PC igre

Live For Speed domaći vozači

Sabbathian pon 28.3.2011 08:45

Viđam domaće ljude na serverima, pa da vidim koliko vas odavdje vozi i kakva su vam vremena?

 

A dalo bi se i neko online okupljanje dogovorit ;)

 

Ja vozim demo (SaBbA - CRO), samo FBM na Blackwood-u, trenutni PB 1:13:26

DOme123 sri 4.1.2012 16:56
syncmaster245b kaže...
Sabbathian kaže...

1:13:21 :) Talkin to myself :)

O srce mu bozje, pa na kojem setupu????

 

Ja nemogu ispod 1:18:00 nikako

Vidio sam lika kojem fali 8 stotinki za WR  1:11 nesto nesto :D

 

Meni je PB 1:15:02 damnit nemogu ispod 1:15...nick je dome....mogli bi se naci na MRc serverima ?

syncmaster245b sri 4.1.2012 17:30
DOme123 kaže...

Vidio sam lika kojem fali 8 stotinki za WR  1:11 nesto nesto :D

 

Meni je PB 1:15:02 damnit nemogu ispod 1:15...nick je dome....mogli bi se naci na MRc serverima ?

 

U medjuvremenu sam dosao na 1:16:55, ali svejedno mi i dalje nisu jasni svi koji voze ispod 1:14 {#}

passat sri 4.1.2012 18:55
syncmaster245b kaže...
DOme123 kaže...

Vidio sam lika kojem fali 8 stotinki za WR  1:11 nesto nesto :D

 

Meni je PB 1:15:02 damnit nemogu ispod 1:15...nick je dome....mogli bi se naci na MRc serverima ?

 

U medjuvremenu sam dosao na 1:16:55, ali svejedno mi i dalje nisu jasni svi koji voze ispod 1:14 {#}

Vozi opustenije, njeznije, budi lagan na kocnicama, koci kasnije(ali nikako u samom zavoju), pokusaj sto ranije "stati" na papucicu gasa pri izlasku iz krivine, koristi cijelu stazu pri skretanju....puno ces si poboljsat vrijeme. Sto jednolicnije, tj smirenije vozis, vozis bolje.

Imas si takodjer i za skinut WR PB od fbm-a za blackwood (msm da je 1.11.80 world record). Puuuuuno mozes naucit o voznji samo gledajuci proo-a kako vozi..

 

Zapravo, evo LINK (37kb). (dropbox, tako da nema cekanja, nego odmah download.)

dvoklik i lfs ce se sam pokrenuti a snimka poceti :)

syncmaster245b sri 4.1.2012 19:37
passat kaže...

Vozi opustenije, njeznije, budi lagan na kocnicama, koci kasnije(ali nikako u samom zavoju), pokusaj sto ranije "stati" na papucicu gasa pri izlasku iz krivine, koristi cijelu stazu pri skretanju....puno ces si poboljsat vrijeme. Sto jednolicnije, tj smirenije vozis, vozis bolje.

Imas si takodjer i za skinut WR PB od fbm-a za blackwood (msm da je 1.11.80 world record). Puuuuuno mozes naucit o voznji samo gledajuci proo-a kako vozi..

 

Zapravo, evo LINK (37kb). (dropbox, tako da nema cekanja, nego odmah download.)

dvoklik i lfs ce se sam pokrenuti a snimka poceti :)

Hvala na savjetima, no mislim da je meni veci problem sto previse razmisljam dok vozim.

 

A sta's, izgleda da to dolazi s godinama {#}

Sabbathian ned 25.3.2012 09:52
syncmaster245b kaže...
passat kaže...

Vozi opustenije, njeznije, budi lagan na kocnicama, koci kasnije(ali nikako u samom zavoju), pokusaj sto ranije "stati" na papucicu gasa pri izlasku iz krivine, koristi cijelu stazu pri skretanju....puno ces si poboljsat vrijeme. Sto jednolicnije, tj smirenije vozis, vozis bolje.

Imas si takodjer i za skinut WR PB od fbm-a za blackwood (msm da je 1.11.80 world record). Puuuuuno mozes naucit o voznji samo gledajuci proo-a kako vozi..

 

Zapravo, evo LINK (37kb). (dropbox, tako da nema cekanja, nego odmah download.)

dvoklik i lfs ce se sam pokrenuti a snimka poceti :)

Hvala na savjetima, no mislim da je meni veci problem sto previse razmisljam dok vozim.

