vjeko pon 1.6.2009 21:22

June 1, 2009 - Valve, creators of best-selling game franchises (such as Half-Life and Counter-Strike) and leading technologies (such as Steam and Source), today announced Left 4 Dead 2 (L4D2), the sequel to the best-selling and critically-acclaimed co-operative multiplayer thriller.

 

L4D2

Izgleda da su zaboravili na HL...Viče

Living.Dead uto 2.6.2009 13:04

I ja sam igrao preko garene. Ali me neprestano zeza ono disconnectanje. Mislim, usrid lijepe partije, ti se zezas s drugima kad ono disconnecta te. Zbog toga je ne igram vise, jedino nekada kada mi je dosadno, ali samo malo da se ne naljutim na to ako me disconnecta.

hrvatskafarkasevec uto 2.6.2009 13:07
Living.Dead kaže...

I ja sam igrao preko garene. Ali me neprestano zeza ono disconnectanje. Mislim, usrid lijepe partije, ti se zezas s drugima kad ono disconnecta te. Zbog toga je ne igram vise, jedino nekada kada mi je dosadno, ali samo malo da se ne naljutim na to ako me disconnecta.

 ja se dogovorim s frendovima da igramo preko hamachija preko njega nema greske nikakvo disconnectanje
Danny_HR čet 24.9.2009 08:47

Malo informacija o demu.

 

Valve has cleared up one of the two mysteries surrounding the Left 4 Dead 2 demo announcement, the demo will be exclusive to both Steam and Xbox 360 pre-order customers on October 27.

The company did not clarify if the later public demo will be released the following week on November 3, as some retailers are reporting. We’ll report back when we find out.
Pre-order customers will also receive the exclusive in-game baseball bat weapon for use in the full version, though anyone playing on a server with a baseball bat-equipped player will be able to use it.

 

Vjerujem da će bez obzira na sve članove bojkot grupe interes biti velik.

hrvatskafarkasevec pon 28.9.2009 05:19
M_dipl. kaže...

Sad sam baš malo igrao jedinicu i moram priznati da jedva čekam dvojku, to je must buy (za mene više nego MW2), još ako omoguće crossplay jedinice i dvojke, mojoj sreći nema kraja...Cool

uff crossplay mogo bi si negdje jeftinije kupit left1 i onda kasnije 2 do onda je hamachi (tj Leaf kad hamachi sere)

Fake_Alert pon 28.9.2009 08:21
M_dipl. kaže...

Sad sam baš malo igrao jedinicu i moram priznati da jedva čekam dvojku, to je must buy (za mene više nego MW2), još ako omoguće crossplay jedinice i dvojke, mojoj sreći nema kraja...Cool

 

hrvatskafarkasevec kaže...
M_dipl. kaže...

Sad sam baš malo igrao jedinicu i moram priznati da jedva čekam dvojku, to je must buy (za mene više nego MW2), još ako omoguće crossplay jedinice i dvojke, mojoj sreći nema kraja...Cool

uff crossplay mogo bi si negdje jeftinije kupit left1 i onda kasnije 2 do onda je hamachi (tj Leaf kad hamachi sere)

 

Danny_HR kaže...
Pričalo se da će biti crossplaya. Pa ak bude kako je rečeno nemate frke.

Recite i meni kaj je to da se i ja veselimCool

hrvatskafarkasevec pon 28.9.2009 09:26
M_dipl. kaže...

Rečeno ja da bi mogli omogućiti crossplay, dakle da ljudi sa left 4 dead jedinicom mogu igrati na nekim mapama sa ljudima sa left 4 dead dvojkom, tako da L4D communitiy nije rastrgan na jedne i druge. Dakle onda bi ja (koji sada posjedujem L4D) mogao igrati na nekim mapama (tj. neke kampanje) sa budućim vlasnicima dvojke, iako osobno namjeravam pre-orderati dvojku, al dobro..Osmijeh

znaci da bi l4d2 trebao imati mape sa prvog djela il ce jedinica imat mape od dvojke

hrvatskafarkasevec pon 28.9.2009 09:36
Danny_HR kaže...
Logičnije je da će dvojka imati mape i prvoga dijela.

Tako bi ja napravio da sam netko tko odlučuje.
Jer, da vlasnicima prvog dijela dam mape iz dvojke, zašto bi ju kupovali?

da to sam si i mislio i onda bolje sam kupiti dugi dio (ako hoces imat oba)

Deus ex machina pon 28.9.2009 22:12
Danny_HR kaže...
Logičnije je da će dvojka imati mape i prvoga dijela.

Tako bi ja napravio da sam netko tko odlučuje.
Jer, da vlasnicima prvog dijela dam mape iz dvojke, zašto bi ju kupovali?

 

MOLIM?????
Zelis li reci da motorna pila nije dovoljan razlog za kupovinu drugog dijela????? :-D :-D :-D

Wrrrrrrrrrrrrrrrrm......