PC igre

Igra slicna world of warcraftu

Gama007 ned 21.10.2012 17:42

Nekada davno igro sam igru slicnu wowu. E sad bi ponovo zelio da je igram ali sam zaboravio ime. Sjecam se da se radnja odvijala na snijegu. Ima nekih medvjeda, vjestica na metlama itd.  Ako mi neko moze pomoci

AbeDomeNuS ned 21.10.2012 17:43
Gama007 kaže...

Nekada davno igro sam igru slicnu wowu. E sad bi ponovo zelio da je igram ali sam zaboravio ime. Sjecam se da se radnja odvijala na snijegu. Ima nekih medvjeda, vjestica na metlama itd.  Ako mi neko moze pomoci

Da nije guild wars?

Gama007 ned 21.10.2012 17:45
AbeDomeNuS kaže...
Gama007 kaže...

Nekada davno igro sam igru slicnu wowu. E sad bi ponovo zelio da je igram ali sam zaboravio ime. Sjecam se da se radnja odvijala na snijegu. Ima nekih medvjeda, vjestica na metlama itd.  Ako mi neko moze pomoci

Da nije guild wars?

nije ali ipak hvala na pomoci.

AbeDomeNuS ned 21.10.2012 17:45
Gama007 kaže...
AbeDomeNuS kaže...
Gama007 kaže...

Nekada davno igro sam igru slicnu wowu. E sad bi ponovo zelio da je igram ali sam zaboravio ime. Sjecam se da se radnja odvijala na snijegu. Ima nekih medvjeda, vjestica na metlama itd.  Ako mi neko moze pomoci

Da nije guild wars?

nije ali ipak hvala na pomoci.

Daj malo više detalja....

Gama007 ned 21.10.2012 17:49

nesjecam se mnogo detalja. Znam da je na kuli protivnika bio neki covjek sa plavom kosom ali je samo stajao. Imao je i zmaj izlegao bi se iz jajeta. Medvjedi su bili kao onaj iz filma Kompas. Cijela mapa je bila prekrivena snijegom.  Ako se jos necega sjetim napisat cu.

acca ned 21.10.2012 17:51
Gama007 kaže...

nesjecam se mnogo detalja. Znam da je na kuli protivnika bio neki covjek sa plavom kosom ali je samo stajao. Imao je i zmaj izlegao bi se iz jajeta. Medvjedi su bili kao onaj iz filma Kompas. Cijela mapa je bila prekrivena snijegom.  Ako se jos necega sjetim napisat cu.

lololololo trolling?

Gama007 ned 21.10.2012 17:55
acca kaže...
Gama007 kaže...

nesjecam se mnogo detalja. Znam da je na kuli protivnika bio neki covjek sa plavom kosom ali je samo stajao. Imao je i zmaj izlegao bi se iz jajeta. Medvjedi su bili kao onaj iz filma Kompas. Cijela mapa je bila prekrivena snijegom.  Ako se jos necega sjetim napisat cu.

lololololo trolling?

nikakav troll.