PC igre

Igranje igrica i skidanje torrenata

Random. pon 14.9.2009 20:05

Mislim da zauzeće procesora / memorije nije veliko sa uTorrentom. Ako je igra multiplayer, poželjno je ograničiti download/upload. Osobno isključim uTorrent tijekom igranja, no to činim zbog veoma slabog računala.

Living.Dead pon 14.9.2009 21:38
jurluk kaže...

što se mene tiče, najbolje je skidati torrente preko noći. dok se skida, ti bezbrižno spavaš u svom krevetu...

 

a dok se igra nešto, ja bih osobno isključio skidanje

Tako i ja, ostavim preko noci da se skida a danju lijepo igram bez laga.

Armor pon 14.9.2009 21:55

Odgovor je vrlo jednostavan: Multiplayer i Torrent (skidanje/seedanje pogotovo) - NE

                                               Singleplayer i Torrent - DA

 

Najgori su mi biseri kad dođu online i auti im skaču po zraku, trgaju se i dime zbog ogromnog laga, jer moraju i skidati i igrati online - nebi frajeri ni D/U ograničili!

 

Trop pon 14.9.2009 23:09
Armor kaže...

Odgovor je vrlo jednostavan: Multiplayer i Torrent (skidanje/seedanje pogotovo) - NE

                                               Singleplayer i Torrent - DA

 

Najgori su mi biseri kad dođu online i auti im skaču po zraku, trgaju se i dime zbog ogromnog laga, jer moraju i skidati i igrati online - nebi frajeri ni D/U ograničili!

 

Ja mislim da je on sve objasnio i da tu vise nema rasprave...

 

I ja dok igram CoD gasim torrent jer je ping ogroman i lagg nevjerojatan... Tako da, torrent off dok igras... Smijeh

Calinjos uto 15.9.2009 08:12

Naravno kad igras online da ti torrent uzasno poveca ping, jer mora updejtirati svoj DHT redovito na 100 strana,pa ti se ping sigurno poveca.

Moj savjet: kad igras online iskljuci torrent (ne samo otici na stop nego ISKLJUCITI)!

Fake_Alert uto 15.9.2009 08:16

Vjerovali ili ne ja si pa i ne gasim bas tolko torrent mada imam 4 mbs vezu i kad nesto uplodam onda stavim na 40 kbs(60 kbs mi je max upload) a download si stavim na 250(450 mi je max download) i ping mi mozda bude 3-4 veci neg kad nis ne skidam i uplodam,tak da mi je svejedno Namigiva