 9. mjeseca pretpostavljam
+ je takodjer sto bi s iducim updateom trebali buffati health mobova na nizim lvlima sto je def potrebno u vecini starih instanci
Na worldu samo pitajte jel netko online ili /joinchannel Slowtro pa tamo ili meni IM na Sizif/Tadrec ako sam tada online

marchozg pet 9.11.2018 21:08

Ja sam poceo igrati na Anoru. Kreirao sam guarda i lore mastera. Ovog drugog prvenstveno zato jer je LM klasa koju sam najmanje igrao u ovih 8 god. Lijepo je vidjeti tako puno ljudi oko Archeta. Nakratko sam se vratio tamo u 2010 kad sam levelao svog prvog lika. Sve isto kao prije a opet tako drugacije...