Zvonimir Zubić pet 11.6.2010 18:42

Kupio sam Logitech Chillstream, i sad kad je dan i kad je vruće volim igrati igre u vodoravnom položaju. Ima samo jedan problem, želio bih saznati koje su sve igre napravljene za njega i koje bi na njemu dobro radile. Najviše bih volio neke igre tipa Prince of Persia i GTA.

Ovo su igre koje sam već igrao sa njim:

-Ninja Blade (igrica specijalno napravljena za Xbox360, a budući da je moj skoro potpuno isti kao on sve radi super)

-Assassins Creed 1 i 2

-Svi Prince of Persia

Hammer2593 pet 11.6.2010 19:02
Zvonimir Zubić kaže...

Kupio sam Logitech Chillstream, i sad kad je dan i kad je vruće volim igrati igre u vodoravnom položaju. Ima samo jedan problem, želio bih saznati koje su sve igre napravljene za njega i koje bi na njemu dobro radile. Najviše bih volio neke igre tipa Prince of Persia i GTA.

Ovo su igre koje sam već igrao sa njim:

-Ninja Blade (igrica specijalno napravljena za Xbox360, a budući da je moj skoro potpuno isti kao on sve radi super)

-Assassins Creed 1 i 2

-Svi Prince of Persia

Jedna od najboljih igrica za igrati sa njim ti je PES 6, a uz njih dolaze RESIDENT EVIL & NFS:CARBON....pogledaj si na ovoj stranici o njemu..

Logitech Chillstream 

pozzz. od mene...:D

Hyperion pet 11.6.2010 19:09

Hawx, Dirt 2, NFS Shift, COD, wings of prey, star wars the force unleashed...

 

I meni dođe se naslonim u svoju udobnu stolicu i igram na plazmi, ali uvijek, ali baš uvijek ima neka sitnica koju treba riješit mišem i tipkovnicom pa se moram stalno dogurivat do stola.

 

To mi tako ide na živce.

brnivi pet 11.6.2010 20:35
Zvonimir Zubić kaže...

I meni to smeta :D

Zato ja gurnem stol k sebi

Zanima me ima li ikoja akcija kao npr. Devil May Cry 4, ili neka pucačina iz trećeg lica, a da ima automatsko nišanjenje :)

Nabavi aimbot ko u call of duty pa nek ti automatski nišani xD.