PC igre

Koje su najbolje muliplayer pc igre

kromaser ned 18.1.2009 22:36

Već duže vrijeme tražim neku dobru igru po mogućnosti da se moze igrati preko neta nedavno sam skinuo gta 4 koji me je iznevjerijo bolje rečeno šokirao.Čuo sam do je cool of duty dobar sta vi kazete mozete li mi reći jos neke dobre naslove nemora biti pucačina

1man ned 18.1.2009 22:53

Od FPS-ova preporučujem CoD4, Battlefield (ako ti više pašu vozila), i Unreal Tournament koji je više akcijski orijentiran. Ako ti se isprobavaju klasici probaj Counter Strike i Quakue.

Od RTS-ova neku od Command & Conquer igara, Warcraft 3 ili StarCraft (malo je stariji, ali još rula), a ako si manje orijentiran na tank rush, onda Company of Heroes ili nadolazeći Warhammer 40K: Dawn of War 2.

Što se tiče MMO-ova, ne smatram se dovoljno kompetentnim, ali osobna preporuka je da ih se kloniš, posebno WoW-a. To nisu igre nego digitalne droge. Znam ljude koji su posao izgubili zbog toga.

kromaser pon 19.1.2009 02:31

meni se cini da mi je jedino ostalo cod 4.Moze li se igrat cod 5 preko neta ili ti triba orginal cd key tj more li se to sredit,isto pitanje za Unreal Tournament 3.

kakv je ovo igra Day of Defeat,Euro Truck

kromaser uto 20.1.2009 00:51

nemojte spominjati cs cs je užas to i u zadnje se vrijeme neigra kolko je se igra jednostavno dojadi mori čovika

dali zna itko di mogu naći crack za battlefield 2142 znam da je nesto bilo zajebano da je nisam mogao pokrenuti zbog profila sl.

doxy uto 20.1.2009 09:04

cod2 savrsen u svoje doba...pregazio ga nasljednik...znaci cod4

battlefield 2142 je prebugovit a serveri su iz neobjasnjivih razloga tako laggoviti da je to strava... uzas 2142 sa ekspanzijom mozes kupit u algoritmu za 139 kn... sve u svemu nije los al opet... izivcira brzo

Armor uto 20.1.2009 09:13

Vidim da svi većinom pišete o pucačinama kao multiplayer igrama.

Ja sam osobno, kolko se sjećam, igral sam UT3 i super je ALI...

 

Postoje drugi žanrovi koji su meni bolji online.

Recimo sport; NHL i NBA Live (kad 2K ne može) pa PES serijal.

 

Pa strategije recimo Solustorm, ROTWK i Red Alert 3 .

 

I naravno, vožnje, prvenstveno GRID.

 

Svatko ima naravno svoj ukus

 

uljez uto 20.1.2009 09:14
doxy kaže...

cod2 savrsen u svoje doba...pregazio ga nasljednik...znaci cod4

battlefield 2142 je prebugovit a serveri su iz neobjasnjivih razloga tako laggoviti da je to strava... uzas 2142 sa ekspanzijom mozes kupit u algoritmu za 139 kn... sve u svemu nije los al opet... izivcira brzo

 Ja sam igro 2142 oko godinu dana i nisam imao problema sa serverima. samo udes i deriSmijeh
DrNasty uto 20.1.2009 09:19
doxy kaže...

 

battlefield 2142 je prebugovit a serveri su iz neobjasnjivih razloga tako laggoviti da je to strava... uzas sve u svemu nije los al opet... izivcira brzo

 Bugovit? Meni jedino PB zna sr*ti, BF nikad. Igram ga dugo, sad je 1.5 verzija, ne primjetim neke bugove (jedino mozes u gunshipu biti unisten iako si ukljucio stit).
Serveri lagoviti? Na njemackim i engleskim serverima imam ping manji od 50, dovoljno za dogtag hunt. :) Serveri trzaju kad se dva titana priblize i onda n00b-ovi spamaju s AA gunovima po shieldu, ali takvi dobiju kick.

Iz gore navedenog se vidi da mi je najbolja MP igra BF2142 (ko bi li reko, kobili se nado :))
Horagio uto 20.1.2009 15:29

FPS

 

Team Fortress 2

Counter Strike

Left4Dead

Call of Duty 4

Call of Duty 2

 

Freeware : Americas Army, F.E.A.R. Combat

 

MMORPG

 

World of Warcraft

Age of Conan

Warhammer

 

Freeware : Perfect World

IlijaM ned 18.4.2010 03:08
hacker1993 kaže...

call of duty 2,4,5 a za ove ostale vecinom moras imati orginal cd key.... npr za bilo koji pes da bi mogao na netu moras imati original cd key......

PES 08,09 netreba orginal..za ostale neznam