PC igre

Gta san andreas mod-ovi

cappy ned 4.10.2009 21:21
klokan kaže...

Evo ovak zanimaju me vaši modovi u gta san andreas i linkovi s autima i takvim stvarima da si skinem bolje rećeno hajmo razmjenjivat iskustva i modove...

Evo taman skidan modove za auta,radija san to i prije otp.godinu ipo,treba pazit sanjuma,postoje neispravni koji ti mogu unistit cilu igru.

Nije lose,al jedva cekan uzet novi kiomp i ubacit modove u gta 4Osmijeh

klokan ned 4.10.2009 23:04
scorpion667 kaže...
F1-IVO kaže...

Tema postoji.

Mislim da ne postoji nijedna tema gdje se općenito priča o modovima za SA.

 

A autor teme neka pogleda malo i ovdje -> http://www.bug.hr/forum/topic/pc-igre/gta-san-andreas-enb-mod/20515.aspx

E o tom i mislim da se prića o modovima samo za san andreas,jer ja obožavam san andreas,a i uz to praviti modove,pa da djelimo iskustva,i svoje ali svoje modove reklamirat,ne zlouporabljivat tuđe modove.Sad npr ja imam svoj mod i fino snimim video i postavim na youtube i divimo se jedni drugima ovo nije vezano za jedan mod ovo je vezano za više modova.

IlijaM pon 17.5.2010 15:53

sve bi zamolio da mi stave neki mod dobar..mislim da ima u njemu odmah auta  ,motori ,karta,oruzja ,cesta...mislim sve da nemoram ubacivat jedno po jedno..ako ima igro sam ja ovo prije nekoliko godina pa bi sad ponovo

Znatiželjac pet 18.6.2010 19:33
klokan kaže...

Evo ovak zanimaju me vaši modovi u gta san andreas i linkovi s autima i takvim stvarima da si skinem bolje rećeno hajmo razmjenjivat iskustva i modove...

Moraš imati gta san andreas mod isnstaler.Možeš ga besplatno skiniti sa interneta.Modove isto tako besplatno možeš skiniti.

B0J4N_99 čet 2.5.2013 14:52

Meni se svidja ImVehLm mod odlican je. Imam jedan problem momci sa GTA za Novu godinu sam install Snow mod i pahuljice i sad mi je prosla ta faza sa Snow modom i uninstall sam pahuljice, ali nisam napravio backup za ceste, probao sam ubaciti ceste, ali nije zamenio Snow mod nego se install iznad snega, nisam napravio backup da mofu ukloniti SM, a nemogu vise lagga mi i objekti mi se jako sporo ucitavaju.. help ako je moguce da ne reinstalliram GTA ako ima neki drugi naicn kazite ..