PC igre

Igra sa traktorima?

denix ned 14.6.2009 14:55

ima ti igra gdje možeš voziti, ali baš voziti traktor, orati, sijati, čak i voziti kombajn i kombajnirati...

jedino što je cijela na njemačkom, ali se lako skuži što je što i bez poznavanja njemačkog

landwirtschafts simulator 2009 (ima i starijih)

kostolomac pet 3.7.2009 19:40

EVo sam da javim da sam nabavio Landwirtschafts simulation 2009 original-engleska verzija ( cca 17 € ) , platio sam mastercardom i  odam skinu s web shopa a oni pošalju na mail aktivacijski kod, tako ako netko želi mogu mu dati link od shopa, osim ako već nije nabavio ''original '' verzijuCool

ivan262 pet 3.7.2009 22:45
kostolomac kaže...

EVo sam da javim da sam nabavio Landwirtschafts simulation 2009 original-engleska verzija ( cca 17 € ) , platio sam mastercardom i  odam skinu s web shopa a oni pošalju na mail aktivacijski kod, tako ako netko želi mogu mu dati link od shopa, osim ako već nije nabavio ''original '' verzijuCool

dajSmijeh

Hyperion pet 3.7.2009 23:35

Kada takva igrica bude fotorealna i kada cijene goriva skoče na 15-20kn/L, onda ću igrati to s traktorima, dotada ću vozit pijesak,orat,brnat,sijat,tanjurat sa svojim ursusom c355, i sa prastarim (1960-2009) zetorom super 50 kojeg je stari dobio zamjenom za ferđom(imt onaj mali opće poznati u hrvatskoj kao yugić).

 

Kad smo kod Ferđe starog, traktor je okretan, relativno brz, dobar za košnju i bezvezno vozanje, ali za ozbiljne poslove kao oranje,nošenje grajfera on je preslab i premalen.


Ursus c355 ima tu neki najbolji omjer performansi/cijene, je malo lošiji od zetora,ali je zato dosta jeftiniji.

ivan262 sub 4.7.2009 00:31
Hyperion kaže...

Kada takva igrica bude fotorealna i kada cijene goriva skoče na 15-20kn/L, onda ću igrati to s traktorima, dotada ću vozit pijesak,orat,brnat,sijat,tanjurat sa svojim ursusom c355, i sa prastarim (1960-2009) zetorom super 50 kojeg je stari dobio zamjenom za ferđom(imt onaj mali opće poznati u hrvatskoj kao yugić).

 

Kad smo kod Ferđe starog, traktor je okretan, relativno brz, dobar za košnju i bezvezno vozanje, ali za ozbiljne poslove kao oranje,nošenje grajfera on je preslab i premalen.


Ursus c355 ima tu neki najbolji omjer performansi/cijene, je malo lošiji od zetora,ali je zato dosta jeftiniji.

Nisam očekivao da ti znaš nešto o traktorimaIznenađen, svaka čast.

 

Imam i ja staroga IMT-a 533(1973 g.), i sada ide na "pimp my rayde"(neznam kako se točno pišeIzlanuo se) ono bojanje novi radio zvučnici, bit ču glavni u seluCool, a ovako tera ko podmazan. Teram ga kao šumaher.CoolNamigiva

 

A za igru sam pitao da imam onako bezveze se zezatiBelji se, kada pada kiša ili nemam što drugo igrati da teram traktoreNevinašce.

antunp.96 pet 1.1.2010 18:08

imaš farming simulator 2009 ...igram malo duže tu igru i jako mi se čini dobra ...skinulč sam si malo više modova ali i mapa ...kada sam to skinuo igra mi se poboljšala pet putaako očeš dam ti linkove da si skini..

GRDI-146 pet 1.1.2010 22:41
Armor kaže...

Izašel je ovih dana TRAKTOR: Zetor Simulator 2009 


omg omg omg hahaha

 novac nije prepreka ali to se treba imati !!!!
-sad ce IMT zvat Codemasters da im napravi IMT simulator deluxe (made in yougoslaya)