PC igre

Harry Potter and the Deathly Hallows

goodye čet 8.7.2010 13:52

Knjige sam procitao i dobre su mi, filmove sam gledao i nisam bas prezadovoljan, cekam ovaj zadnji da vidim hce li sve usrat.

 

A sto se igre tice, probao sam jednu igrati i nije mi se svidila, ovo mozda popravi ocjenu. Bar cemo se nadati

mind_challenge pet 15.10.2010 16:47
Maky007 kaže...
The Unforgiven kaže...

U utorak je film jelte? Uglavnom, jedino što očekujem je da mogu okrenuti Hermione negdje u WC-u dok me Ron ne vidi i ja zadovoljan  Smijeh  Yes, I'm a freak :D

KOJI FILM JE U UTO

a kako se tema zove?

Maky007 pet 15.10.2010 16:48
mind_challenge kaže...
Maky007 kaže...
The Unforgiven kaže...

U utorak je film jelte? Uglavnom, jedino što očekujem je da mogu okrenuti Hermione negdje u WC-u dok me Ron ne vidi i ja zadovoljan Smijeh  Yes, I'm a freak :D

KOJI FILM JE U UTO

a kako se tema zove?

jel ne izlazi u 11 mjesecu

mind_challenge pet 15.10.2010 16:50
Maky007 kaže...
mind_challenge kaže...
Maky007 kaže...
The Unforgiven kaže...

U utorak je film jelte? Uglavnom, jedino što očekujem je da mogu okrenuti Hermione negdje u WC-u dok me Ron ne vidi i ja zadovoljan  Smijeh  Yes, I'm a freak :D

KOJI FILM JE U UTO

a kako se tema zove?

jel ne izlazi u 11 mjesecu

  neznam, to je on napisao, valjda je mislio na ovaj film

lzgr uto 9.11.2010 18:23
The Unforgiven kaže...

U utorak je film jelte? Uglavnom, jedino što očekujem je da mogu okrenuti Hermione negdje u WC-u dok me Ron ne vidi i ja zadovoljan Smijeh Yes, I'm a freak :D

{#} Zguza bi je ti?

 

Nisam neki frik oko hari putera,prije sam bio lud za njim,popustilo me. {#}

1domagoj1 pon 22.11.2010 00:36
Stoja kaže...

Ja sam ga u petak gledao, i svidio mi se, mada nisam neki uber fan harry pottera. Ali frend koji je fan kaže da je film odličan jer se dosta precizno drži knjige. Sada se čeka drugi dio{#}

Kakav Harry Potter, ja samo trebu gledam :D. Hehe. Hm, ne sjećam se, jel sam ili nisam pročital zadnju knjigu.