PC igre

James Bond: Blood Stone

iCOOKIE uto 3.8.2010 11:12

Igra je potvrđena i mislim da bi trebala imati temu na ovom podforumu. Ovdje pišite svoja mišljenja o igri i dajite linkove za skrinse i trailere. Moje mišljenje (s obzirom da sam fan James Bond filmova) je da su film upropastili s novim glumcem, ali s obzirom na viđeno u traileru mogli bi očekivati "nešto" od igre.

milanji uto 3.8.2010 14:42

zanima naravno, nego nije istina da su upropastili s Craigom Bonda, mora biti svima jasno da ne mogu jedni te isti vise glumiti i da su svi razliciti, a puno je vezano i uz scenarij...
sad se sve vise forsira akcija i napucavanja sto mislim da je Craig odlicno odglumio... a sto se tice igre po trailerima
http://www.youtube.com/watch?v=NHCg8Vmx1gY&feature=fvsr
http://www.youtube.com/watch?v=5R2tD2VFP9U&feature=related - demo gameplay
nista sto vec nije videno u prijasnjim igrama o Bondu ... na prvi pogled u odnosu na Quantum of Solace grafika dosta bolja ostalo, ostalo nisam ni gledao jer vecinom pratim druge nadolazece  zanimljivije igre... neka i netko drugi napise svoje dojmove i poneku novost :)

Weky čet 4.11.2010 19:26
thuglife kaže...

Jeli tko prešao igru, zanimaju me sveopći dojmovi?

  Radije odi i napij se, bolji ćeš osjećaj imati na par trenutaka, nego ovo igrati.

 

Konzolaško, predebilo, kontrole nula, grafika kao što sam rekao 0 bodova, međutim i GTX 470 ponekad zaštuca, al eto ipak je grafički nekih 10 godina iza.

 

Mah{#}

joze pet 5.11.2010 19:50
Weky kaže...

Grafika je iznimno, ali iznimno loša.

 

U sjenama i efektima bolji je Return to Castle Wolfentstein (2001. godište, Q3 Engine).

 

Unistal, nula bodova.

vas dvojica koji ste dali td ili ste slučajno kliknuli ili neznate što donose moderne igre, prave igre... Weky je potpuno sve dobro rekao, kada ja vozim brod ispod broda bijela linija (posljedica loše grafike u igri). Šta je je, sviđa mi se ideja i sve to, ali gameplay i grafika 0.. Nerealno ubijanje čovjeka.. Igra je jako loša

ctodorov sub 6.11.2010 17:44

Ja je instalirao i poceo igrati, a ona mi je ugasila pc i BLUE SCREEN. Ponovo instalirao windowse. Igrica je skinuta, da ne kazem vise nista, zna se, a windowsi su windows 7 i isto se zna kakvi su). Sa drugim igricama nisam imao nikakvih porblema do sada.

crni pauk sub 6.11.2010 17:52
danijell76cro kaže...

jel ima jos neko da mu steka grafika?jel se to da nekako rijesit?Grafa mi je ATI radeon 3650hd

procesor 3.0 dual core 4 gige rama memorije...

  meni šteka isto ati hd 4770 512gddr5 , 2 gb rama :S al ne jako, u početku i katkad kad vozim onaj brodič zna malo šteknuti  {#}

Tommy_123 sub 6.11.2010 19:26

MA igra je malo veci FAIL,prešao sam igru..dosta je linearna..skoro je svaka misija ista samo s drugom radnjom...grafika je dosta loša,ali mogla je biti puno bolje.Npaucavanje je jako lagano..dosta je loše što se toga tice..a i loše je optimizirana..tako da..vam preporucujem da ju zaobiđete u sirokom luku..MOJA OCJENA 6/10

sheX sub 6.11.2010 19:30
Weky kaže...

Grafika je iznimno, ali iznimno loša.

 

U sjenama i efektima bolji je Return to Castle Wolfentstein (2001. godište, Q3 Engine).

 

Unistal, nula bodova.

Ti si se stvarno zaliejpio za taj RTCW....

Frenkyca sub 13.11.2010 17:10

Presao sam igru u par dana igra mi se svidjela jako ima dosta dobru pricu i pre dovar uvod u igricu ono bas ko u filmovima glavna si fax :D i uvijek neka zgodna zenska uskoci koja te na kraju naravno zajebe.... grafika i nije tako losa eksplozije su dosta dobre likovi ne izgedaju lose jedino inviroment je malo los tj zastario... sveukupna odcjena  7.5/10

marchozg sub 13.11.2010 23:55

loše. razočaravajuće... sto put bolji mi je bio everything or nothing na PS2 od prije 5 god... pa čak i from russia with love, koju godinu kasnije... grafika je za današnje standarde u ovom žanru daleko iza... kontrole katastrofa... ovo igrati nakon mafije i razočaranje je još veće...