 

A sta's, izgleda da to dolazi s godinama {#}

Jedino što je bitno je praksa... i samo praksa :)

 

Mnogi griješe misleći da će im setup od nekog bržeg dati ista ta vremena.... svi koji voze ispod 13 imaju samo puno krugova iza sebe ... ja imam 8600 :)

syncmaster245b ned 15.4.2012 19:53
Sabbathian kaže...

 

Mnogi griješe misleći da će im setup od nekog bržeg dati ista ta vremena.... svi koji voze ispod 13 imaju samo puno krugova iza sebe ... ja imam 8600 :)

4000 krugova kasnije 1:14.000 {#}

 

Nazalost nemam vremena koliko bi htio da vozim cesce, no i ovo smatram dovoljno dobrim.

Sabbathian sri 18.4.2012 19:13
syncmaster245b kaže...
Sabbathian kaže...

 

Mnogi griješe misleći da će im setup od nekog bržeg dati ista ta vremena.... svi koji voze ispod 13 imaju samo puno krugova iza sebe ... ja imam 8600 :)

4000 krugova kasnije 1:14.000 {#}

 

Nazalost nemam vremena koliko bi htio da vozim cesce, no i ovo smatram dovoljno dobrim.

Aman-taman ;) Ne moraš biti najbrži da bi se dobro zabavio... i ima puno ljudi sa kojima vozim svakodnevno i imaju otprilike takva vremena... istina, većinom sam brži pa može biti malo dosadno, ali i za mene ima lijeka :) Jer ima daleko bržih vozača... koji bez problema rade 1:12...

Sabbathian sri 18.4.2012 19:44
deelight kaže...
Ti si mi poznat vozim i ja fbm sad mi je nick m3v8 prije bio ante gotovina :)

hehe, je, vozili smo skupa par puta ;)

 

Limad sam na AA i mRC serverima

 

Sada sam većinom na mRC-u pod nickom Husaberg

syncmaster245b čet 19.4.2012 14:13
Sabbathian kaže...

 

Sada sam većinom na mRC-u pod nickom Husaberg

 

Ja zadnje vrijeme uzivam u cargame.nl serverima. Odlicna ekipa prilicno cisto se vozi, ali nazalost, navecer je prilicno tesko upasti u server jer je krcat (32/32)

Sabbathian čet 19.4.2012 20:10
deelight kaže...
Zar nije mrc pun konjina koji ne postuju pravila??

Ma konjina ima svugdje... od toga nemreš pobjeći ... ali kada su limadi online, onda se brzo sredi... ali uvijek ti se može desiti da naleti neki kreten... toga barem ima na bacanje...

 

Trebalo bi složiti servere sa malo rigoroznijim predispozicijama za ulazak u utrku... visok RT, nešto veći EX i vrijeme od barem 1:14... onda bi bilo ok, ali bi isto tako bilo prazno ;)

Sabbathian ned 22.4.2012 10:19
deelight kaže...
A znam da ja vozim na tipkovnici oa vrijeme 1:13 je super za to al miras but precizan ajme. Kad dolazi taj s3 oce bit velikih promjena?

Ono što se sigurno zna je kompletno nova fizika guma i Scirocco... ali imam neki filing da bi mogli ubaciti još toga

syncmaster245b ned 22.4.2012 19:13
Sabbathian kaže...

Ono što se sigurno zna je kompletno nova fizika guma i Scirocco... ali imam neki filing da bi mogli ubaciti još toga

 

Koliko sam ja shvatio , fizika, gume i Scirocco dolaze prije S3 i to kao besplatni patch svima sa S1 i S2 licencom.

 

c/p sa sluzbene stranice

 

After the physics update and the VW Scirocco are released as a free update for all S1 and S2 license holders, we will work towards the S3 version which will provide more tracks and cars to S3 license holders.

Sabbathian ned 22.4.2012 23:08
syncmaster245b kaže...
Sabbathian kaže...

Ono što se sigurno zna je kompletno nova fizika guma i Scirocco... ali imam neki filing da bi mogli ubaciti još toga

 

Koliko sam ja shvatio , fizika, gume i Scirocco dolaze prije S3 i to kao besplatni patch svima sa S1 i S2 licencom.

 

c/p sa sluzbene stranice

 

After the physics update and the VW Scirocco are released as a free update for all S1 and S2 license holders, we will work towards the S3 version which will provide more tracks and cars to S3 license holders.

Što god da bilo, mislim da bi moglo biti veliko ... jer dugo već rade na tome

 

p.s. - pao novi PB danas :) 1:12:78