PC igre

L.A. Noire stiže za PC ove jeseni!

AA-d00d pet 24.6.2011 00:39
antimadridista kaže...

ako ga opet loše optimiziraju kao GTA IV,ja osobno idem zgradu Rockstar Gamesa dignuti u zrak,oće još tko sa mnom?

Screen shot! U slucaju da bude ponuđena nagrada za identifikaciju bombaša{#}

gjurki kaže...

Jel valja šta ta igra?

Aha. =)

lovac82 pet 24.6.2011 01:05
antimadridista kaže...
gjurki kaže...

Ja sa GTA4 nikad nisam imo problema na PC-u.

nisam ni ja nakon pola godine čekanja da izađe valjani patch,koji barem donekle popravlja situaciju.

Nisam niti ja imao s clockanim e2180 na 3.0 i x1950 sto se tice brzine, 90% stvari mi je bilo na low i imao sam zadnji patch.... jedino su me ponekad zezale sjene, nestajanje tekstura i shebani internet cafe....

antimadridista pet 24.6.2011 01:29
lovac82 kaže...
antimadridista kaže...
gjurki kaže...

Ja sa GTA4 nikad nisam imo problema na PC-u.

nisam ni ja nakon pola godine čekanja da izađe valjani patch,koji barem donekle popravlja situaciju.

Nisam niti ja imao s clockanim e2180 na 3.0 i x1950 sto se tice brzine, 90% stvari mi je bilo na low i imao sam zadnji patch.... jedino su me ponekad zezale sjene, nestajanje tekstura i shebani internet cafe....

ma općenito loše je igra bila napravljena,ne samo što se tiče brzine izvođenja,nestjanje sjena,stavim draw distance i detail distance na 70 i opet nevidim neku stvar ispred sebe i zabijem se,ali isto je još i danas volim zaigrati,odlična mi je igra.

antimadridista pet 24.6.2011 02:19
mar123 kaže...

na mom kompu gta iv ide sve na high i nista ne steka niti ikakvih drugih problema s grafikom. izgleda potpuno isto ko na konzolama.

GTA IV na PC-u izgleda bolje nego na konzolama,pogotovo na High postavkama. (ako se zaboravi poneko nestajanje tekstura i slični bugovi,ali nije prečesto)

EVO pet 24.6.2011 02:30
gjurki kaže...

Ja sa GTA4 nikad nisam imo problema na PC-u.

Ni ja, izuzev toga, što sam masivno moro srezat detalje za full HD, što ni na jednoj drugoj igri nisam radio i igra je i dalje odbijala radit sa stabilnim fps-om.

antimadridista pet 24.6.2011 02:36
EVO kaže...
gjurki kaže...

Ja sa GTA4 nikad nisam imo problema na PC-u.

Ni ja, izuzev toga, što sam masivno moro srezat detalje za full HD, što ni na jednoj drugoj igri nisam radio i igra je i dalje odbijala radit sa stabilnim fps-om.

meni je čudno što ta igra svakome radi drugačije,nema uopće pravila nekog,meni osobno igra radi brzo sa zadnjim patchom,ali mi nekada teksture nestaju,dok se nekima to ne događa,a nekima koji imaju jaču konfiguraciju  od mene igra radi sporije nego meni,katastrofalan port.

EVO pet 24.6.2011 02:39
antimadridista kaže...
EVO kaže...
gjurki kaže...

Ja sa GTA4 nikad nisam imo problema na PC-u.

Ni ja, izuzev toga, što sam masivno moro srezat detalje za full HD, što ni na jednoj drugoj igri nisam radio i igra je i dalje odbijala radit sa stabilnim fps-om.

meni je čudno što ta igra svakome radi drugačije,nema uopće pravila nekog,meni osobno igra radi brzo sa zadnjim patchom,ali mi nekada teksture nestaju,dok se nekima to ne događa,a nekima koji imaju jaču konfiguraciju   od mene igra radi sporije nego meni,katastrofalan port.

  Dobro si prošo, meni nestaju teksture, refleksije se izobličuju, sjene trepre, ali bitno da i dalje sve lagga.

antimadridista pet 24.6.2011 02:40

Ali dobro,nekako sam je prešao unatoč problemima,sad se samo nadam da sa LA Noire-om neće ponoviti istu grešku,nisu valjda toliko nesposobni,ali sve se bojim,jer ako igra izlazi na jesen,to mi se čini kao premalo vremena,dao Bog da griješim.Nebi se bunio ni da je odgode,samo da je naprave kako treba.

EVO pet 24.6.2011 02:51
antimadridista kaže...

Ali dobro,nekako sam je prešao unatoč problemima,sad se samo nadam da sa LA Noire-om neće ponoviti istu grešku,nisu valjda toliko nesposobni,ali sve se bojim,jer ako igra izlazi na jesen,to mi se čini kao premalo vremena,dao Bog da griješim.Nebi se bunio ni da je odgode,samo da je naprave kako treba.

  Nisu nesposobni, već za cd check, serial check i ostale điđe miđe koriste bloatware, koji samo ždere esurse.