PC igre

Ime igre neznam!! Pomoc!

vidikovac uto 23.12.2008 13:14

Ovako.molio bih da ako netko zna za ovu igru,samo kako se zove da mi kaze. Igrao sam je prije otprilike 2 godine. To su kao mali autici ,neka fora kao na daljisnki idu ali je trece lice u voznji. Trkas se po razlicitim stazama,a neke koje se sjecam je kao prva je po cesti,zatim u nekoj trgovini,na brodu i tako. Moze se skupljati svakakve stvari kao neko ulje recimo koje mozes baciti na cestu,zatim nesto s cim gadas druge kao neke rakete itd. ako znate na bilo sta mislim recite

 

SVE moze pomoci.

 

HVALA

TOMs čet 25.12.2008 22:19

da iskoristim temu... Nisam igrao, ali frend mi je pričao o igri koja je slična GTA-u, samo što ste u ovoj igri policajac, kao podmitljivi ili tako nešto... sad se više ni on ne može sjetiti kako se zove, ali kad je pričao o njoj zvučala je jako zanimljivo? Zna li netko kako se zove?

Unknown_Origin pet 26.12.2008 09:20
TOMs kaže...

da iskoristim temu... Nisam igrao, ali frend mi je pričao o igri koja je slična GTA-u, samo što ste u ovoj igri policajac, kao podmitljivi ili tako nešto... sad se više ni on ne može sjetiti kako se zove, ali kad je pričao o njoj zvučala je jako zanimljivo? Zna li netko kako se zove?

 Driver?
Gamer-gts pet 26.12.2008 11:29
TOMs kaže...

da iskoristim temu... Nisam igrao, ali frend mi je pričao o igri koja je slična GTA-u, samo što ste u ovoj igri policajac, kao podmitljivi ili tako nešto... sad se više ni on ne može sjetiti kako se zove, ali kad je pričao o njoj zvučala je jako zanimljivo? Zna li netko kako se zove?

 Saints row je sigurno
vidikovac pet 26.12.2008 14:05
TOMs kaže...

Može biti da je... jako je slična na GTA, samo što nisam siguran da si policajac... HVALA!

 ma samo daj slobodno sta god neznate pitajte=) ova tema je otrvorena za sve hehe..

ae hvala ljudi evo skidam re volt sada da malo igram s bratom =) puno pozdrava bugovicma
i_rambo_plache pet 26.12.2008 14:12
TOMs kaže...

da iskoristim temu... Nisam igrao, ali frend mi je pričao o igri koja je slična GTA-u, samo što ste u ovoj igri policajac, kao podmitljivi ili tako nešto... sad se više ni on ne može sjetiti kako se zove, ali kad je pričao o njoj zvučala je jako zanimljivo? Zna li netko kako se zove?

 Možda True Crime NYC i True Crime LA?

Jel je to malo starija igrica ili je novija igrica?

P.S. Kakav je Saints Row 2 za PC? To se najavljivalo, ali nakon što je izašla u dućane, više nije bilo toliko pompe...
i_rambo_plache sub 27.12.2008 22:42
vidikovac kaže...

na toj se stranici placa.....ima li neka besplatna

I dana sedmog Bog izmisli torrent...

utorrent

To je sve što ti treba... Za podrobnija objašnjenja upiši "torrent" u tražilicu na forumu i otvori topic s naslovom "torrent" sigurno će biti jedna, možda i više takvih...

Justed Good Power pet 23.7.2010 10:50
vidikovac kaže...

Ovako.molio bih da ako netko zna za ovu igru,samo kako se zove da mi kaze. Igrao sam je prije otprilike 2 godine. To su kao mali autici ,neka fora kao na daljisnki idu ali je trece lice u voznji. Trkas se po razlicitim stazama,a neke koje se sjecam je kao prva je po cesti,zatim u nekoj trgovini,na brodu i tako. Moze se skupljati svakakve stvari kao neko ulje recimo koje mozes baciti na cestu,zatim nesto s cim gadas druge kao neke rakete itd. ako znate na bilo sta mislim recite

 

SVE moze pomoci.

 

HVALA

 jel to bilo u SEGA igrama